מה קונים לילדה שקיבלה מחזור?

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי, מה הקטע עם הרקע מחליף הצבעים?

זה כמו לקרוא ספר בדיסקוטק! פרשתי בשקופית השלישית כי זה פשוט כואב לי בעיניים לקרוא כך.

דיקצ

New member
בטח לא לזה ציפית כששאלת את השאלה התמימה

הזאת :-D
פרקנו כל עול כמו חבורת מתבגרות.

גבירותי הנכבדות

אני רק חיפשתי מתנה לבתי בת ה- 12.
לא מטלית נצנצים
לא קישוא
לא גזר
לא פטרוזיליה שמתחבאת במקומות מסוימים...
לא סקס
לא קונדומים
לא כנפונים עם כנפיים, בלי כנפיים, רצועה שנדבקת, או נודדת

חיפשתי מתנה.
רק מתנה.
אז תודה על העזרה...
:-]

דרך אגב

כשסיפרתי לבעלי בדרך הביתה שהגדולה קיבלה מחזור הוא כמעט התעלף.
נהיה לו צמרמורת בכל הגוף, הוא פשוט נבהל.
איך היה אצלכן?

אני חושבת שהרעיון לתת מתנה הוא מקסים

אבל ככה, מבין השורות, אני קוראת אצלך "חווית מחזור" לא הכי נעימה (ראי עניין תחתוני הסבתא וטמפונים). אני הייתי משתדלת במקומך לראות את כל הסיפור כיפה, מרגש ונשי.
לי, אישית, יש לימי המחזור תחתונים נשיים ויפים, עם תחרה בקצה, פשוט בצבע אדום או צבע כהה אחר (רובם בשילוב הדפס שמח), לכל פספוס שלא יהיה. בטח ובטח לא צריך לבעס ילדה עם תחתוני סבתא.
ואני, אגב, כל כך נגעלתי מהתחבושות במחזור הראשון שלי, שלבד שלחתי את הבקשה ל"מעריב לנוער" וקיבלתי דוגמית טמפונים, ואני איתם מאז. כך שתני לה את ההרגשה שהיא יכולה להחור בין תחבושות וטמפונים בעצמה.

3תיתי

New member
את שלחת בקשה?

אני שלחתי בקשה, והגיעה חבילונת בדואר. זה היה בתקופת מעטפות הנפץ, והורי, שלא הכירו את השולח (חברת הטמפונים...) קראו לחבלן משטרה, שפתח לי את חבילות הטמפונים. (לשמחתי, לא פתח את הטמפונים עצמם).

3תיתי

New member
אני לא הייתי בבית

אחרת הייתי מסבירה להורי מה יש בחבילה וחוסכת את החבלן. ומהכרותי הקרובה עם חבלני משטרה (ואני מכירה חבלני משטרה היטב!), לא הזיז להם במיל. הם מגלים דברים הרבה יותר מפתיעים. החל מבוחטה ענקית של סטרואידים להזרקה (לבודי בילדינג), וכלה בעשב, ולא סתם עשב... ואפילו כינור יקר, ששכחו ברכבת.

למעלה