מה אתם עושים בפורים?

פריZמה

New member
מה אתם עושים בפורים?

הסתבר לי שאמצא את עצמי עם שלושה ילדי יסודי ( בגלאים מגוונים) ביום חמישי.
לפני שנפנה לאופציה הקלה - מרתון סרטים והתקרצצות הדדית -
ובהנחה שלא אלך איתם לעדלאידע או לכל פעילות המונית- בלתי- מגודרת אחרת - יש המלצות?
( מבחינתי ניידת מבאר שבע ועד השרון)
תודה!

adif11

New member
מה עם בידור קליל ולא מחייב

כמו לקחת את כולם מחופשים לפארק הקרוב ולתת להם להעביר את הזמן בהפעלה עצמית (כדורגל, תופסת, מחבואים וכד') ולקראת צהריים לקחת את כל החבורה לפיצריה המקומית לארוחת חג של פיצה וטרופית ?

AYELET1

New member

פריZמה

New member
זו התוכנית פחות או יותר לאחד משלל הימים האחרים

רק שאז קבענו גם עם חברים נוספים.
פורים, חג ללא שבתון, משאיר את הילדים בבית שלושה ימים תמימים.
לזה מצטרפת שבת.
אני לא מורה ולכן אופציה של רבעוש בארץ או בחול לא עמדה על הפרק.
אה, ומתחפשים בשלישי....עוד יום שלא לומדים בו.
אז על חג לייט סגרנו כמעט שבוע בלי בית ספר.
עם הספר חי

ושכחת כמובן במניין הימים את השבוע שלפני פורים, שבו בכל
יום יש איזה אירוע אחר ("יום צבעים", "יום ספורט", "יום מסכות" בלה בלה...). פורים - חג של יומיים - הפך כבר מזמן לחג של שבוע וחצי...

kramerkaren

New member
לפחות הם פיזית בביה"ס. ליום מלא.

יום שלישי עד 12:00? תענית אסתר חופש? וכל זה לפני הפסח, שזה בכלל בזיון? (שלא נאמר חוה"מ שזה שבוע עבודה מלא השנה, ועוד השבועיים קודם. והמימונה. בל נשכח את המימונה. ילדיי הפולניים מאד מודים על המסורת המופלאה הזו שמקנה להם עוד יום חופש)
מה קורה כאן?
עד כמה אנחנו ניתן שיבעטו בנו?
מה מחכה לנו שנה הבאה? חופש ט"ו בשבט? חופש יום הזהירות בדרכים?
כמה אפשר?
ובאמת שיש לי מזל. אני עובדת מהבית. אבל - עובדת. משמע - ילדים מעסיקים את עצמם. לפחות עם השגחה, אבל מעסיקים את עצמם.
זה נהיה מגוחך.
&nbsp

אנחנו הרווחנו! יום שלישי עד 12:45!
כנ"ל כאן עם "מזלי" שאני עצמאית וחלקית עובדת מהבית. כבר מזמן השלמתי עם זה שבחופשות הארוכות של הילדים אני נדפקת, ולמעשה לא מרוויחה כמעט כלום בחודשים האלו כי אני מוותרת על עבודה כדי להיות בבית. לפחות כשיגדלו עוד קצת יהיה קל יותר מהבחינה הזו, ואפסיק לדלל עבודה עד כדי כך במהלך החופשות (פסח, סוכות, ושלא נתחיל בכלל לדבר על הקיץ
)

ICיילת

New member
זה ממש שערורייה! למה 3 ימים לפורים?

שזה למעשה 3.5 ימים כולל היום תחפושות!
מוגזם לגמרי!! זה לא היה ככה שנה שעברה לא?
מול המחאה של שנה שעברה על ימי החופש הרבים,
דווקא הגדילו את כמות החופשים ולא הקטינו אותה
מדהים כמה מצפצפים עלינו

מאחלת לך סבלנות ... לי אישית אין ממש המלצות ואין לנו גם
תוכניות. יש קרקס שנחאי שאליו אנחנו הולכים ביום חמישי בבוקר. חוץ מזה לא תכננתי כלום ואני עם שני הבנים בבית. הקרקס גם ככה לא רלוונטי בשבילך כי הוא בצפון בתקופה הזו, אז ממש לא עזרתי

אשרז4

New member
אם מזג האויר לא יהיה פורימי (משמע גשם) אז טיול יכול בהחלט למ

למלא יום.
אפשר באפלוניה בהרצליה ובכלל בגנים של רשות הטבע- בטח יהיו הפעלות
או סתם טיול בטבע, מהנה ומתיש ללילה של שינה טובה

מירי,

New member
בנהריה הגדילו לעשות.

העדלאידע ביום שישי הקרוב מה שאומר שפעילות פורים מתחילה לפחות בשישי (כי אין מצב שראש העיר שלנו יוותר למישהו
)

גם אצלנו פעילות פורים מתחילה ביום שישי הקרוב.. אמנם במסגרת
בית הספר ולא במסגרת עירונית, אבל רשמית אין לימודים לא בשישי ולא בשלישי אלא פעילויות "פורימיות", וזה חוץ מכל הפעילויות האחרות שמתחילות כבר בשלישי הקרוב שקשורות לחג (ה"ימים" למיניהם...). סבבה לילדים, אין ספק שהם נהנים מזה, אבל איזה יופי של תירוץ לבזבז עוד ועוד ימי לימוד על כלום.

Ani15

New member
תגידו תודה ל29 בפברואר

המורים אמורים ללמד מספר ימים קבוע בשנה
השנה היה יום אחד יותר
אז הם (ואנחנו) קיבלו יום חופש נוסף, בתענית אסתר. מה, לא הגיוני? את לא קיבלת יום חופש נוסף?

למעלה