הודעה לחברי הפורום - דף הקשר של הפורום

jellymean

New member
הודעה לחברי הפורום - דף הקשר של הפורום

אתם מוזמנים להירשם לדף הקשר של הפורום. במקרה שהפורום יסגר, נוכל ליצור עמכם קשר. כדי להרשם, שילחו לי הודעה פרטית וציינו המייל שלכם. ברשימה ירשמם "הניק" בלבד (למשל Jelly) ולצידו כתובת המייל. הרשימה לא תמסר לצד שלישי ותשמש רק למשלוח הודעות בנושא הפורום. מהרו להירשם בגלל שמעל הפורום מרחפת סכנת סגירה וזה עלול/עשוי להתרחש די בפתאומיות.

jellymean

New member
המועד האחרון לרישום לדף הקשר של הפורום

המועד האחרון... לא ידוע. לא יהיה ניתן להירשם לדף הקשר של הפורום אם וכאשר יסגר הפורום. בגלל שהגישה לפורום ולמסרים לא תתקיים יותר. ותחשבו על זה....

hadooper

New member
נחמד מאד יהיה אם הפורום בגלגלו הבא לא יהיה אנונימי

כך אולי נדע סופסוף מי הוא האדם שעומד מאחורי כל הכינויים שאתה משתמש בהם...

jellymean

New member
אם היית יודע.... לא היית מאמין...

כמה מהם הם (וחלק היו) מהשמות הרציניים בפורום... וכמה מהם היו מהליצנים הגדולים.... ועוד כמה באמצע.... כולל כמה דמויות נשיות... בום טראח.... לא לא לא.... בוט טראח.... בעצם... טרול טראח... לה לה לה.... פחנצ גבנצ פצפצ צפצפ בלימפ בלימפ

jellymean

New member
במחשבה שניה... יש עוד כמה אנשים שיהיה מעניין לדעת מי הם...

כולל אותך מר hadooper..... אולי אתה מיץ פטל? חחח....

אני מכבד את הפרטיות של המשתתפים בפורום
ולא דחוף לי לגלות את הזהות האמיתית שלהם.
&nbsp
אני עצמי כתבתי פה כל כך הרבה על עצמי לאורך השנים שמי שרצה לגלות את הזהות שלי גילה אותה די בקלות. עדיין אני חצי-אנונימי במובן שגם אם תחפש בגוגל את שמי המלא (בעברית או באנגלית) לא תגיע לניק הזה ולדברים שכתבתי בפורום הזה או הפורומים האחרים בתפוז שהשתתפתי בהם. לא הייתי רוצה שכל מי שיעשה עלי חיפוש יגיע לכל האינפורמציה הזו בכזו קלות.
&nbsp
למעשה רוב הדברים שגוגל מוצא על השם שלי הם בכלל לא אני, יש כמה אנשים עם שם זהה לשלי (פרטי ומשפחה) השונים ממני לגמרי, כולל איזה סמנכ"ל של משהו באותו שם, והוא ממש לא אני.

jellymean

New member
שים לב לזה שהוא אמר שיהיה מעניין לדעת מי אני

דסלוק, אין לי מושג מי אתה וגם אין לי שום עניין לבדוק את זה (ללא כוונה להעליב). לא מחפש אף אחד מהפורום. מי ששומר על הפרטיות שלו בדרך כלל לא נחשף.

jellymean

New member
הופר, אתה בפורום מ-2013 או מקודם?

או שגם אתה החלפת לפחות כינוי אחד?

jellymean

New member
גם אני לא כתבתי מעולם מכמה כינויים במקביל

את כל החשבונות הקודמים כבר סגרתי מזמן

jellymean

New member

לעדכן
  1. לענות לטענה בחשבון vinney
  2. לסגור את הדיון שלי עם החשבון שלי תחת hadhooper
  3. להוסיף הערה תחת choo ביום ראשון או שני
  4. לבדוק מה עם הסיסמא של bravo
  5. לשאול עבור פיני בפורום (דרך מחפשת 17 או הליצן)

למעלה