לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2182621,826 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'דיון פתוח לתוכנית מעבר ו/או DRP'
דיון פתוח לתוכנית מעבר ו/או DRP
<< ההודעה הנוכחית
05/06/2020 | 10:24
43
381
שלום לכולם,
18 שנה בפורום זה די הרבה זמן. כשהצטרפתי לפורום ולתפוז בכלל זה היה אחרי האיחוד הלא מוצלח של IOL וואלה שהרס קהילות טובות, בעיקר פורומים של מתכנתים והרבה משתמשים מצאו בית חם בתפוז.
עכשיו נראה שההסטוריה חוזרת והגיע הזמן להפרד.

להלן האפשרויות:
קודם כל, באופן מפתיע, חיפוש בגוגל "מערכת פורומים בעברית" לא מניבה הרבה תוצאות. עם הספר במיטבו כנראה מעדיף להחליף תמונות באינסטגרם מאשר לדון בנושאים כבדים.
בכל מקרה, חשבתי על רדיט אבל אין לי מספיק וותק וקרדיטים כדי להקים קהילה שם וגם אני לא בטוח איך הפוסטים ייראו בעברית.
יש את פרש, וגם שם צריך "להציע" פורום חדש ואני לא יודע מה מצב האתר עד כמה עדיין מתחזקים אותו.

יש אפשרות שלישית: תוכנית DRP (התאוששות מאסון). נתלבש על איזה פורום קיים, לא משנה איזה (פורום דוט נט בפרש מצידי) ונגדיר אותו כמקום מפגש. בנתיים נשאר כאן. במידה והאתר ייסגר, כולנו ניפגש בפורום הנבחר ונעלה שם פוסט בו נדון במציאת מקום חלופי. הרעיון הוא לקחת את הסיכון ואולי להרוויח כמה שנים שקטות פה, אין לדעת.

פתוח לכל רעיון ומי שיש לו נסיון במקום אחר מוזמן להעלות הצעות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'Google Groups?'
Google Groups?
05/06/2020 | 12:07
5
137
יש גם בעיברית: "קבוצות גוגל".
לא זוכר איך מבחינת הממשק והאנונימיות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
05/06/2020 | 21:48
4
111
למה לתת לגוגל מתנה כזו?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מה המתנה?'
מה המתנה?
05/06/2020 | 23:42
3
107
פורום עם כמה עשרות משתמשים פעילים?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'פורום לעובדי הייטק'
פורום לעובדי הייטק
06/06/2020 | 03:14
2
124
בין אם מכיל עשרות או מאות או אלפי משתמשים זה מוצר לכל דבר ועניין.
לממה לתת אותו בחינם לגוגל?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'המתנה היחידה היא מגוגל למשתמשים'
המתנה היחידה היא מגוגל למשתמשים
08/06/2020 | 13:49
1
40
עד כמה שזכור לי הם לא שמים אפילו פרסומות.
אם הם היו שמים פרסומות הם היו מרוויחים כנראה כמה עשרות שקלים.
הכלל אצבע: 1M כניסות = 10Kשח.
מעניין למי יש זמן להתעסק עם להרים שרת אכסון עם מערכת פורומים ולשלם על זה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אבל האכסון ומערכת הפורומים הם לא המוצר במקרה הזה'
אבל האכסון ומערכת הפורומים הם לא המוצר במקרה הזה
14/06/2020 | 22:27
16
אלא המידע שמופץ בהם והמשתמשים הפעילים...

אכסון ופיתוח מערכת פורומים אפשר לממן למשל באמצעות Headstart באופן אנונימי לחלוטין. לגבי אכסון, בגרמניה למשל המוצר הפופולרי והזול ביותר כיום לאכסון הוא של חברת Hetzner הגרמנית (כמעט ואין סטרטאפים גרמניים בימינו שתקועים עדיין עם AWS).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לגבי רדיט'
לגבי רדיט
05/06/2020 | 13:15
2
143
מנסיון העבר נראה שהתמיכה בעברית במצב מזעזע.
ממה שאני זוכר phpBB תומכת יפה, אבל בשביל זה צריך מישהו שידאג להרים מערכת כזו, לדאוג לאכסון ולתחזק אותה.

כנראה שגוגל גרופ זו הבחירה היחידה הסבירה. נראה לי שאפשר לאפשר שם להופיע באיזה שם שרוצים ולהסתיר את האימייל מהמשתתפים (אבל לא מהמנהלים, כנראה).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אנונימיות מוחלטת היא תנאי הכרחי'
אנונימיות מוחלטת היא תנאי הכרחי
05/06/2020 | 14:18
144
ואכן, phpBB אחת המערכות הטובות בעיניי.
מילא להרים התקנה ולשלם על אחסון אבל יש גם אחריות משפטית, תחזוקה שוטפת וכל זה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'המנהלים יודעים מה האימייל שלך תמיד, גם פה'
המנהלים יודעים מה האימייל שלך תמיד, גם פה
05/06/2020 | 23:45
115
לא מנהל הפורום, אבל מנהלי האתר - בהחלט. ועם כמות הפריצות למסדי הנתונים של תפוז - חצי עולם גם יודע.

