מה קונים לילדה שקיבלה מחזור?

3תיתי

New member
אני כבר מסמסת לגינקולוג

לשאול איזה צבע נצנצים הוא מעדיף.

3תיתי

New member
אפשר לעשות קניה קבוצתית

לכולן. לא! בעצם שגם הגברים ישקיעו. מה, לפרוטטולוג לא מגיע? בקיצור, נקנה מטלית נצנצים (מה זה בכלל??) במחירי רצפה, וזה יותר כדאי מאשר מטלית רצפה במחירי נצנצים.

דיקצ

New member
:-D נשמע אחלה. השרשור הזה מתחיל להזכיר לי

את שירשורי הפריזורה ההזויים מפורום הריון, אי אז כששרצתי שם בהריון עם הקטנה. אז לא השתתפתי בדיונים, אבל מאוד נהניתי להשכיל וללמוד. אבל שם הכל היה לגמרי ברצינות. :-P:

דיקצ

New member
הינה מצאתי את הסיפור המקורי:

“I was due later in the week for an appointment with the gynecologist.

Early one morning, I received a call from the doctor’s office to tell me that I had been rescheduled for that morning at 9:30am. I had only just packed everyone off to work and school and it was already around 8:45 am.

The trip to his office took about 35 minutes, so I didn’t have any time to spare. As most women do, I like to take a little extra effort over hygiene when making such visits, but this time I wasn’t going to be able to make the full effort. So, I rushed upstairs, threw off my pajamas, wet the wash cloth that was sitting next to the sink, and gave myself a quick wash in “that area” to make sure I was at least presentable. I threw the washcloth in the clothes basket, donned some clothes, hopped in the car and raced to my appointment.

I was in the waiting room for only a few minutes when I was called in.

Knowing the procedure, as I’m sure you do, I hopped up on the table, looked over at the other side of the room and pretended that I was in Paris or some other place a million miles away.

I was a little surprised when the doctor said, “My, we have made an extra effort this morning, haven’t we?”

I didn’t respond.

After the appointment, I heaved a sigh of relief and went home. The rest of the day was normal…some shopping, cleaning, cooking, etc.

After school when my six year old daughter was playing, she called out from the bathroom, “Mommy, where’s my washcloth?” I told her to get another one from the cupboard.

She replied, “No, I need the one that was here by the sink, it had all my glitter and sparkles in it.”

3תיתי

New member
:-D:-D:-D

טוב, עכשיו אני יודעת איך להכין כזו מטלית בעצמי. ויש לשיר מבחר נצנצים בצבעים עזים.

3תיתי

New member
מבחינה טכנית, לא מסתדר לי.

אבל שוין, לא מתכוונת לסבזבז שורש על נסיונות סרק. מסרק לא יוצאים דברים טובים!

noa_f

New member
תלוי. אולי זה פגז סרק. תציעי להיא, במקום

במקופ פטרוזיליה...

3תיתי

New member
היא עוד תסכים

ואז יקראו על עוד חבלן שמובא להדסה לפרק פגז. תעזבי, לא רעיון טוב.

פאדיחה יותר גדולה:

טמפון שנדחף לו עמוק למקום נסתר שהאצבעות לא מגיעות, וזוג צעירים מבויישים שמגיעים בשבת לפנות בוקר לחדר מיון כי בלהט היצרים שכחו שהטמפון בפנים ועשו מה שעשו....

לשאלה "האם כבר ראית מקרה כזה פעם?" ענה הגנקולוג התורן שהוא מכנה את המקום "מחלקת אבדות ומציאות".

3תיתי

New member
אכן פדיחה.

אבל אף פעם לא הבנתי למה אי אפשר להוציא לבד. אם אפשר להכניס (ולהוציא) דיאפרגמה, אפשר גם טמפון אבוד.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני נשארתי לא פעם עם טמפונים גם 12 שעות

ושרדתי כדי לספר על כך. אני יודעת שאומרים רק עד 8 שעות וגם זה כאזהרה כדי להיות בצד הבטוח. אני כנראה חיה על הקצה...

מעולם לא שמעתי על מישהי שזה קרה לה. זו אזהרת כסת"ח, כפי שנכתב כאן הסיכוי להיפגע בתאונה גדול משמעותית וזה עדיין לא מונע מאיתנו לצאת מהבית.

מי שלא נוח לה עם טמפון שלא תשתמש, אבל מבחינתי זה ממש איכות חיים והייתי ממליצה עליו לכל נערה, בלי להפחיד אותה בסיפורי אימה.

למעלה