מקרר לכם את הקיץ

מקרר לכם את הקיץ

הימים החמים כבר כאן ולנו יש דרך מצוינת לקרר לכם את הקיץ!
אתם מספרים לנו כיצד אתם מצננים את הקיץ שלכם ואנחנו מחלקים לכם כרטיסים זוגיים לתערוכה הלוהטת של הקיץ- עידן הקרח והדינוזאורים!

אז מה עליכם לעשות?

מעכשיו ועד יום חמישי ה-23/6 בשעה 12:00 כיתבו לנו על גבי שרשור זה איך אתם מצננים את הקיץ שלכם:
האם אתם מכינים קרטיבים בטעמים מיוחדים? עורכים קרבות מים במיקומים מגניבים? מבלים המון בים ובברכה או שבכלל נשארים בבית עם המזגן ומחכים לימים יותר קרירים?

שמונת הגולשים שיכתבו את ההודעות המקוריות ביותר יזכו כל אחד בכרטיס זוגי לתערוכת עידן הקרח ודינוזאורים!

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
[URL]http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7355403[/URL]

תערוכת עידן הקרח והדינוזאורים

חוויה לכל המשפחה: מסע בזמן 50 מיליוני שנה לאחור, לעולמם של יצורים ענקיים וקרח. אל החיים הפרהיסטוריים, נופים מרתקים ומרגשים ויצורים שהיו ואינם.
בהמשך להצלחה העצומה ברחבי העולם (למעלה מ-4 מיליון מבקרים!), תערוכת "עידן הקרח והדינוזאורים" מגיעה הקיץ הזה לישראל: שילוב של 2 תערוכות מרהיבות, עם למעלה מ-70 דגמים משוחזרים בגודל אמתי (עד לגובה של כ-13 מ'!) ב-12 סצנות שונות ומתחם אינטראקטיבי מיוחד, בתוך העולם המרתק של עידן הקרח והדינוזאורים על נופיו עוצרי הנשימה.

אנחנו גרים בקומות

והבריכות פה בעיר מאד יקרות
ולא כולן נקיות
כמובן שהולכים בכל זאת פעם ב..
או יוצאים לבריכות מחוץ לעיר
ובכל זאת יש לנו מנהג קבוע
בחופש הגדול כל הילדים של השכונה
יורדים למטה ביום חמישי בשעה חמש
עם בגדי ים ורובה מים
אנחנו ממלאים מים בדליים מהשכנה שבדירת הגן
מביאים מלא פירות ארטיקים וכל פעם פינוק אחר
וככה כולנו מתרעננים לשעתיים
והעיקר שחינם

חורפית10

New member
הטיפ הכי טוב

תחילת הקיץ
אנחנו הולכים כולנו
למקס סטוק מפוצצים
לפחות שתי עגלות במלא
חומרי יצירה מגניבים
ובימים חמים מדליקים את המזגן
ויוצרים מלא יצירות מגניבות
תנסו, זה אף פעם לא נמאס!!
והמגוון מטורף.

פטנט מטורף ששמור ללילות חמים במיוחד

שעה לפני השינה לוקחים סדין, מכניסים לשקית ניילון ושמים במקפיא. כשהולכים לישון מתכסים בסדין הקפוא ומרגישים כמו באלקסה

mitmit11

New member
פירות קפואים

לא כולם קופאים טוב (תפוח למשל, בלעכס) אבל אלה שכן - כיף לנשנש סתם כך או לשים בשייק קייצי וטעים. בננה הופכת כל שייק כזה למרקם גלידתי, ענבים טעימים על שיפוד (להיזהר עם ילדים מתחת לגיל 5 - סכנת חנק) ולפלחי אבטיח פשוט תוקעים שיפוד או מקל

argamon

Member
25 שנות חורף באמצע הקיץ:

