לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2182621,826 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'עוד אינדיקציה למצב: 70% מחברות ההייטק הישראליות חזרו לגייס'
עוד אינדיקציה למצב: 70% מחברות ההייטק הישראליות חזרו לגייס
21/06/2020 | 14:06
5
124
לצפיה ב-'או אולי זו עוד פרסומת לחברת ההשמה שעומדת מאחורי הכתבה והסקר?'
או אולי זו עוד פרסומת לחברת ההשמה שעומדת מאחורי הכתבה והסקר?
21/06/2020 | 14:26
4
87
כמחפשת עבודה בחודשים האחרונים קיבלתי מהנציגות בה יותר בקשות להפנות אליהם חברים שלי שמחפשים עבודה ופחות על משרות שמתאימות לי ושהן ירצו להעביר את קורות החיים שלי אליהן.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה כמו עם טבלאות שכר- למי באמת אפשר להאמין ?'
זה כמו עם טבלאות שכר- למי באמת אפשר להאמין ?
21/06/2020 | 15:04
3
87
אגב, הם טוענים שזמן הגיוס נחתך בחצי, מה שמראה שישי הרבה יותר מועמדים טובים שמחפשים עבודה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אבל אם אני מסתכל על משרות רלוונטיות בלינקדין- בהחלט יש עליה'
אבל אם אני מסתכל על משרות רלוונטיות בלינקדין- בהחלט יש עליה
21/06/2020 | 15:20
87
בשבועות האחרונים.  כנ"ל פניות ממגיסים שם.

אבל אני נמצא בתחום "חם" יחסית.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'או שזה יח"צ על היעילות שלהם בהתאמת מועמדים למשרות '
או שזה יח"צ על היעילות שלהם בהתאמת מועמדים למשרות
<< ההודעה הנוכחית
21/06/2020 | 15:35
1
71
וכן סביר להניח שיש לא מעט מחפשי עבודה, בין אם מפוטרים או כאלו שחוששים מפיטורים, וכנראה שלא מעט מהם הם מועמדים טובים. השאלה היא איך ברות מגדירות "מועמד מספיק טוב" כדי להפסיק את תהליך החיפוש. אני מניחה שיש פיתוי להמשיך תמיד עוד קצת בחיפוש במחשבה שבתקופה כזו יכול להיות מועמד טוב עוד יותר שמחפש עבודה, במיוחד אם המועמד היה אחד מהראשונים שהתראיין.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כשאני ראינית מועמדים - לא היה כלל'
כשאני ראינית מועמדים - לא היה כלל
21/06/2020 | 15:40
108
בדרך כלל היו כמה מראינים שונים, ואז מחפשים קונצנזוס. כמובן שהמנהל הישיר היה הקובע בסוף.  מידת הדחיפות באיוש גם שיחקה תפקיד בהחלטה. היו גיוסים שנגררו 8 חודשים כי כל מועמד נפסל על משהו.

עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