זקוקה להמלצה לבית קפה נעים וחביב

שקדייה

New member
בתי הקפה "שלי"

אוי, געגועיי הביתה, לשכונה הישנה...

קודם כל-
קפה קפה טשרניחובסקי- למרות שזה קפה של סניף הוא קפה מאוד ביתי ולדעתי יושב על הפינה הכי כייפית בעיר.
קפה לנדוור גן מאיר- נמצא בבית הקהילה הגאה בגן מאיר.
קפה סוניה געצעל שפירא- נמצא בסימטה אלמונית, יש חצר פנימית חמודה ושקטה, ממש אוף- קינג ג'ורג' (לא משנה מה מזמינים, שזה יכלול את הלחם המרוקאי)
סוכר- על הפינה של זלמן שניאור ופינסקר. שכונתי ומעולה.
ביאליק- על הפינה של ביאליק וביאליק- בשישי בבוקר מתכנס שם הפרלמנט וכמות השטויות הפוליטיות שתספגו שם עולה על מה שועדת הלסינקי מאשרת... אולי אפילו תראי אותי

אם את מגיעה מוקדם בבוקר אז גם הגינה האחורית של קפה loveit במדרחוב של נחלת בנימין חביב, כשהמדרחוב מתחיל לפעול, זה הרגע להתקפל משם.. (הקפה מתפוצץ והמדרחוב עצמו הופך לאטרקציה תיירותית סוג ז')

אם את מכוונת לאיזור אחר מלב העיר, תגידי ואנסה לגרד משהו...

אגב, נראה לי שאת יכולה להגיע חופשי מחר לעיר. אם הכל מסתכם בטיל הבודד הזה היום, הכל יהיה כרגיל. פרט לעובדה שכולם ישתו עכשיו את האספרסו שלהם בתחושה עמוקה של מצפון נקי...

3תיתי

New member
איזו בקיאות מופלאה!

למען האמת, ננסה את "יד השמונה", פשוט כי שמעתי על הבראנץ' שלהם גדולות ונצורות. מחר אדע, אם בצדק. נקווה שיקבלו אותנו, כי ניסיתי להזמין מקום. השארתי הודעה ולא חזרו אלי. אם לא, נלך על אחד מהמומלצים כאן. מה כבר יכול לקרות? אנחנו מחזיקים ערביה בבית. אף אחד לא יירה עלינו טיל על בטוח!

שקדייה

New member
אם את מחפשת ארוחת בוקר ממש שווה...

אז מכל המומלצים רק הסוניה עומד במשימה, הלחם המרוקאי שלהם (פרינה) מדהים, ועליו הכל מרגיש כמו ארוחה רויאל... כל השאר הם בתי קפה הארד קור. לקפה. ואולי מאפה... החביתה- סלט- גבינה בהם סטנדרטיים.

ארוחות שוות במיוחד אפשר למצוא ב:
בראסרי - על אבן גבירול מול כיכר רבין.. אגס בנדיקט שצריך להזמין במקביל למנוי בשח"ל.... מדהים.
דלאל בנווה צדק- יש להם בראנצ'ים מטורפים. אגב, אם לא נמצאים בקטע של לשבת לארוחת בוקר של ממש, בחלק האחורי יש מאפייה, וברחוב המקביל יש ספסלים ונדנדות ששייכים לה וכייף לשבת שם...
יש את הוטל מונטיפיורי- על רח' מונטיפיורי , קרוב לצומת עם יבנה. ארופה הקלאסית.
ויש את המקום החדש יחסית- דליקטסן. על יהודה הלוי. מעדנייה מופלאה עם ארוחות בוקר מופלאות...

אני גם מאוד אוהבת לאכול ארוחת בוקר בים. בצפוני. זה החוף שנמצא בדיוק בקצה של רח' גאולה (זו פשוט הנקודה שהיתה לנו הכי קרובה הביתה... )- יש שם אוכל חביב מאוד יחסית למסעדה בים, ולטעמי לשבת עם הרגליים בחול, בשישי בבוקר, כשיש יום יפה בחורף- אין יותר שווה מזה.

3תיתי

New member
את באמת בקיאה באופן יוצא דופן.

עכשיו פי מגיר ריר. פעם נפלנו במסעדה בים בהרצליה. מה נפלנו? צנחנו לעומק התהום. מחיר מופלץ לאוכל חרא.

שקדייה

New member
זה היה הבית שלי ...

גרתי במשך כמעט 10 שנים בנקודת האמצע בין כל בתי הקפה האלו... זה כמו שאני אשאל אותך על הרחובות סביב הבית שלך

Koketka11

New member
שכחתם את אדורה עם בראנץ הכי טוב בעיר

מצטרפת להמלצה על דלאל
ישבנו גם פעמים טצה דורו בנוה צדק, יש ארוחות בוקר מיוחדות אבל שירות איטי להחריד.
בן זוגי אוהב את ארוחת הבוקר של רוקח 73, אני לא נפלתי אבל אכן יש מגוון לא רע.
גם בסרגוס יש בראנץ לא רע, אבל כמות החמאה במאפים פשוט לא חוקית.

Koketka11

New member
בצחוק כן? פשוט נוטף חמאה. לאנשים בדיאטה

אסור להתקרב. הבעיה רק שטעים מדי.

Koketka11

New member
את אמיתית? אין קשר בין חמאה לדיאטה, צודקת

איזה כיף ש700 קלוריות למאה גרם לא קשורים לדיאטה.

מחשבות

New member
מי זו את? מחשבות הוא מותג רב שנים בפורום.

איך לא ידעת?
700 קלוריות חשוב מהיכן באות. חמאה זה כשר, לחם ופחממותיו לא.

שקדייה

New member
האמת שכן. אני אחרי אגס בנדיקט בסרגוס

לא יכולתי לאכול במשך יומיים כלום... הרגשתי ממש שבעורקים שלי זורמת חמאה מומסת ולא דם... זה היה מאוד חבל בהתחשב בכך שזו היתה ארוחת בוקר אחריה עלינו לוייקנד בצפון.....
היה ממש טו מאץ'.

lavendula

New member
מסעדה שווה לעסקית בת"א?

בעלי ואני מתכננים יום כיף בת"א, לכבוד יום ההולדת שלי.
(התאריך ביום שני, אבל נחגוג ביום אחר בגלל כל מיני אילוצים).
יש המלצות למקום נעים טעים ומיוחד?

Lady In Blues

New member
אם באמת בא לכם משהו שונה

לאינדירה, מסעדה הודית בלונדון מינסטר, יש עסקית טעימה ומאוד מפנקת.
אבל זה לחובבי אוכל הודי בלבד.

lavendula

New member
תודה, בעלי לא מת על אוכל הודי

אני מחפשת משהו יותר בסגנון של גורמה לא פלצני מדי.

למעלה