אני מספר משהו שעשיתי במקום עבודתי במשך 25 שנה בקיץ:
העבודה שלי חייבה הימצאות רוב הזמן תחת השמש, ועשיתי משהו שהדהים בתחילה את כולם,וחשבו בתחילה שיצאתי מדעתי, אבל מה שקרה שהשמש יצאה מדעתה בכעס כשראתה שבחום הכבד אפילו קר לי קצת. אז כך: כל יום בקיץ כאשר החום התחזק לבלתי נסבל, נכנסתי כשהבגדים עלי, תחת המקלחת שבחדר ההלבשה, והרטבתי את הבגדים כך שיצאתי מהמקלחת וניראיתי כמו דג שיצא מהמים. הייתה לי הרגשת סתיו של ממש.
> כיוון שזה לא טוב לגוף להיות כל הזמן בבגדים רטובים, המשכתי בעבודתי עד שהבגדים התייבשו ב-100 אחוז וזה לקח יותר משעה וחצי ואז אם הרגשתי שמאד חם לי, שקלתי תמיד האם לעשות שוב "סיבוב מקלחת בגדים".
זה היה כיף. עשיתי זאת במשך 25 שנה בקיץ במקום העבודה ומעולם לא קיבלתי אפילו הצטננות קלה בגלל זה, כיוון שתמיד נתתי לבגדים להתייבש לגמרי ולא עשיתי את ההרטבה רצוף.
> אני כבר לא בעבודה הזו שהייתה תחת השמש, ובבית שלי בפנים ביום חם מאד, אני מוריד חולצה וגופיה, מטביל את החולצה בדלי מים, סוחט היטב ולובש על הגוף בלי גופיה ומפעיל מאוורר ביתי, אבל לא ישירות על גופי. תענוג של ממש.
מי שחושב שיצאתי מדעתי, עובדה היא שמעולם אפילו לא הצטננתי בגלל זה בכל השנים , למרות שכמובן אלו הרגישים בעצמות, אולי הדבר לא מתאים להם וכמובן לא מתאים לילדים.
אז ניראה לי שלא יצאתי מדעתי, רק השמש יצאה מדעתה מכעס בגלל שלא הצליחה להציק לי עם החם הכבד.
י

pumon

New member
הדרך הכי טובה לעבור את הקיץ

זה לנסוע לאחת ממדינות סקנדינביה: גם נופים, גם אנשים נעימים וגם מזג אוויר קריר ומצוין

omadawn

New member
קפיצה קטנה לסלובניה

עושה קפיצה קטנה לאגם בוהין בסלובניה- מי הפשרת שלגים קפואים וצלולים. שקשקתי קצת לפני והרבה אחרי אבל הטבע קרא לי להרגיש אותו מקרוב. את צרחת האושר שבאה אחרי תצטרכו לדמיין...

ד ר ל י

New member
אני שוכבת על הרצפה

אני אוהבת פשוט לשכב על הרצפה, עם כרית מתחת לראש ומאוורר מעלי. הרצפה קרירה וזה מקרר את כל הגוף.
רק שהשכנים מהבניין ממול לא יציצו בסלון שלנו ויחשבו שיש לנו בבית גופה
.

grozn1902

New member
מקררים את הקיץ עם שייקים

בקיץ אנחנו מכינים שייקים טעימים! מקפיאים מראש פירות (מלון, תפוח, בננה...) ואז כל פעם שמתחשק לנו משהו קריר, טעים ומפנק מכניסים לבלנדר מוסיפים מים/חלב והנו לנו שייק טעים וגם בריא! אני לעיתים גם מכינה לעצמי אייס-קפה.

grozn1902

New member
טכנאי מזגנים

בעלי טכנאי מזגנים. הוא דואג לכולם שיהיה להם קר ונעים, וככה הוא עובר לו מבית לבית... וגם מתקרר בעצמו. לפעמים אני שולחת איתו את הילד "שיעזור לו" ויתרענן גם הוא.

haimavivi

New member
איך לסיים מקלחת

1. חובה להתקלח מספר םעמים ביום
2. 30 שניות אחרונות(סופרים!) מתקלחים במיים הכי קרים שיש!