אבל מה הבעיה לייצר alias לצורך שימוש בפורום או לפתוח חשבון גוגל יעודי רק בשביל זה? זה לא מה שכולם עושים במילא?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'פורום ותיק של אנשי הייטק...'
פורום ותיק של אנשי הייטק...
05/06/2020 | 13:52
3
159
יש כאן תותחי פיתוח... הכי מכובד ומתבקש זה שנעשה פרוייקט קוד פתוח.....
החברים יתרמו קצת מהידע ומהזמן.... נרים פלטפורמה של פורום...

האיחסון של הפורום באתר יעודי עם דומיין ואפשר גם לאסוף תרומות ו/או לבקש דמי רישום.... ב-FXP יש איזה דמי רישום חד פעמיים....

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יש מערכות אופן סורס טובות'
יש מערכות אופן סורס טובות
05/06/2020 | 14:21
2
146
phpBB היא אחת המוצלחות וללא ספק המעוברתת ביותר.
פלטפורמה זו לא אפליקציה קטנה שכמה מקודדים מרימים. צריך המון פיצ'רים, גם דברים שנראים לך מובנים מאליו וזה הרבה עבודה.
אני כן חושב שלהרים אתר עם פורום באמצעות פלטפורמת קוד פתוח זה משהו יישים ולא מסובך.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מתחילים עם משהו בסיסי...'
מתחילים עם משהו בסיסי...
05/06/2020 | 14:25
1
114
בהמשך אפשר להוסיף features לפי הצורך...

ויש כאן בפורום מלבד מקודדים גם מנהלי פרוייקטים....
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה צריך להתחיל מהבסיס. מי יממן את זה?'
אתה צריך להתחיל מהבסיס. מי יממן את זה?
06/06/2020 | 15:10
75
אתה הרי צריך לכל הפחות אכסון ודומיין.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הסולידית הרימה מערכת מדהימה'
הסולידית הרימה מערכת מדהימה
06/06/2020 | 00:15
3
168
אולי היא תארח אותנן
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה באמת נראה טוב'
זה באמת נראה טוב
06/06/2020 | 21:48
2
108
מהקדיטים למטה נראה שהיא משתמשת ב: https://xenforo.com/
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'רק קח בחשבון שהסולידית מצליחה בזכות הכריזמה שלה'
רק קח בחשבון שהסולידית מצליחה בזכות הכריזמה שלה
07/06/2020 | 04:13
1
109
ובזכות הרמה הגבוהה של הבלוג שלה, שהוא שמושך גולשים קודם כל. הקהילה שנוצרת שם נוצרת סביב האישיות של דורין הרטמן. לא סביב פלטפורמה זו או אחרת.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא ממש, כבר מזמן לפורום שם יש חיים משלו והיא כמעט לא מתערבת'
לא ממש, כבר מזמן לפורום שם יש חיים משלו והיא כמעט לא מתערבת
07/06/2020 | 21:30
67
כמו בכל פורום יש כותבים יותר ידועים ונחשבים ויש שפחות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מההתרשמות שלי כזר - חבל לכם על המאמץ'
מההתרשמות שלי כזר - חבל לכם על המאמץ
06/06/2020 | 03:38
13
174
מאז שאני נקלעתי לפורום הזה - וזאת בעקבות קידום של תפוז - רוב השרשורים הונעו ע"י זרים, והם זכו מהותיקים בעיקר ליחס תוקפני ועוין במקרה "הטוב", ולהתעלמות במקרה הפחות טוב. כך שאין לכם יכולת להגדיל את הקבוצה שלכם, וממה שנראה הגרעין מיצה את עצמו מבחינת היכולת ליצור עניין לחברי הקבוצה.
לכן לדעתי אין לך פה באמת קהילה, ומה שיש לך יתפוגג ביחד עם תפוז.
מה שהיה לפני 18 שנה ואפילו לפני 5 שנים לא רלוונטי. בתפוז היו פורומים שיצרו קבוצות אמיתיות, שהיו נפגשות בחיים האמיתיים, ואפילו נוצרו זוגות וחברויות רבות שנים. גם הפורומים האלה נעלמו מעצמם בלי שקרה שום "אסון" ואף אחד לא הרים במקומן מערכות פורומים ייעודיות. 

