ככה זה כאמא יוצאת מוקדם...

ככה זה כאמא יוצאת מוקדם...

רק ש...

במציאות הבגדים שאבא מלביש פחות תואמים זה לזה (מבחינת צבע ומכל יתר הבחינות
).

בדרך כלל

אני מלביש לה את החולצות של אחותה והפוך
ואת הנעלים היא לובשת ככה לבד
אבל אין לי זמן להתווכח

תרוצים...

אהבתי את הפנים המלוכלכים. בדיוק היה לנו ריב על זה היום. הוא פשוט לא רואה את הלכלוך - גם אחרי שאני מפנה את תשומת לבו. וכמובן, גם כשהוא מצלם אותן זה תמיד עם לכלוך / נזלת / רוק / כשהן עם הגב למצלמה / בצל וכו'. וכשאני מעירה לו הוא אומר שאני לא מבינה כלום בצילום ושזה יותר אמנותי ככה
. רק עכשיו אני מקשרת בין הדברים ומבינה שזה לא שלא אכפת לו שהן מלוכלכות כשהוא מצלם - הוא פשוט לא רואה את זה...

את הפנים של הגננת אתה רואה. השאלה היא

אם אתה שם לב כשהפנים של הגננת מלוכלכים...

אצלנו הגננת והסייעות יודעות להבחין מתי אני בחרתי לילדה את הבגדים, מתי בעלי, ומתי היא (כשהיא בוחרת מדובר באוסף של בגדים לא תואמים, שמעליהם שמלה שלא תואמת לכלום. כשבעלי בוחר זה בלי השמלה).

רזאי

New member
כנראה שהילדה שלי ממש שונה מהנורמה.

אין מצב שהיא תתן שילבישו לה בגדים לא תואמים. אני זוכרת אותה בבירור מתקוממת נגד לבוש לא תואם כבר לקראת גיל שנתיים, ודי בטוחה שזה היה גם קודם.
לאבא שלה ממש לא היתה מילה בבחירת הבגדים שהיא לבשה לגן.

הקטנה באמת מראה עכשיו ניצנים

של מה מתאים למה - אבל זה רק מתחיל עכשיו, והיא בת שנתיים וחודשיים. בכל מקרה, עדיין הכי חשוב לה שתהיה מעל שמלה, ורצוי גם נעלי פרוזן.

רזאי

New member
איך שהזמן רץ.

בגיל הזה קניתי המון שמלות מפוטר, או סריגים נוחים אחרים. צרפנו גרביונים או טייטס, וסוודר, והיא היתה מסודרת.
נעלי פרוזן מתאימות להכל, כמו ג'ינס

אז זהו, שאצלנו כמעט כל השמלות בלי שרוולים

היא הייתה שמחה ללבוש שמלה עם גרביות וזהו, אבל אנחנו לא מרשים, מן הסתם (כי קר מדי). לכן כל העניין של בגדים ומעליהם שמלה (שיכול להיות יפה, אם אני זאת שבוחרת את הבגדים...).

רזאי

New member
תציצי ביהלי. יש להם הרבה שמלות

נוחות ומסתובבות עם שרוול ארוך. קיבלתי מהם לפני יומיים הודעה על מבצעים.
הבת שלי כבר עברה את השלב הזה, ובד"כ לובשת מכנסיים, כך שאנחנו כבר לא קונים שם.

במציאות בן הזוג שלי בכלל לא מבין מה הטעם בלהתאים
צבעים. מה שיוצא אני מרוצה. ובמציאות היחיד בבית שיודע (חוץ ממני) להבדיל בין הגרביים שלו ושל אחיו, זה הבכור...

אני כבר התייאשתי והתחלתי לקנות להן סוגים שונים של גרביים.

האמצעית בדיוק שאלה אותי אתמול למה כל הגרביים שלה נראים <תאור של הסוג שאני קונה לה>
.

אין קשר. גם לשניים שלי יש סוגים שונים של גרביים
ועדיין - גם עם אקדח לרקה אין לבן הזוג מושג קלוש אילו גרביים שייכים למי.
כשטסתי לפני שנה לחו"ל, סימנתי את כל התחתונים של הקטן בנקודות שחורות כדי שבן הזוג ידע להבדיל

האמת שהוא לא נותן לגדולות גרביים,

אבל כן יצא לו להלביש לקטנה גרביים של הגדולות, ואפילו מכנסיים של הבכורה! (רק מזכירה שהבכורה בת 10, והקטנה בת שנתיים!
&nbsp
להגנתו ייאמר שהמכנסיים של הגדולה היו מכנסי שלושת-רבעי והוא חשב שהם מכנסיים ארוכים של הקטנה. כתוב עליהם מידה 10, כן?).

אני כבר מצאתי את הצעיר שלי כשהיה בן 6

עם מכנסיים של אחותו בת השנה.
זה נשמע מוגזם...אז דמייני איך זה ניראה

למעלה