זקוקה להמלצה לבית קפה נעים וחביב

אור2221

New member
טווח מחירים? מה את אוהבת?

יש את רוסטיקו ושולחן ברוטשילד, יש את גוצ'ה. לשולחן יש עסקיות, לא זוכרת לגבי רוסטיקו, אני תמיד שם בערב, אבל תמיד נהניתי.

lavendula

New member
150 ש"ח לאדם בערך

בהנחה שמזמינים גם שתייה וקינוח, שלא כלולים בתמחור בד"כ.

אנחנו אוהבים את בלק בורגר ברמת החייל.

כיף לשבת בחוץ. בפנים קצת מחניק, אבל האוכל טוב מאוד שם.

נזכרתי עוד אחת: אל גאוצ׳ו. במסעדה בתל-אביב

הייתי לפני הרבה שנים. אנחנו מאוד אוהבים את זאת בהרצליה.

שקדייה

New member
ובכן...

ממליצה על טשרניחוסקי 6 (שנמצאת בטשרניחובסקי 5
) וגם עם גדרה 26 שזו מסעדת שוק, אבל במובן הטוב של המילה (דיסקליימר: 2 המסעדות שייכות לחברים. אבל הן באמת מעולות)
דלאל מסעדה מעולה גם לארוחות צהרים ולא רק לבוקר. כמובן שהבונוס של נווה צדק משחק גם תפקיד.
בנווה צדק יש גם את מקום של בשר (ויסלחו לי הממליצים על בלאק ועל עד העצם... זה לגמרי בורגר ראנץ' ליד זה..)
אם אתם בעניין סושי- המקום שאני הכי הכי אוהבת לאכול בו זה MOON- זו לא המסעדה הכי פנסית, אבל היא פשוט הכי טובה שיש.
אם אתם בעניין טאפאסים- יש את טאפאס אחד העם של רושפלד. מעולה!
אם בקטע של אירופה הקלאסית- הוטל מונטיפיורי. מקום מאוד מוקפד ו"ראוי" לחגיגת יומולדת
יש את הקופי בר הישן והטוב...

תגידי מה הכיוון, וגם באיזה איזור בא לך להסתובב, כי אין טעם להמליץ על מסעדות מכל העיר...

Koketka11

New member
אפשר לחלוק על דעתך?

מון פעם היו מעולים. בפעמים האחרונות התאכזבנו קשות, גם מהשרות וגם מהאוכל. ממסעדה האהובה היא ירדה לקטגוריה של מסעדות סתמיות
דלאל אכן טובה גם לארוחת ערב
אני באופן אישי אוהבת את צפון אברקסס. בעלי אוהב את מזללה אבל היא מתאימה למי שאוהב אוכל מיוחד.

שקדייה

New member
באמת? הייתי במון בשבוע שעבר והיה מעולה.

אני חושבת שאחד הכללים במון זה להתמקד בהזמנה מהתפריט.. זה פשוט מגיע ברמה אחרת ממה שיורד מהמסוע... ומהמסוע אנחנו לוקחים רק כשיושבים ככה שרואים את המנות שעולות..
ממש מוזר לי שהתאכזבתם כל כך .... ממשהו מיוחד? או בכללי?
לגבי השירות שם... הוא אף פעם לא הצטיין. הם חיים בקצב קצת אחר... אנחנו אוכלים שם כבר שנים, אז לרוב מכירים את הצוות הקבוע... זה טיפה מקדם עניינים לא יותר מידי (מה שכן, אני תמיד מקבלת קינוח מתנה כשאני חוזרת אחרי העדרות של הריון
)

אני עם בעלך לגבי המזללה. אחלה מסעדה בעיני , אוכל מצויין ומעניין והאוירה גם נעימה כזו.

את צפון אברקסס אני לא אוהבת.... למרות שבסופו של דבר האוכל טעים, אני ממש לא אוהבת את כל הקטע של המקום... זה אובר- אובר- אובר פלצני בעיני.. שלא לדבר על התמחור ההוזי למנות פשוטות לגמרי.