oyas

New member
מגלשה לתוף בריכה מתנפחת

עלינו על טריק גאוני השנה. ממלאים בריכה מתנפחת קטנה פשוטה במים, מציבים בתוכה מגלשה קטנה לילדים ומרטיבים את המגלשה.
כשהילדים מתגלשים, הם צוברים מהירות משוגעת עם הרבה מאוד שפריצים. נהדר לימי שרב

babikern

New member
הכל יחסי

חכמים מאיתנו כבר אמרו שהכל יחסי.
אז כדי להתקרר, אני ממליץ על מקלחת חמה, על גבול הרותחת, ואז כשיוצאים מהמקלחת פתאום מרגישים שהסביבה מאוד נעימה וקרירה.

quick155

New member
שיטת קירור אקסטרימית

מילואים בבקעה,
חול, אוהלים, שמיים כחולים חפים מעננים ולאורך כל היום שמש יוקדת בעוז.
אין צל, הטמפרטורות הולכות ומטפסות ככל שהיום מתקדם.
יריעות האוהלים מהוות מפלט מקרני השמש, אבל לא מפני הטמפרטורות הגבוהות, מגלי החום שמוקרנים מבד הברזנט, מהקרקע ומגוף ההאמר הצבאי שחונה בסמוך.

אין לאן לברוח, הכל סביב סאונה מהבילה כשאנחנו חנוטים במדים הירוקים שלא תורמים רבות לנידוף הזיעה.
מאוורר קטן במרכז האוהל מנסה נואשות לעורר תחושת בריזה מזוייפת, אבל זו אשליה שמתנפצת בפנינו במערבולות של אוויר רותח ומאובק.

אבל גם בתופת יש נקודת אור, במקרה הזה, נקודת קור.
סמוך אלינו אוהל החובשים שמשמש גם כמרפאה קדמית, נקודת טיפול ראשונית.
באוהל ישנו מקרר קטן, שכולנו מפנטזים על שינה עמוקה בין מדפיו, לו היינו מצליחים למזער את עצמנו למימדים של חתול.
המקרר כמובן מיועד לאחסון תרופות, משחות ושאר תכשירים שעמידותם בחום לא משתווה אלינו. במקום שנותר בין מדפי המקרר, ניתן לאחסן מספר שקיות אינפוזיה, וזה החלק החשוב ביותר.

הכרות מקדימה עם החובשת ואני מסדר לעצמי טיפול אישי על בסיס יומי.
בכל יום, קצת אחרי ארוחת הצהריים, כאשר כל תנועה ופעילות בבסיס מתמצת אך ורק לדברים הכרחיים, פרט לשומרים, כולם נופלים שודדים באפיסת כוחות תחת כל פיסת צל מנסים להעביר את שעות הגהנום בשינה חטופה.
או אז אני מגיע לאוהל החובשים,
נשכב על המיטה, מרגיש כיצד אגלי זיעה מלוחים זולגים על חזי.
היא מניחה פיסת גזה רוויה באלכוהול קריר על זרועי, התחושה כבר משכרת, אבל זו רק הקדמה לקראת העתיד לבוא.
שקית אינפוזיה נשלפת מהמקרר ונתלית על העמוד הסמוך למיטה, השקית קרה ולעומת הטמפרטורות שבחוץ נדמה שהיא על סף נקודת הקיפאון.
מחט האינפוזיה מוחדרת לזרוע, תוך רגעים ספורים הנוזל הקריר מתפשת בוורידי, תחושת צינה נעימה ממלאת אותי, ודקות ספורות אח"כ התחושה היא שמישהו הפעיל בתוכי מזגן ביולוגי.
בין רגע קרירות נעימה ובלתי מוסברת פושה בגופי, מרגיעה כל עצב, מחייה כל נים ותא. זה גם הרגע לעצום עיניים ולשקוע בשינה הטובה ביותר שאני חווה בכל יום.

הביטוי "קרח זורם לו בוורידים" מקבל ביטוי פיזי.

קיץ חם ונעים לכולם

זהרגל

New member
מקרר לכם את הקיץ

כל יום אחר הצהרים אנחנו ממלאים אקדחי מים ( מי מזגן או מקלחת ממוחזרים )ומתחילים להתיז אחד על השני . מרענן , כיפי , משעשע ובעיקר מצנן את הגוף בימי הקיץ החמים.

למעלה