זו רק אני? או שנהיה פשוט בלתי נסבל לגלוש בתפוז?

שקדיייה

New member
זו רק אני? או שנהיה פשוט בלתי נסבל לגלוש בתפוז?

דחיפת פרסום כל כך אגרסיבית זה קונספט שפשוט מבריח גולשים - אני בטוחה שתפוז מודעים ומבחינים בירידה המאסיבית ובכך שפורומים שלמים וקומונות שלמות נוטשים בהחלטה משותפת את הפלטפורמה ועוברים לפייסבוק.....

אז למה לכל השדים והרוחות במקום לשפר ולהנעים את הגלישה רק הופכים אותה לחוויה יותר מזעזעת?
באיזה עוד אתר דוחפים דפי פרסום במעבר בין עמודים.... בחיי, אני לרוב חושבת פעמיים שלוש אם להגיב למשהו כי אין לי כוח לאונס של מכללת סמי שמעון או המפרסם התורן.......
באיזה עוד אתר ישנו הקונספט של לעכב גולשים מלצאת לדרך קישורים לאתרים אחרים עם 30 שניות ביציאה?!?

תפוז נורא נורא יצירתיים בקטעים האלו, חבל שלא מפנים את היצירתיות למקומות שיגדילו את את את כמות הגולשים ולא יצמצמו אותה.

בטח שמתם לב שגם הפורום הנחמד הזה בדעיכה מתמדת....... אם הודעה נשארת בעמוד הראשון שבוע ומעלה- הפורום גוסס.

תפוז, תתעוררו!!!

נ.ב- כן, מכירה את הגישה שבשביל תוכן חינמי צריך לספוג פרסום, וכשאתה לא משלם על המוצר, אתה הופך להיות המוצר (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב
)- אבל מכיוון שאנחנו רואים מסביב לא מעט פלטפורומות, כמו פייסבוק למשל, שמצליחה יופי לחיות מפרסומות בלי להעיק למוות- זה כבר לא תירוץ

לדעתי תפוז הורס את המחשב שלי, אפילו.

פיירפוקס שלי התפוצץ או משהו בסגנון... אני לא סגורה על זה שזה בגלל תפוז, אבל יש סיכוי סביר.

mykal

New member
כבר התרגלתי לפרסום,

הבנתי,
אבל שכל סרטון הוא בקול ובעצמת קול מביך.
ישבתי בבי"ח ופתאום מסיקה ודבור קולניים, ממש הובכתי.
אסור לגלוש בתפוז גם כשהילדים ישנים כי זה מעיר אותם.
מוגזם ומיותר.

אדוינה

New member
בן זוגי ממליץ שלא את הPLUS אלא..

את הAdBlock הרגיל . בגלל מסירת פרטים לצד שלישי או משהו כזה.

פולספגן

New member
אם הם היו מודעים, הם לא היו פותחים פורומים חדשים כל שני

וחמישי כאשר הפורומים החדשים ברובם לצורך פרסום המנהל בתשלום שמשולם ל-
, קרי גם אותם מפרסמים לא מודעים, אלא אם כן, הם משלמים גרושים.

3תיתי

New member
יש פורומים כאלה. אבל לצערן של הפתעות ושל הפוכית,

הן לא מקבלות הרבה כסף. או שמא כן?

בוודאי. מוזמנת לבית שלי בספסופה כדי להיווכח בעצמך כמה משלמים
בתפוז

איזה משלמים ואיזה נעליים. הכול בהתנדבות ומתוך רצון טוב. הזמן והאינטרנט.

3תיתי

New member
לא ידעתי שיש מקום כזה בכלל

נשמע יותר כמו משהו בשכנות למחנה הפליטים בלטה, לא?

שקדיייה

New member
הגזמת, זו מעצמת צימרים!

אולי יפה רוצה להשלים הכנסה....

(אגב, ובתכל'ס.... תהרגו אותי אם הבנתי מה בבית הזה הדליק את כולם כל כך.... זה שמדביקים לנכס את התואר "אחוזה" לא הופך אותו לכזה, במקסימום הופך את העיתונאי שמדווח להישמע כמו מתווך נדל"ן בוגר רימקס...)

למעלה