אשמח לעזרה - תחפושת

אשמח לעזרה - תחפושת

הבן שלי החליט להתחפש למכונת כביסה. הוא הכין את התחפושת מקופסת קרטון ועדיין לא צבע אותה. ברור לי שהכי טוב זה ספריי, אבל אין זמן והבנתי שזה מסריח ברמות.
הצעתי לו לעטוף בנייר כסף ולהדביק עם סלוטייפ. הוא חושש שהנייר ייקרע בקלות. וגם לא ברור איך מקשטים מעל והאם זה בכלל ייראה יפה.
מה דעתכן? האם יש לכן רעיון יותר טוב?

ספריי זה מאד נוח. אבל לא בתוך הבית

זה באמת נורא מסריח.

יש זמן, אם תצבעו היום בצהריים יהיה יבש עד מחר.

אבל אם נייר, אז עם דבק פלסטיק ולא סלוטייפ

איך לקשט למעלה? אולי להדביק סלסלה ובתוכה כמה אטבי כביסה (זה מה שיש לרוב האנשים על המכונה, לא?)

רזאי

New member
נייר כסף באמת ייקרע בקלות.

ספריי באמת מסריח, אבל מתיבש מהר. לצבעים שדורשים מברשת, כנראה אין לכם זמן, כי הם מתייבשים לאט.

למה צריך לצבוע?

יש כיתוב על הקופסה?
אם זה חשוב - קחו ניר עטיפה ועיטפו את הקופסה עם הצד הלבן של הנייר (ואז גם אפשר לצייר על זה מה שרוצים).
לקישוט - מדביקים פקקים של בקבוקים בתור כפתורים, שמים גרביים או משהו בדלת של הקופסה בתור כביסה.
אגב, לפני שנתיים ילד שהתחפש למכונת כביסה זכה בפרס בתחפושת המצטיינת בכיתה של הבת שלי, וקראתי גם קומיקס על זה שמי שמתחפש למשהו כזה תמיד זוכה בתחרות...

הדפסתי לו את לוח הבקרה של מכונת הכביסה

יותר קל מאשר פקקים. או שזה ייראה ממש עלוב?

נראה לי שהכי כדאי לשלב

עדיף שמשהו יבלוט מהקופסה, אבל גם לוח בקרה מוסיף. אם יש משהו מפלסטיק שיותר דומה לכפתורים של מכונת הכביסה מאשר פקקים של בקבוקים זה עוד יותר טוב. אה, יש בקבוקי שתייה עם פקקים רחבים יותר - אולי אפשר להשתמש במשהו כזה.

adif11

New member
איזה רעיון מגניב !

אפשר לקנות בכל חנות "טמבור" , הום סנטר וכד' גליל קטן של טפט לבן . נדבק בקלות ולא יקר. שיפצתי פעם שולחן מחשב עם טפט כזה בצבע שחור.
בענין לוח הבקרה - מצטרפת למי שיעץ לך לשלב ולהדביק בכל זאת כמה פקקים על הצילום של לוח הבקר. נראה לי שיראה יותר טוב ולא כרוך בהרבה עבודה.

רזאי

New member
מצאתי את זה

https://www.pinterest.com/pin/29343835041610373/
תפוז לא מאפשר לי עכשיו לשים קישור לחיץ

למעלה