מישהו יכול להסביר לי מה זה פוקימון גו, שכולם מדברים עליו?

משחק שעדיין סגור בישראל, שבו צריכים לחפש יצורים
וירטואליים בעולם האמיתי. נראה לי חמוד אבל פוטנציאלית מסוכן כי אנשים נשאבים לתוכו ולא ממש מסתכלים מה קורה מסביבם. ההזהרות שפורסמו בארה"ב היו יכולות להיות מצחיקות אם אנשים לא היו באמת נפגעים כתוצאה מהמשחק הזה...

רזאי

New member
בתור אמא לשלושה שחקני פוקמון גו,

אני יכולה להעיד שמי שמסתכן, עושה את זה בגלל התכונות האישיות שלו, ולאו דווקא בגלל המשחק. אם הם לא היו משחקים את המשחק הזה, הם בטח היו מוצאים משהו אחר שיסיח את דעתם.
המשחק לא נותן סימני דרך, ולא צריך לעקוב אחרי הסלולארי בכל צעד. כשיש פוקמון שאפשר לתפוס בסביבה, הטלפון רוטט, ואז עומדים לרגע, תופסים את הפוקמון, וממשיכים הלאה.
המשחק גורם לזה שכולם יטיילו הרבה, במקום לשבת צמודים למחשב. גם הכלב זוכה לטיולים הרבה יותר ארוכים. בנתיים לא מצאתי במשחק חסרונות, רק יתרונות.

אין לי שום דבר נגד המשחק, גם לי הוא נשמע סבבה.
אבל אתמול בבוקר שמעתי בחדשות מישהי אמריקאית מרשות כלשהי מפרסמת אזהרות שימוש במשחק (ביניהן - להיזהר מעמודים). די הצחיק אותי.

רזאי

New member
כל ילדותי ונעורי נתקלתי בעמודים

בגלל שתמיד הלכתי ברחובות תוך כדי קריאת ספר.
אני מניחה שאני בדיוק בקבוצת הסיכון עליה מדובר

רזאי

New member
אני אפילו יכולה לנחש מאיזה צוקים הם נפלו.

גרנו חצי שעה נסיעה משם.

נומלה

New member
אין ספק שזה מוציא את הנוער החוצה

אני מברכת על כך. עדיף בעיני שהצעיר ישוטט עם חבריו בחוץ ויצוד פוקימונים מאשר יירה על גיפים על המסך בבית.

adif11

New member
הקטע הכי מצחיק בעיני הוא

שהמשחק הזה מוציא לרחובות גם ילדים גדולים. כל אלה שהיו ילדים כשהסדרה התפרסמה לראשונה.
כפי שכתבתי ב"הורים ועוד" התיכוניסט שלי וחבריו (עולים לי', בני 15-16...) משחקים בזה במרץ רב
שאלתי את החייל, אמר שגם החבר'ה שלו משחקים אם הם יוצאים שבת. רזאי ספרה שהמשחק להיט בטכניון בין הסטודנטים

מירי,

New member
גם בסוף שנות העשרה.

אני עוד זוכרת את הילדים שלי משחקים בפוכדור הפיזי.
החייל שלי לא הוריד את המשחק, ממילא אחרי שבוע בבית הוא נפרד לשלושה ובבסיס גם כשיש נייד זמין אסור, אבל 2 המתבגרים כן.

Reyna91

New member
הסדרה הזו נמשכה לנצח בערך עם 18 עונות

פשוט כשאמרת כשהסדרה התפרסמה לראשונה, רציתי רק להזכיר שהסדרה הגיעה לארץ לראשונה בשנת 1998-1999 ולכן זה עוד יותר מדהים שאחרי כמעט 20 שנה היא עדיין פופולרית כל כך

leekoren1

New member
חחח גם לי לא היה מושג מה זה בהתחלה

ומילדים שלי לא הצלחתי להבין
אז חיפשתי בגוגל והגעתי לזה:

[URL]http://2-1.co.il/asp/חוות%20דעת%20אחת%20ושתיים.asp?PageReviewID=493[/URL]

לי זה עזר :)

adif11

New member
אתמול היה אצלנו רגע של נוסטלגיה

כששני הגברים, עולה לי' בן 15+ וחייל בן 18+ (שהגיע הביתה לכמה ימי ג' אחרי ניתוחון ברגל) גילו שבהוט וי או די יש פרקים של בסדרה פוקימון. זו הישנה המדובבת בה אהבו כל כך לצפות לפני עשר שנים....
הם ישבו יחד בסלון מול הטלויזיה מרותקים , שרו את שיר הפתיחה תוך כדי צחקוקים, וצפו בפרק ואני הגשתי להם פירות חתוכים ועוגת שוקולד פרוסה כמו פעם.
זה היה מצחיק בטירוף. כאילו חזרנו בזמן אחורה עשר שנים.

למעלה