מה קונים לילדה שקיבלה מחזור?

3תיתי

New member
נכון. יש רעלים ופסולת.

כוונתי לניקוי רעלים למשל ע"י חוקן או אמונה, שממש חשוב שיהיה דימום במחזור (כשלוקחים גלולות), כי הדימום משמש לניקוי הגוף מרעלים.

3תיתי

New member
למה, את חושבת שזה נכון?

כי אין לכך כל תימוכין במחקרים שאני מכירה. את מכירה מחקרים אחרים?

מעיןבר

New member
"לשבת בתוך זה"

זה עדיין לא פנימי, וזה גם תמריץ להחלפה תכופה של אמצעי הספיגה, ובפדים של היום זה לא כמו בעבר עם הטכנולוגיות של הספיגה והמעבר החד צדדי.

Ani15

New member
זה לא רעלים בגוף

זה רעלים בטמפון. אפשר להתווכח על נוכחות רעלים בטמפון בכמות משמעותית (יש כל מיני רוחניקים שטוענים לנוכחות כימיקלים איומים בטמפון, בד"כ הם גם משווקים - הפתעה - איזהשהיא אלטרנטיבה לטמפונים מסחריים), אבל אי אפשר להתווכח עם כך שהסיכוי לTSS (תסמונת הלם הרעל) עולה בשימוש בטמפונים, בעיקר לזמנים ארוכים.

3תיתי

New member
כמה נשים לקו בסינדרום הזה במהלך השנה האחרונה

כתוצאה משימוש בטמפונים, לעומת נניח, כמה נדרסו?

noa_f

New member
או בכלל. זה משהו סופר נדיר.

חברה שלי גילתה פעם טמפון "אבוד" בן כמה שבועות... בעעעע... (למעשה, הרופא גילה. פאדיחה עצומה)
ועדיין - לא קרה לה כלום.

3תיתי

New member
אכן פדיחה בל תתואר.

אני זוכרת שפעם 0כשעבדתי עם גינקולוג), הוא מצא פטרוזיליה! עד היום אני לא מבינה מה בדיוק עשתה שם. מילא גזר.

3תיתי

New member
אני רק חושבת על הרופא המסכן

שצריך לשבת אחר כך שיוציאו לו את הקוצים משתי אצבעות. סיכון מקצועי נורא!!

דיקצ

New member
:-D בדיוק.

מזכיר לי איזה סיפור שרץ פעם ברשת, אין לי מושג אם הוא אמיתי או מצוץ מהאצבע, בכל מקרה מאוד משעשע.
אמא שהיתה אמורה ללכת לרופא הנשים, רצתה להתנקות מעט לפני אך לא היה לה זמן למקלחת, ומצאה איזו מטלית במקלחת והשתמשה בה.
בבדיקה הרופא המהם you made a special effort today, או משהו בסגנון. האישה לא ממש הבינה.
רק כשחזרה הביתה וביתה שאלה אותה אם היא ראתה את המטלית עם הנצנצים שהיא השאירה באמבטיה, נפל לה האסימון...

למעלה