עד לפני עשר דקות היתה פה שמש

adif11

New member
עד לפני עשר דקות היתה פה שמש

נפלאה. אמנם גם רוח אבל בהחלט גם כזאת שמש שגרמה לי להחליט שגשם ירד פה בטח רק בערב ולכן אפשר לתלות כביסה בחוץ

מזל שתליתי רק מכונה אחת. הספקתי תוך שתי דקות לתלוש את הפריטים מהחבל ברגע שהתחיל לטפטף.

ויקה1222

New member
מה יהיה?

את מעלה יותר מדי פוסטים שעוסקים בכביסה!!!! אולי ספרי לעצלנים שבקהל משהו על בילויים ומסעדות?

adif11

New member

אני מזדקנת....(וגם עדיין נטולת עוזרת)
דוקא לאחרונה דגמתי כמה מסעדות .
הייתי במנטה ריי לראשונה בחיי. חייבת להודות שקצת התאכזבתי כי שמעתי על המסעדה הזו סיפורי אלף לילה ולילה. היה חביב אבל לא יותר מזה.
בסוף השבוע שעבר היינו עם חברים בארנולד (ליד סטוקו) והיה כמו תמיד טעים ונעים מאוד. מתה על זה זה שהמקום מאוד לא מתימר ופלצני.
ממליצה בחום כמעט על כל מה שיש להם בתפריט.
השרימפס בחמאה ושום הם הפייבוריט שלי ויש להם אחלה קרפצ'יו למנה ראשונה.

ויקה1222

New member
ולגבי מנטה ריי

אני דווקא מחבבת אותם, אבל שמתי לב שאני הכי נהנית שם בארוחת בוקר (מעולה) או בשעות אחרי צהריים כשיש נוף מדהים של שקיעה.

adif11

New member
שמעתי טובות על ארוחות הבוקר שלהם

הייתי שם בצהריים והמחירים לא הצדיקו את מה שהוגש לשולחן.
בענין ארנולד - מומלץ בחום רב. מקום חמוד בעל אוירה ביתית, אוכל טעים ובעלים חביב שמכיר את כל הקבועים.

אגוזים1

New member
גם אנחנו היינו שם בצהריים

והיה ממש אבל ממש לא טעים. שום מנה לא הייתה לטעמי ובאמת שאצלי זה הישג כי אני מאוד ״קלה לריצוי״ בנושא הזה. אולי בגלל הציפיות הגבוהות?...
&nbsp
&nbsp

kramerkaren

New member
כבר שנים שהמסעדה ירדה מגדולתה

אין ספק שמהנופים היפים בארץ, אבל המחירים לא מוצדקים בכלל. ממש תחושה שהשתן עלה להם לראש.

adif11

New member
מה זה נורא יקר ?

בכל בית קפה פשוט ארוחת בוקר היום זה ענין של 60-70 שח. מענין כמה גובים במנטה ריי
ואפרופו ארוחות בוקר, בנובמבר האחרון חגגנו יומהולדת משפחתית במקום בלב ברעננה בשישי בבוקר. ארוחת הבוקר היתה שם נחמדה מאוד.

kramerkaren

New member
מנת שריפמס לא גדולה עלתה 120 אאל"ט

ארוחות הבוקר היו יחסית בסדר. כלומר - בצד היקר של הסקאלה, אבל בסקאלה.
המנות העיקריות יצאו מפרופורציה. הם גובים כמו המסעדות היקרות (יצאנו משם עם כמעט 400 שקלים לזוג, ראשונה, עיקרית, קינוח. בלי אלכוהול), והמנות לא גדולות, ולא במיוחד "ראויות". כלומר - אוכל סבבה. לא יותר. במחיר הזה אני מצפה ל"יותר".
&nbsp

ויקה1222

New member
זה נכון. מצד שני, גיליתי

שאני יותר נהנית להזמין שם מזטים למיניהם וגג מנה עיקרית אחת לשנינו. המנות העיקריות מאוד יקרות ואכן הטעם לא מצדיק את המחיר. אבל כאמור לשבת שם בשקיעה עם כוס יין, כמה מזטים וקינוח היה ממש נפלא.

adif11

New member
לא מכירה את מקום של בשר

מהדסון יש לי זכרונות נעימים :)

kramerkaren

New member
אני מעדיפה את מקום של בשר

פעמיים היו לנו בעיות בהדסון, עם שירות לא מוצלח, עיכובים לא הגיונים, וטעויות במנות.

למעלה