אירוח בנושא חיסון נגד נגיף הפוליו

פרידה

היה מאתגר ומעניין
ככלל לכו להתחסן
ואם יש שאלות - פנו לרופאים, אלינו, לאתר
בריאות ושנה טובה

deathcaster

New member
היה אירוח מצוין

התשובות שהוא נתן היה ענייניות ותמציתיות.

כמובן ששום אירוח של בר סמכא הממליץ על חיסונים לא ירצה חובבי תאוריות קונספירציה ובפרט מטורפי אנטי חיסונים.

נכון, cומcו ?!

cומcו

New member
מה סטודנט לפילוסופיה עושה בפורום הורים?

חשבת אולי, שאם המידע על החיסונים היה נגיש לציבור, לא היו צריכים להעלות כל מיני תאוריות, שחלקן נתמכות על מקורות מאוד מהיימניים ובנוסף גם יש הדלפות.

למה למשל מוסתר העניין של המחקר הקליני שלא בוצע על החיסון?
למה מוסתר שאנחנו הראשונים שמקבלים את את חיסון שהיינו בעל חומר פעיל שונה ובעל מרכיבים שונים תלוי החיסון שמשווים אליו (יש כאלו שהחומר זהה, אבל המרכיבים שונים ויש הפוך ויש גם וגם, אבל זהה לחלוטין אין!)

deathcaster

New member
תגובה

לשאלתך הראשונה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=310&messageid=171187156
לא ציפיתי ממך לתרבות דיון נאותה.

"חשבת אולי, שאם המידע על החיסונים היה נגיש לציבור, לא היו צריכים להעלות כל מיני תאוריות, שחלקן נתמכות על מקורות מאוד מהיימניים ובנוסף גם יש הדלפות."- לא, לא חשבתי על זה, כי זה לא נכון, מטורפי תאוריות קונספירציה ימשיכו בתאוריות הללו גם אם כל המידע יהיה מול אפם....

"למה למשל מוסתר העניין של המחקר הקליני שלא בוצע על החיסון?"- זה לא מוסתר, מי שחושב שהוא מוסתר, פשוט מגלה בורות מופלגת בכל הקשור לרגולציה של תרופות.

"למה מוסתר שאנחנו הראשונים שמקבלים את את חיסון שהיינו בעל חומר פעיל שונה ובעל מרכיבים שונים תלוי החיסון שמשווים אליו (יש כאלו שהחומר זהה, אבל המרכיבים שונים ויש הפוך ויש גם וגם, אבל זהה לחלוטין אין!)"- מי אמר שזה מוסתר? האם בכל הדיון הזה המומחה ניסה להסתיר זאת?!

את רואה צל הרים כהרים.
אני ממליץ לקחת כדור הרגעה.

kid101

New member
אני צריך לבקר בארץ בקרוב עם הילדים...

אנחנו מגיעים מאוסטרליה לביקור בארץ - כחודש - האם אני צריך לחסן את הילדים שלי בני 5 ושני וחצי ?

תודה רבה

היום, לאחר התלבטות, חיסנתי

את בני בן ה6 וחצי. אחיו ואחיותיו קיבלו את החיסון המוחלש בזמנו. עד כה לא נרשמו תופעות לוואי ואני שמחה שחיסנתי.

למעלה