לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2182621,826 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'docker, שאלה לגבי אפשרויות דיפלויימנט'
docker, שאלה לגבי אפשרויות דיפלויימנט
18/06/2020 | 11:38
4
82
יש לי אפליקציה שבנויה כאוסף של microservices שמתקשרים בינהם עם איזשהו message broker (נניח רדיס), כל העסק רץ על גבי אותה מכונה (לפחות כרגע).

במקור התכוונתי לארוז כל קומפוננטה בדוקר משלה ולחבר את הכל עם docker-compose. הבעיה: אחד הסרויסים צריך לעבוד מול gpu מה שנתמך בדוקר אבל מסתבר שלא ב-compose.
השאלה מה כדאי לעשות במקרה כזה?
-להריץ את מה שאפשר ב-compose ועוד דוקר אחד עצמאי שינהל את עצמו (ואם כן, איך? דרך המנגנון של הדוקר? supervisor? אחר?)
-כלי אחר? (אני רץ על מכונה אחת, יש טעם להסתכל על כלים כמו kubernetes או swarm?)
-לוותר על הקונטיינר הספציפי הזה ולעבוד מול הברזלים של ההוסט?    
-...?

עצות יתקבלו בברכה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי..'
למיטב ידיעתי..
23/06/2020 | 13:26
1
20
docker compose משמש לפיתוח, לא משתמשים בזה לפרודקשיין. וגם אם כן, ממליץ בחום להשתמש ב kubernetes - כל העולם כבר דיי שם ומי שלא איפשהוא בדרך :)
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/06/2020 | 11:35
7
הסיבה שאני כרגע נרתע מזה היא שזה נראה לי קצת אוברקיל* בשביל כמה פרוססים שחולקים את אותו אינסטנס בלי סקייל אפ נראה לעין אבל יכול להיות שלא תהיה ברירה ולשם נלך.

*לפחות לצוות שכרגע לא ממש מחזיק איש דבאופס
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הצעות'
הצעות
<< ההודעה הנוכחית
28/06/2020 | 09:44
1
14
1. אולי אפשר לוותר על ה"דוקריזציה" המלאה, ולעבור ל supervisord? כלומר להריץ הכל באותו דוקר, זה שיש לו את היכולת לעבוד עם ה GPU, ולהמיר את ניהול הפרוססים ב supervisord או משהו דומה
2. יכול להיות שיהיה לך יותר נוח לעבוד עם minikube במקום קוברנטיס. זה קצת יותר מתאים לאינסטנס בודד.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה מתכוון לזה ש-supervisord ירוץ בתוך הדוקר?'
אתה מתכוון לזה ש-supervisord ירוץ בתוך הדוקר?
29/06/2020 | 11:38
10
זה יכול לעבוד אם כי קראתי כבר בכמה מקומות שלא כדאי לערבב. את minikube לא הכרתי, תודה!
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