... על סף התקף חרדה

שקדייה

New member
... על סף התקף חרדה

לאור העובדה שיצאנו מדעתנו ואין לדעת מתי נשוב,
לאור העובדה שכל העכברים המופרעים יצאו מכל החורים שלהם לאורך ולרוחב המדינה.... וכולם יושבים בדריכות ומחכים לפעולת תגמול הבאה...

הגבלתם את הילדים בתנועה?
ואם כן, עד כמה ועד איפה?

מצאתי את עצמי מעבירה את הילדים אתמול תדריך בטחוני מלא- לא לעבור ליד אתרי בניה, לא להסתובב סתם, לא להסתובב לבד, להיות עם טלפון מוטען. כמובן שבמקרה צרה לא לצלצל למשטרה אלא אך ורק לאמא (ובניגוד להרגלי גם יצאתי היום פעמיים מישיבות כדי לענות לבן בנייד, מה שבד"כ אני עושה בוואטסאפ) ובאופן כללי אני מרגישה שאני פשוט כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי מרוב לחץ... וכמה כן או לא לשגע גם אותם.

חני בו

New member
לא

ואני תוהה אם אני לא מגזימה שאני לא חרדתית ונותנת לה לעשות מה שהיא רוצה, וגם ישנה טוב ולא יודעת מתי היא חוזרת.

לספר פה ספור מלחיץ (טיפה) שקרה לבת שלי + 2 בנות? זה ארוך לכן אני מתלבטת.

חני בו

New member
היא מבלה הרבה עם חברים

לעתים בישוב, לעתים יוצאים.
אף פעם לא מבקשת שנחזיר אותה. אם בישוב ואם החבר איתה, תמיד מחזיר אותה הביתה. אם לא, גם הולכת לבד, גם אם השעה 12 בלילה ואף מאוחר יותר.
במוצ"ש החליטו לנסוע 2 חברות בקוי לילה לנמל ת"א. לא נראה לי כ"כ, אמרתי לה שאני חוששת שהן רק בנות. בקיצור...כדי להשתיק אותי הזמינו עוד חברה. האוטובוס יצא מפה בשעה 9.
הוא יוצא משם חזרה לישוב בשעה 1 בלילה, 2 או 3. (גם כן שעות...
לא הגיוניות בעיני).
הן הלכו לתחנה הרבה לפני 1 כדי לא לפספס אותו כי פעם ראשונה שהן שם. (הבילוי הקבוע שלהם הוא נסיעה לסינמה סיטי בראשל"צ).
הם ראו את האוטובוס, הנהג לא ממש נכנס לנתיב שלו ונסע.
אחת החברות התחילה לבכות. התקשרה להוריה שהרגיעו אותה ואמרו להן לקחת מונית. ואז החברה השניה התחילה לבכות ואמרה שאינה מוכנה בגלל החטופים. אחריה הבת שלי התחילה לבכות.
בקיצור...חיכו לשעה 2 בלילה. כל אחת חיכתה בנתיב אחר כדי שלא יקרה שוב שהנהג לא יכנס לנתיב.
זהו בגדול.

לאמר לך שאני אוהבת את הבילויים האלה ועוד לת"א??? אמרתי לה שאני לא מבינה מדוע אינן נפגשות כל פעם אצל חברה אחרת, שלא נדבר על הבזבזת שלא נגמרת, אפילו אם הכל במימון שלה! כל הספור עלה לה 100 ש"ח. זריקת כסף בעיני.
היא אמרה שאני צודקת...נראה מתי יבלו שוב ויצאו "לעיר הגדולה".

ו י ק י 3

New member
אוייש...איזה מלחיץ..

אגב..ידוע שהקווים האלה לא אמינים...
אצלנו אם יוצאים לאיזשהי עיר גדולה, זה גם בחבורה גדולה ואז הם שוכרים טרנזיט יחד.

חני בו

New member
כן, כבר היו תלונות עליהם

מקוה שמשהו ישתנה. וגם אצלנו יוצא לשכור מיניבוס אבל הפעם מדובר רק ב- 3 בנות, לא קבוצה.

סביון1

New member
אם את רוצה שמשהו ישתנה, תתלונני גם את על מה

שקרה לבת שלך. כשיש הרבה פניות אז יש סיכוי גדול יותר להתיחסות.

ולגבי המונית - אני מבינה שהן לא רצו לתפוס סתם מונית מהרחוב, אבל מה הבעיה להזמין מונית מתחנה?

AYELET1

New member
מפחיד... ממש מפחיד. אבל אולי כדאי לדבר שוב

ושוב, שאם הבעיה היא כזו (הבעיה עם נהג האוטובוס), שבמקרה כזה, שהוא יוצא דופן, כן תבקש מכם להחזיר אותה.
(מסכימה איתך בנוגע לבזבזת. אבל זה לא העניין במקרה זה).

חני בו

New member
כן, אמרתי לה שיכלה להתקשר

מצד שני, לא חושבת שהיה לה עם מי לדבר כי לא היינו שומעים את הפלא'.
גם ההורים של החברה היו מוכנים לבוא לקחת אם לא היה מסתדר בסוף.

ו י ק י 3

New member
אממ...הקטנה בטח לא מסתובבת לבד בשום מקום,

האמצעית (14) כל חברותיה במתחם פה ואם היא רוצה לחברה מרוחקת יותר או הולכות לקולנוע זה בדר"כ עם הסעות הלוך ושוב.
תמיד טלפונים עליהם וסמסים לעדכון "הגענו" "יוצאים" וכד'.
הגדולה גם דואגת לעדכן בסמס מה ואיפה, לא מסתובבת יותר מדי,
או בעבודה בקניון או אצל החבר.
אם יוצאת עם חברות, זה בד"כ למסעדה/בית קפה קרוב וגם מעדכנת.
יותר מודאגת מהנהיגה לבד ...

בקיצ..זה לא שלפני זה קניתי חומוס בטירה.
אני מתארת לעצמי שמי שגר קרוב יותר למוקדים או עובר בנסיעתו בכבישים בעייתים, יהיה יותר מודאג ולחוץ

tomi32

New member
לחצות כביש הרבה יותר מסוכן

אין שום סיבה להלחיץ את הילדים, למרות שזה באמת קשה לפעמים.
אצלנו אין הגבלת, בעקרון. לרוע המזל, דווקא היום היה אמור לצאת בכור הבית לראשונה לבד למחנה של הצופים בצפון. התלבטנו מאד אתמול, אבל ההורים האחרים פתרו לנו את ההתלבטות בכך שהחליטו שלא שולחים.

שקדייה

New member
בן של חברה שלי במחנה הזה עכשיו...

התלבטה אתמול, קישקשנו על זה למוות והרגענו אותה .... ועכשיו אני אוכלת את עצמי ומחכה רק ליחזור כבר בשלום....

tomi32

New member
המחנה עצמו כנראה מאובטח כמו יעד מבוצר

הבעיה היא הדרך לשם וחזרה.

noa_f

New member
למה, זו לא הסעה מאורגנת? אתה חושש שמישהו

יחטוף את כל האוטובוס?

tomi32

New member
בצפון נסגרו כבישים פה ושם

הבן שלי מאד ייבהל אם רק ישמע מבוגרים מתייעצים מהיכן ליסוע כי יש סכנה לבעיה ביטחונית בחלק מהכבישים.

למעלה