השרשור השבועי להמלצות

הפרסומות עם אסי עזר ורותם סלע.

בדרך כלל אני מריצה קדימה את הפרסומות (אני צופה בתכניות מוקלטות), אבל סדרת הפרסומות בכיכובם מצחיקה אותי כל פעם מחדש.

gpa3

New member
בכלל רותם כנראה מוציאה מאסי את הטוב,

בתוכנית הרדיו שלו עם דפנה היו להם כמה הערות באין כניסה (במיוחד בתקופת המלחמה האחרונה). גם בכוכב הבא הם מהווים צמד חמד.....

adif11

New member
גם אני מאוד צחקתי מהפרסומת עם הפומפיה

ועוד פרסומת שמאוד הצחיקה אותי היתה פרסומת ברדיו אני אפילו לא בטוחה מה ניסו לפרסם שם (ביטוח לרכב ?) עם איזה מורה לנהיגה שצורח "סע כבר סע!"

אשרז4

New member
יש להם סט של פרסומות (לא זוכרת של איזו חברת ביטוח)

ואני ממש מוצאת עצמי צוחקת כל פעם מחדש.
כמו למה צריך להאט ליד רכב שנפגע בתאונה?
כי אחרת איך תספיק לצלם בשביל להעלות ליו טיוב.

מי שפספס את הסדרה המצוינת VEEP בכיכובה של ג'וליה לואי-
דרייפוס (איליין מסיינפלד כמובן) - השבוע מתחיל שידור חוזר של העונה מתחילתה בערוץ יס קומדי. משערת ומקווה שזה לקראת עלייתה של העונה החדשה, שבד"כ משודרת בערוץ יס OH. לא לפספס.

רוטב לשקשוקה של אוליביה
אוליביה הוציאה רוטב לשקשוקה בצנצנת (מכיל עגבניות ופלפלים). יש שני סוגים - חריף ולא חריף. באיזה סיבוב אקראי בסופר קלטתי את זה פתאום והחלטתי לקחת צנצנת אחת של רוטב לא חריף לנסות, שיהיה.
השבוע הבכור לא ידע מה הוא רוצה לארוחת הערב. לא התחשק לו כלום. שלפתי את הצנצנת, שפכתי חצי ממנה לסיר קטן, הרתחתי, הוספתי ביצה, ובישלתי בסיר מכוסה 5 דקות. העברתי לצלחת, הוספתי זעתר, קוביות גבינה בולגרית, ליד זה פיתה חמה וזיתים מתובלים - הוא ליקק את האצבעות ממש! ארוחת ערב של מסעדה

טעמנו גם אני ובן זוגי את הרוטב והאמת שהוא סבבה לגמרי. לטעמנו טיפ'לה פיקנטי (מזל שלא לקחתי את החריף
). אחלה פתרון לארוחת ערב/בוקר סופר זריזה במינימום השקעה.

adif11

New member
המלצה חמה על איש אלומיניום

שהמלצתי עליו בעבר פה . נשבעת לכם שאין קרבת משפחה, הוא לא חבר ואני, לצערי כמובן, לא מקבלת ממנו אחוזים.
הוא פשוט איש מקצוע שמתייחס לעבודה שלו (וללקוחות) ברצינות ובכבוד.
איש חביב ואדיב והכי חשוב - לא מבריזן. קובע יום ושעה ומגיע. מתחייב על תאריך ביצוע ועומד בו.
מחירים סבירים. עובד באזור המרכז. עושה עבודה מדויקת ואחראי על התוצאות.
כבר עבדתי איתו פעמיים בעבר ובשבוע שעבר התקין תריסים אצל אחי.
מי שרלוונטי לו שיפנה אלי במסר.

כמה קשה למצוא כאלו, הא? גם לי יש רשימה מצומצמת ומובחרת
של אנשי מקצוע בכל מיני תחומים, שהצלחתי לאסוף במהלך השנים - איש אלומיניום, מומחה לדודים, שיפוצניק כללי, טכנאי של מכשירים חשמליים.
רק נגר נורמלי עוד לא הצלחתי לאתר.

למעלה