שאלה היפותטית. נניח את במפגש חברתי

שאלה היפותטית. נניח את במפגש חברתי

של משפחות (נניח מטעם העבודה או הלימודים) ויש שם אנשים שאת לא מכירה. ונניח שיש שם אב ובת - הבת בתחילת ההתבגרות, אחת-עשרה שתים-עשרה ככה. ונניח שאת רואה את האב מלטף את הפנים של הבת בצורה שמעוררת בך חוסר נוחות - כאילו הוא מסתכל עליה כעל מושא רומנטי ולא כעל הבת שלו. הבת מגיבה באדישות וחוזרת לענייניה, ולא לגמרי ברור לך שאת נותנת פרשנות נכונה למה שראית. עכשיו השאלה - מה תעשי במצב כזה? האם צריך לעשות משהו בכלל? האם כדאי לעשות משהו?והאם התשובה תשתנה אם החלטת לחכות ולראות אם זה יחזור על עצמו, והתברר שכן?

חני בו

New member
לא עושה כלום

אולי זו באמת פרשנות של הצופה.
יש משפחות שיש ביניהן יחסי קירבה ונגיעות וזה כלל לא מיני.

ו י ק י 3

New member
לא יודעת...אלו מעט מאוד נתונים כדי להסיק מהן מסקנות,

&nbsp
זה כמו שנראה לי מאוד מוזר משפחות בהן מתנשקים על השפתיים, לא משנה המגדר ולא בגיל 5....
אבל זה פשוט מנהג וזהו.
&nbsp
השאלה אם הבת נראית במצוקה והאם יש לך דרך לברר עוד פרטים...אולי דרך מכר/חבר משותף..?

חני בו

New member
מוזר גם לי

ורואה את זה לא פעם ולא פעמיים. לקח לי זמן גם להתרגל לנשיקות "רגילות" וחיבוקים כל פעם שמגיעים לחמי וחמותי. (מה לעשות...צרפתים
)

קודם כל זה היפותטי...

דבר שני, כמו שתיארתי הבת קיבלה את זה באדישות ולא נראתה במצוקה.ואיך בדיוק אפשר לברר דרך מכר/חבר משותף? מה בדיוק שואלים שלא יהווה התערבות בפני עצמו

adif11

New member
באמת בעיה

כי בעצם יתכן ואת סתם עושה עוול נוראי לאבא הזה והוא בעצם הורה אוהב ותו לא.
ואולי לא. יש לך דרך לברר יותר פרטים ?

ו י ק י 3

New member
אם אין לך את מי אז זה לא רלוונטי גם ככה...

&nbsp
בינינו אם מישהו באמת היה עובר פה עבירה לא נראה לי שהיה מעז להתנהג כך בפומבי...

אני נוטה להסכים.

אבל א' יכול להיות של רגע הוא שכח איפה הוא נמצא, ועוד יותר גרוע ב' יכול להיות שמדובר על משהו שעוד לא ממומש, אבל אוטוטו יהיה - ואז, שוב, מה אפשר לעשות? איך והאם בכלל אפשר לעצור את זה?טוב, נקווה שזה באמת סתם, ונדמה, או מקסימום לא ימומש...

ויקה1222

New member
את לא יכולה לעצור משהו שעוד לא מומש

על סמך התחושות שלך. לעצור משהו שעוד לא מומש אפשר וחובה רק כאשר מושמע איום. אם מדובר בתחושה שלך, את יכולה להרוס למישהו את החיים.

מירי,

New member
ואולי ואולי ואולי....

אולי בכלל הצלחת לראות את הפנטזיות בעיניים שלו, אבל אולי הוא מראש לא ינסה לממש אותן.
&nbsp
אני לא מצליחה להבין איזה מגע זה יכול להיות שהוא מעלה חשד, ממש לא! מבחינתי לפחות יש שחור או לבן.

אגוזים1

New member
לא עושה כלום

ולא חושבת שצריך לעשות משהו עם מידע כזה.
&nbsp
הסתכלות מהצד על סיטואציה כזו היא כל כך כל כך מוטה ומטעה שלהאשים מישהו בדבר הכי נורא שיכול לקרות בין אב לבת על סמך דבר כזה, נראה לי הזוי ממש.
&nbsp
&nbsp

ויקה1222

New member
מה שמעורר בנו חוסר נוחות

תלוי בחיים שלנו ובאישיות שלנו ובניסיון שחווינו כולל חויות חיוביות ושליליות. מה שנראה לך מוזר ומעורר אי נוחות לא ייראה ככה למישהו אחר.
ברור שהכל יכול לקרות. יכול להיות שהאבא הזה מתעלל מינית בבת שלו, אבל הסיכוי לכך שזה אכן קורה הוא אותו סיכוי שקיים אצל אבא אחר שלא מלטף את הבת שלו בצורה שגורמת לך לחוש אי נוחות.
אני נוהגת לנשק ולחבק את שלושת הבנים שלי בצורה חזקה והאמת שגם ללטף את פניהם (כולל המתבגר שהבין שאין טעם להלחם איתי) וייתכן שמישהו יחשוב שיש בזה משהו לא תקין או שהדבר יגרום לו אי נוחות.
האמת, נזכרתי עכשיו שכשהייתי בגיל ההתבגרות, אבא שלי היה נראה מאוד צעיר והרבה פעמים חשבו שהוא חבר שלי ומאוד אהבתי את זה. פעם ישבנו מחובקים בתחנה וחיכינו לאוטובוס ומישהי עברה והיתה בטוחה לגמרי שאנחנו זוג. מבטיחה לך יחד עם זאת שלא היה שום דבר לא הולם ביחסים שלנו.

ו י ק י 3

New member
מזכיר לי שחבר שלי בתיכון היה מאודדד דומה לי

שנינו בלונג'ינג'ים מנומשים ובהירים.
פעם אחת הסתובבנו במרכז השכונתי ומתישהו התחבקנו והתנשקנו, וחבורה שהיתה מאחורינו ציחקקה וניגשה אלינו
לברר משו דחוף ביותר.
מסתבר שהיו בטוחים שאנחנו אח ואחות עד אותו רגע, והיו ממש בהלם כשהתנשקנו

נומלה

New member
לא עושה כלום וטוב שכך

במשפחות שונות יש טולרנס שונה של אינטימיות. העובדה שמשהו מעורר בך אי נוחות יתכן בהחלט שיסודה בכך שאצלך במשפחה היחסים יותר פורמלים. קבלי את העובדה שיש שונות ולא your way or the highway

למעלה