Koketka11

New member
כן עם זהר המיטולוגי

לא יודעת קשה לי להצביע על משהו ספיציפי, סתם הרגיש לנו לא משהו, עדיין המקום לא נפסל סופית ואולי נחזור לטעימה נוספת.
צפון אברקסס בהחלט פלצנית אבל איכשהו תמיד מצ׳פרים אותנו שם וקורים כל מני מקרים מוזרים, ככה שאנחנו נהנים.
אגב הנפילה הכי קשה וכואבת הייתה מבחינתי במול ים. היינו בעסקית שלהם והיה כל כך רע, שבספק אם נחזור.
יש לך עוד המלצות למקומות כי נראה לי אנחנו מבקרים באותם מקומות.
וכיום, המסעדה שמבחינתי כרגע מקום ראשון היא פורטר אנד סאנס. יש להם את הסלט הכי טוב בעיר.

שקדייה

New member
את פורטרס אני לא אוהבת..

קשה לי להסביר מה בדיוק אני לא אוהבת שם.... זה כאילו מקום כזה שהוקם כדי להפוך לרשת ודחפו לו את כל המרכיבים הנדרשים לרשת... ולכן הוא מרגיש רשת עוד לפני שהוא רשת...

לגבי מול ים אני מסכימה איתך.... גם אני הייתי בעסקית (אין לי מצפון להוציא שם את הסכומים של ארוחת ערב...) וואלה.. אני פשוט לא מצליחה להבין על מה המהומה.
מסעדה פשוטה יחסית במראה ובעיצוב שלה, המנות היו.... בסדר. בחיי שבברבוניה אני נהנית יותר
והביצת פברז'ה המפורסמת הזו..... סוכריה ממולאת אינסטנט פודינג וניל ופירות.. יאק.

בתכל'ס אני לא מתה על מסעדות מאוד יוקרתיות, יש בי קמצנות בסיסית שלא מאפשרת לי להנות ממנות שמתומחרות ב-3 ספרות.. למעט אם מדובר בנתח בשר איכותי...
אז אני אוהבת מסעדות בטווח מחירים של 300-400 לזוג, ולא יותר...

אז פרט למון אני מאוד אוהבת את הקונטיינר ביפו (פעם אהבתי גם את שרקוטרי, אבל היא נורא ירדה), את גדרה 26, את צפרה, את אדורה, את מונטיפיורי 7 ויש מסעדה חדשה די טובה אלבה באבן גבירול... אני אוהבת גם את טאפס אחד העם ואת ויקי כריסטינה במתחם התחנה (למרות שהוליו פור מאני בה מאוד בעייתי..), ואת מל ומישל וגם ג'וז ולוז (אחת מהן נסגרה ואני לא בטוחה איזו..)
אה.. ואנחנו גם מתים על המשאוושה. זו החומוסייה הכי טובה בעולם בעיני.

ועוד ישתמע פה כאילו אני כל הזמן מבלה במסעדות... אז זהו שלא. לצערי. מאז שעזבנו את העיר אנחנו כבר הרבה פחות בענינים...

lavendula

New member
מרוב המלצות אני רעבה עכשיו!

אין לי כיוון יותר מדי מוגדר. באחת החגיגות היינו ב"מסה" והיה מאוד מוצלח.
אני אוהבת אוכל שונה/עם טוויסט, אבל שלא יהיה פלצני מדי.
טאפאסים אנחנו מאוד אוהבים, אבל היינו בזמנו ב"הרברט סמואל" ולא הצדיק את התמורה. בטאפאו היינו מיליון פעם - מעדיפה לגוון.
בינתיים המזללה נראית לי מעניינת. המקום יפה?
ומה זה הקונטיינר?

מבחינת אזור אנחנו גמישים. בתכנון ללכת לתערוכה של ברויגל במוזיאון ת"א.

3תיתי

New member
בטח! הכי כיף.

אבל לא ילך. אני מארחת פליטי באר שבע אצלי אחר"צ.

דיקצ

New member
ככה את מארחת? מעלה אותם על טיל? או שאולי הם

הביאו אותו איתם בתיק

דיקצ

New member
אני אומרת לך שזאת קונספירציה של הדרומיים.

זה בדיוק כמו אצל הבלש דירק ג'נטלי, גיבור ספריו של דאגלס אדמס. ההוא שלאן שהלך הגשם בא אחריו, לבסוף הסתבר לו שהוא האל ת'ור (אל הגשם).

3תיתי

New member
מכוון שבאמת ארחתי כאלה שנחשבים (בעינינו)

לבעלי כוחות אלוהיים, בסוף עוד אאמין לך!

למעלה