קייטנה איכותית לבד או קייטנה עם ילדים שמכירים?

קייטנה איכותית לבד או קייטנה עם ילדים שמכירים?

אני עומדת לרשום את שני הבנים שלי לקייטנת ספורט שאמורה להיות איכותית. הרבה פעילות ספורטיבית, מעט זמן בשמש או מול המסך. הבעיה היא שהם לא יכירו ילדים שיהיו איתם. בן 7 הולך עם חבר ממש טוב שלו, ובן 10לבד. במהלך השנה הם שוחים באותו המקום, אז אולי כן יכירו מישהו, ואולי לא. בכל מקרה, המקום עצמו לא זר להם.
לעומת זאת, אני יכולה לשלוח אותם לקייטנה ליד הבית, המונית ו"רגילה". שם בטוח יהיו ילדים שהם מכירים. מבחינת הגדול, לא יהיה שם אף חבר שלו, אבל כן יהיו ילדים מהכיתה שהוא מכיר. גם השני אני מניחה יכיר משם ילדים.
מה נראה לכן עדיף?
הגדול כן רצה ללכת לקייטנה ההמונית, אבל אין לו בעיה ללכת גם לקייטנת הספורט. לקטן לא ניתנה אופציה להחליט, אבל הוא מאד שמח ללכת לקייטנת הספורט. במיוחד שיהיה שם החבר שלו.

אני בעד להיענות לבקשת הילדים

יש איזו סיבה לא לשלוח לקייטנה ה״המונית״? את חוששת שהוא לא ייהנה ממנה?

כי קייטנת הספורט שווה יותר

כי זה כולל שחיה ועוד דברים.
וגם הקטן קצת הולך לאיבוד כשיש הרבה ילדים.

קייטנת ספורט תדרוש ממני להסיע

בגלל שיש עוד אמא, אז רק כיוון אחד, אבל זה נסיעה של 15 דקות בכיוון הפוך לעבודה שלי.
הקייטנה ההמונית היא במרחק הליכה.
אבל אז הם יחזרו הביתה ב- 13 (שבגדול זה לא מאד משנה כי גם ככה רק יוכלו וינוחו עד שאגיע).

אפשר שכל ילד יילך לקייטנה אחרת?

אם זה קרוב לבית, והילד יכול ללכת ולחזור בעצמו - אולי שלא יהיה באותה קייטנה כמו אחיו?

זה שהקייטנה ״שווה״ יותר - אולי. אבל יש לילד עוד שיקולים. למשל - אולי הוא לא רוצה להיות עם ילדים זרים. אולי לא בא לו על ספורט כל היום... אולי הוא שמע דברים טובים על הקייטנה ה״המונית״ משנה שעברה?

ילדים מתחברים מהר , האווירה בקייטנה מאוד כיפית

אם הם לא ביישנים , הם יכירו חברים חדשים . זו בסך הכל פעילות זמנית .
אני לא אוהבת שלוקחים ילדים לבריכה , אז מעדיפה בלי .
נראה שהם ייהנו בכל מקרה .
בהצלחה

למעלה