שאלה היפותטית. נניח את במפגש חברתי

ממש לא. אנחנו גם מנשקים, מלטפים ומחבקים

את הילדות שלנו בשפע - זה לא העניין. אנשים דיברו פה על משפחות שמתנשקות על הפה. את זה אנחנו לא עושים, אבל גם זה לא היה מעורר חשד. לעומת זאת, אם היית רואה שני בני משפחה מתנשקים נשיקה צרפתית ארוכה ולוהטת, זה היה מעורר לפחות תמיהה, לא?

נו, שוב התחלנו עם הפוביה...

צריך להעביר את העבריין חינוך מחדש...
הרי לכל ידוע כי האינטימיות מצד האב צריכה לכל היותר להיות לחיצת יד... ומעבר לכך מהווה עבירה פלילית...
&nbsp
ברמה ההיפוטתית, אני הייתי מרחם על המיסתכל מהצד השיפוטי
&nbsp
יאק

שקדיייה

New member
סותמת את הלוע. ובמהודק!

ואני מתכוונת לממש ממש מהודק... ולא מתחילה לשאול את החברה שאת כן מכירה אם זה לא נראה לה מוזר או משהו ומתחילה "דיבור".....

זה שלך לגמרי לגמרי לגמרי.

אני רוצה להאמין שמי מטריד מינית את בתו יסתיר את זה

ולא יפגין כלפיה חיבה לא ראויה במקום פומבי מול אנשים זרים.
ולכן המסקנה ההפוכה שלי היא שאם דבר כזה נעשה in plain sight משמעותו שאין לו מה להסתיר.
אני חושבת שמאוד קל לבלבל מהצד מבט בעל קונוטציה מינית עם מבט של התפעלות, גאווה או אהבה. אני בהחלט יכולה לדמיין מצב שבו אני אסתכל על הבן שלי ואקלוט פתאום שהוא כבר לא ילד קטן אלא גבר. אני חושבת אלו יהיו רגעים שבהם ההתנהגות שלי תהיה מאוד דומה להתנהגות של האב המתואר.
לא הייתי עושה דבר.

תודה לכולם על התשובות.

לא ברור מקור התוקפנות בחלק מהתשובות, כי הרי בסך הכל הוצגה פה השאלה בצורה של האם צריך וכדאי לעשות משהו, ולא בתור איך לדווח או משהו בסגנון, והאפשרות שהפרשנות מוטעית נמצאת גם היא בהודעה המקורית.מעניין גם שמספר אנשים פה חושבים שעל אף שלהם ברור שזו לא בעייה שאב יעשה משהו בסגנון, במיוחד בפומבי, הרי שברגע שהעניין ידווח למישהו, יש סיכוי לא קטן שזה יהרוס לאב את החיים כך או אחרת, במקום שיתקבל בצורה דומה על ידי מי שיקבל את הדיווח. זה לא שהוצע לדווח למשטרה שהאב מתעלל בבתו ולהמציא ראיות או משהו בסגנון. באמת נראה לכם שכל כך מהר נהרסים חיים של מישהו על ידי כל חשד שמישהו אחר מעלה? עד כדי כך? זו לא חרדה מוגזמת ממשהו שהסיכוי שהוא יקרה ממש מזערי?

אור2221

New member
כי אין לך מה לעשות עם זה

איזה תשובה היית יכולה לקבל, וממי - שהייתה מניחה את דעתך?

AYELET1

New member
כן, חיים של מישהו יכולים לההרס מהר מאד כתוצאה מתלונות הזויות

קיפודוד

New member
התרחיש הכי פשוט

האב יזומן לחקירה, לא יותצר. חקירה של כמה שעות, עם תיק שייפתח ולאחר מכן ייסגר. התיק הפתוח על תקיפה מינית במשפחה (שייסגר מחוסר ראוית) ילווה אותו כרשיום פלילי במשך שבע שנים. במקביל הוא יאבד את היכולת להפגין את הבאהבה לילדיו, ויתרחק מהם, והבת שלו תאבד אמון באנשים ולא תוכל לאחר מכן ליצור קרבה ללא חשדות מרחפים מעליה במשך כל חייה.

סתם תהייה

האם השאלה הזאת הייתה עולה באם היה מדובר במקרה זהה כאשר מדובר באם ובת

ונראה לי שאם אחליף את התאור ב"נשיקה

צרפתית ארוכה ולוהטת" זה יהיה יותר ברור - צא מנקודת הנחה שמה שקרה נראה שקול בעיני אותה צופה. במקרה הזה ברור לך שזה לא משנה אם מדובר באב או באם? ושמשהו פה מעורר תהייה?

אוקיי, לאחר שניטרלת את הנושא המיגדרי...

שנראה לי בתחילה שהוא, הוא עיקר התהייה לגבי הפעולה כאן...
אז אם הפעולה הייתה קיצונית לערכים שלי... הייתי אולי ניזהר בביקורים של הילדים שלי בבית ההוא...
לא נראה לי שהייתי מדווח לאור זאת שאני לא יודע היום מה באמת קרה שם (וזה לא משנה לצורך העניין) ואם לא נעשתה שם פעולה שיכולה להחשב כמעשה מגונה לא הייתי מדווח על זה לצד ג'
&nbsp

kukii im buzuki

New member
איזו דוגמא מטופשת, לו היית רואה אב ובתו הצעירה מתנשקים נשיקה

צרפתית לוהטת היית שואלת איזו שאלה בפורום או שכבר היית מתלוננת?
איפה ומתי זה היה נורמלי שאב ובתו יתנשקו נשיקה צרפתית?
איך את יכולה להשוות אב שמלטף את בתו לאב שמתנשק עם בתו נשיקה צרפתית?

את אמיתית או סתם ממציאה שאלות בשביל לחמם את האוירה?

למעלה