מסיבה באמצע יום לימודים

מסיבה באמצע יום לימודים

הבן שלי נוסע פעם בשבוע ללמוד בטכנודע, במסגרת לימודים למחוננים. החודש הם מסיימים ללמוד, ועושים מסיבת סיום בהשתתפות הורים, מ 9 עד 11 בבוקר. מה שאומר שצריך לקחת יום חופש, כשגם ככה עוד מעט נצטרך את הימים האלה בגלל החופש הגדול.
אני יכולה לשלוח אותו לבד, אבל לא רוצה שירגיש רע בגלל שאנחנו מבריזים. שקלתי גם להציע שיילך באותו היום רגיל לבית ספר, אבל שוב לא מגיע לו להיענש. נראה לכם חוקי בכלל לערוך מסיבה באמצע היום? אני בטוח לא היחידה שזה מסבך אותה.

נראה לי סביר, ולא שונה

מטקסים בבית הספר בזמן בית הספר, שגם אליהם מוזמנים הורים. הבן שלך מקבל צ'ופר בדמות תכנית למחוננים, ונחמד שהם עושים מסיבת סיום. במקומך הייתי עושה מאמץ להגיע. זה גם לא יום עבודה מלא, ואולי לא תצטרכי לקחת חופש אלא להשלים את השעות?

זה עד 11, אני לא יכולה להגיע לעבודה ב 12

מה גם שאני צריכה להוציא מהגן ב 16:30

טוב, מן הסתם את יודעת

יותר ממני לגבי מה מרשים ומה לא מרשים במקום העבודה שלך, ואם אפשר להשלים את השעות ביום אחר, וכו'.

זה מקובל. נראה לי שהוא יעדיף ללכת לללא הורים

מאשר ללכת לבית הספר הרגיל. למה להפסיד מסיבה?

אין אפשרות שמישהו יבוא איתו? סבא? דוד?

אבל כמו שכתבת - את לא היחידה שקשב לה להגיע באמצע היום, כנראה יהיו עוד ילדים ללא הורים.

גם אצלנו יש פעילות שונה ביום האחרון של יום השליפה
אמנם אין צורך בנוכחות הורים, אבל היום מסתיים ב-12 במקום ב-15, וזה די בעייתי מבחינת החזרה הביתה. נאלצתי לבקש עזרה מההורים שלי, כי אני לא יכולה לבטל אבחון רק בגלל שהוא מסיים ללמוד ב-12 באותו יום, וממש חבל על יום חופשה של בן הזוג. לא אוהבת לבקש עזרה כזו מההורים שלי, אבל לפעמים אין ברירה.

michal@gal

Active member
מנהל
תעשי מאמץ להגיע

שווה לקחת חצי יום חופש בשביל לתת לו את ההרגשה הנעימה שהגעת למסיבת הסיום שלו.
&nbsp
אני מצטערת עד היום שלפני כמה שנים לא לקחתי חצי יום חופש לנסוע עם הבת שלי למסיבת סיום של חוג מצויינות בנגינה שהשתתפה בו.
תשומת הלב האישית לילד יותר חשובה מהעבודה.

למעלה