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מסכים ואגב ממה שאני רואה כאן'
מסכים ואגב ממה שאני רואה כאן
06/06/2020 | 15:09
114
כמעט כל ה"ותיקים" הם אנשי חומרה או כאלה שקרובים מאוד לחומרה.
אין פה ממש אנשים מכל קשת ההייטק.

אגב, בפייסבוק יש כבר קבוצות שהן ממש קהילות לענייני התוכן של אותו הקהילה. בואו נגיד את האמת העצות שיכול לתת הייטקסיט שעוסק בRT EMBEEDED להייטקיסט שעוסק ב MACHINE LEARNING הן חסרות תועלת ברוב המקרים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'האמת שאתה לא דוגמה מייצגת'
האמת שאתה לא דוגמה מייצגת
06/06/2020 | 21:38
11
122
עם השנים, הרבה באו והלכו. מי שמגיע לקהילה חדשה ומיד מייצר רעש, גורם הרבה פעמים לאנטי. זה קורה בכל הקהילות ובכל הקבוצות.

הפורום ידע עליות ומורדות, יש בו גרעין וותיק יותר אבל גם הרבה שבאים לתקופות קצרות, להתייעצויות וכו'. קהילה או לא, יש צורך אחד אמיתי שאין עליו חולק: מקום בו עובדי היי-טק יוכלו לדון בענייני עבודה בצורה אנונימית. זה תנאי הכרחי לדיונים כאלה והתנאי השני הוא קהילה ישראלית כי מן הסתם רוב הדיונים לא רלוונטיים מחוץ לישראל.
כיוון שיש לי את המוטיבציה והאמצעים הכלכליים להרים פרוייקט כזה אני שוקל את זה לחיוב.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אכן יש צורך כזה, והרבה ממנו הוא מתחלף '
אכן יש צורך כזה, והרבה ממנו הוא מתחלף
06/06/2020 | 21:56
2
97
אנשים מחפשים עבודה ואז מוצאים ונעלמים לשנתיים. אנשים שפתאום חווים משבר והם בסכנת פיטורים.  burn out, וכיוב'

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יש גם הרבה משתתפים שקטים'
יש גם הרבה משתתפים שקטים
06/06/2020 | 22:40
1
97
אני יכול לספר על המון מקרים. פניות שקיבלתי, אנשים שנפגשתי איתם וכאלה שעשיתי איתם עסקים שאף אחד פה לא מכיר אבל הם קוראים קבועים ויש תקופות שגם כותבים.

היה פה אחד שפגשתי באיזה פרוייקט ייעוץ במחלקה IT נידחת של חברת אנרגיה ישראלית. הוא היה בחור חכם מאוד אבל ניווט את הקריירה שלו בצורה גרועה. הוא ראה אותי קורא בפורום והצטרף בעקבותיי. לאט לאט למד את כל הטריקים: ראיונות, ללמוד את הדברים ה"נכונים" וכו'. היה מתייעץ פה הרבה וגם איתי בטלפון. זה היה לפני 11 שנה והוא התקדם למקום יותר הייטקי ופעם אחת אפילו סידרתי לו עבודה במקום טוב (גילוי נאות: קיבלתי עמלת השמה).

בשנים האחרונות עבד ביוניקורן ישראלי מאוד נחשק ולפני שנה וחצי בערך התקבל למשרת פיתוח בגוגל ומאז הוא שם. אגב, הוא כבר לא קורא כאן בשנים האחרונות אבל השנים שלו כאן עזרו הרבה, לקבל רעיונות ופרספקטיבה.

יצא לי להכיר לא מעט אנשים מהפורום הזה בעולם האמיתי ויש פה קבוצה מאוד איכותית. לא יודע איך זה בפורומים אחרים אבל את הקבוצה הזאת שווה לשמר. זו דעתי.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
08/06/2020 | 15:34
8
לצפיה ב-'הבעיה שלך תהיה למשוך גולשים חדשים'
הבעיה שלך תהיה למשוך גולשים חדשים
07/06/2020 | 03:58
7
92
בתפוז יש לך את הפלטפורמה שראשית יש לה ציון יחסית גבוה בגוגל, ושנית היא מקדמת בצורות שונות את הפורום שלך. דרך האינדקסים שלה ודרך הדף הראשי.  זו הדרך שבה גולשים חדשים מגיעים לפורום שלך. כך אני למשל הגעתי לפורום.
אם תקים פורום על פלטפורמה שיש לה ציון נמוך בגוגל, או שבכלל תיצור דומיין שלך שיש לו ציון אפס, איך גולשים ימצאו את הפורום שלך? מה תעשה, תשקיע אלפים בחודש בפרסום?
לכן התייחסתי לקהילה הגרעינית שאליה בעצם אתה פונה בהודעה הזו. מעבר לה אין לך לדעתי שום דבר.
אבל אתה יכול לעשות ניסוי פשוט: פתח קהילה באג'נדה (שיש להם ציון נמוך), ותראה ראשית כמה מהכותבים הגרעיניים מצטרפים, וגם עד כמה מגיעים אל הפורום כותבים חדשים.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'קצת מזדה זהובה, קצת ספאם בפייסבוק, והכל בסדר'
קצת מזדה זהובה, קצת ספאם בפייסבוק, והכל בסדר
07/06/2020 | 04:25
23
לצפיה ב-'למשוך גולשים זה תמיד בעיה'
למשוך גולשים זה תמיד בעיה
07/06/2020 | 08:46
2
111
גם בתפוז לא קל לגייס משתמשים לפורומים.

