לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2182621,826 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'בטח תחשבו שאני טרול, אבל...'
בטח תחשבו שאני טרול, אבל...
16/06/2020 | 21:49
9
246
במקרה יצא לי להסתכל היום על אפליקציה של בנק הפועלים בחנות של גוגל, ושמתי לב שב-package name מופיע מה שנראה כמו שם של חברה כלשהי.

גיגלתי אותו, ואכן ראיתי פרסומות של החברה שמתיימרת להיות "הספקית הגדולה של שירותי בנקאות דיגיטליים בישראל".

אלא שגוגל העלה גם ווידאו פרסומי של האקר יו בו מופיע מנכ"ל החברה, ומספר איך הוא מגייס מועמדים משם.

אפליקציה בנקאית שנכתבה ע"י בוגרי האקר יו????
אין מספיק אייקונים בשביל להעביר את התחושות שלי בעניין...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יכול להיות שאת הדברים החשובים'
יכול להיות שאת הדברים החשובים
16/06/2020 | 22:47
141
ה-Backend,
עשה משהו נורמלי
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אז האקר יו שילמו למישהו על פרסומות, אז מה...'
אז האקר יו שילמו למישהו על פרסומות, אז מה...
16/06/2020 | 22:48
1
122
זה שאפליקציות בנקאיות מפותחות על ידי קבלני משנה לא צריך להפתיע אותך. למעשה הייתי הרבה יותר מודאג אם כל בנק היה מנסה לפתח אפליקציות משל עצמם. חברות שמתמחות בזה יכולות להשקיע הרבה יותר בתשתית, בטיחות, וכלים, ולפזר את ההשקעה על כמה לקוחות במקום שכל בנק יפתח וימציא את הגלגל מחדש.

לגבי האיכות - טוב, זה כבר לשיפוטתך. אני לא התרשמתי מהאפליקציה של בנק הפועלים, וגם מהאתר שלהם לא ממש התרשמתי, מצאתי שם כמה וכמה באגים. אבל אני נמצא כמעט כל הזמן בחו״ל, והאפליקציות והאתרים האלה נועדו למשתמש בארץ, לכן כשהדברים נשברים עבורי - מבחינתם זה edge case לא חשוב. האם זה כי הם מגייסים מתכנתים מהאקר יו? אולי, אבל אתה מקבל את מה ששילמת עליו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין - למי שילמו על פרסומת?'
זה בדיוק העניין - למי שילמו על פרסומת?
17/06/2020 | 14:03
65
הייתי מצפה שמנכ"ל של חברת פיתוח רצינית, או לפחות כזו שמנסה לשווק את עצמה למוסדות פיננסיים, לא יהיה במצב שאפשר לקנות הופעות שלו בשביל פרסומת.

הייתי גם מצפה שחברה כזו תחשוב פעמיים לפני שתפרסם בפומבי המלצות על מוסד שיש לא מוניטין, איך לומר - לא הכי זוהר בתחום הכשרת בוגרים לפיתוח.

אחת הסיבות שאני מנסה להימנע משימוש באפליקציות של מוסדות שונים בארץ, היא כי יצא לי לראות את האיכות שיוצאת מחלק מהקבלנים פה שעוסקים בזה.

אני מסתכל על זה כמו על מטבח צבאי - תעשה שם תורנות פעם אחת, ירד לך התיאבון.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מסקרן אותי מאד לדעת'
מסקרן אותי מאד לדעת
<< ההודעה הנוכחית
17/06/2020 | 04:59
5
112
מה בהודעתך אמור לגרום למישהו לחשוב שאתה טרול?

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הטענה שחברה רצינית שמספק שירותי פיתוח לבנקים'
הטענה שחברה רצינית שמספק שירותי פיתוח לבנקים
17/06/2020 | 14:00
4
96
מעסיקה בוגרי האקר יו בכמויות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא כל קוד שקשור לכסף\פיננסים'
לא כל קוד שקשור לכסף\פיננסים
17/06/2020 | 20:13
1
78
בהכרח עושה משהו רגיש וחייב להכתב על ידי המקצוענים הכי טובים בתחום.
יש דוגמאות הרבה יותר קיצוניות מהאפליקציה של בנק הפועלים.

בורסות שה-Matching Engine (מה שמצליב בין הוראות קניה \ מכירה) כתוב רע \ דפוק או עובדות עם פרוטוקול מיושן \ מלאות בחובבנים (מפרסמים הודעה על שינוי כל שהוא הוא קורא לפני).

למה הם עושים את זה? כי הם יכולים ואתה תיישר קו כי אתה חברת אלג' שמאד מאד רוצה לסחור שם..
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הסיבה שהאבאתי את זה לכאן היא כל השרשורים בנושאי קורסי'
הסיבה שהאבאתי את זה לכאן היא כל השרשורים בנושאי קורסי
17/06/2020 | 21:51
59
הכשרה סטייל "האקר יו" שהיו פה.

הרי תמיד דעת הרוב בפורום היית שהמקומות האלה לא מכשירים מפתחים, לכל היותר "קוד מנקיז", ושהבוגרים שלהם נמצאים בתחתית סולם מועמדים.

באופן אישי, יצא לי להכיר בוגר אחד שדווקא היה אחלה מתכנת, גם אם בעל ראיה קצת צרה כלפי התחום, אבל אני די בטוח שהוא לא דוגמה מייצגת.
יותר מסוג האנשים שיכל להסתדר בלי הקורס אם היה רוצה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כמה אתה חושב שהבנקים משלמים לחברות האלה?'
כמה אתה חושב שהבנקים משלמים לחברות האלה?
17/06/2020 | 20:28
21
לצפיה ב-'אני מתרשם ולא לראשונה שיש לנו הבנה מאד שונה של המושג טרול'
אני מתרשם ולא לראשונה שיש לנו הבנה מאד שונה של המושג טרול
18/06/2020 | 03:40
20

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