יש הרבה דרכים למשוך גולשים וליצור קהילות. לא מתכוון לדון בזה, נכתבו על זה ספרים ומאמרים אינספור.

יש לי יתרון אחד שאין לאחרים: הניסיון שלי. גם בתעשיה וגם בפורום: כ20 שנה. קהילות ופורומים מוצלחים קמים ונופלים על האנשים שמובילים את הפורום. מי שחי ונושם את התחום, יודע איזה תכנים עובדים ואיזה לא, מה המשתתפים אוהבים ומה מעצבן אותם. בקטע הזה תפוז כפלטפורמה בעיקר הפריעה עם שיטות הפרסום האגרסיביות שמתאימות אולי לשנות ה90.

אני מודה שלא עשיתי הרבה כדי למשוך משתמשים לפורום. כשלקחתי על עצמי את הניהול זה היה פורום פעיל ויחסית וותיק ובעיקר היה צריך מישהו שימחק ספאם ויפקח קצת על התכנים. לא התכוונתי להפוך לאיש שיווק. אבל כן למדתי עם השנים לזהות מה המשתמשים רוצים ומה הם אוהבים.

בסוף התוכן הוא זה שקובע. בפורום הזה יש גרעין סביר להתחלה. הרבה יותר טוב מאשר פורום שמתחיל מאפס. אם יהיה אתר חדש מספיק אטרקטיבי ומשתמשים יסכימו לעבור אליו, אני מאמין שזה יכול להצליח.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'"סביר". איזה מעליב אתה'
"סביר". איזה מעליב אתה
07/06/2020 | 13:46
1
13
לצפיה ב-'סביר מבחינת גודל, עילית מבחינת איכות '
סביר מבחינת גודל, עילית מבחינת איכות
07/06/2020 | 14:13
14
לצפיה ב-'קלייטון, אתה לא בעניין ולכן אתה לא מבין'
קלייטון, אתה לא בעניין ולכן אתה לא מבין
07/06/2020 | 13:26
2
69
במשך כ-15 שנים פעל פורום בחו"ל די חשאי של אנשי הייטק / מתכנתים.
זה היה פורום שבאו אליו אנשים מכל מיני ארצות. 
הפורום היה סודי וגם כיום אני לא ארשום פה את השם של הפורום.
אני מצאתי את הפורום באופן די מקרי ודי מהר הבנתי שלא מדברים עליו.
למרבה הצער, לפני מספר שנים הפורום נסגר.

לפורום לא היה פרסום בשום מקום, גם בגוגל לא היה קל לאתר אותו.
זאת הייתה קהילה קטנה, חשאית ודיסקרטית.
מזכיר בחלק מהמאפיינים את פורום הייטק של תפוז.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא היה עליו סרט, עם בראד פיט ואדוארד נורטון?'
לא היה עליו סרט, עם בראד פיט ואדוארד נורטון?
07/06/2020 | 13:31
1
15
לצפיה ב-''
07/06/2020 | 13:43
6
לצפיה ב-'מה, סוגרים את אתר תפוז ?'
מה, סוגרים את אתר תפוז ?
06/06/2020 | 12:05
29
לצפיה ב-'אני סמוך ובטוח שאתם תעשו משהו כדי לגבות את האתר.'
אני סמוך ובטוח שאתם תעשו משהו כדי לגבות את האתר.
06/06/2020 | 19:36
1
21
לצפיה ב-'כולם פה ציפו במתח לאישור של "הוד מעלתך"....'
כולם פה ציפו במתח לאישור של "הוד מעלתך"....
07/06/2020 | 20:00
47
"המנהל הבכיר".... אתה בטח טוב מאוד בדיבורים....
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'just let go'
just let go
06/06/2020 | 23:16
90
דברים מתים, ככה אמא טבע עובדת. תפוז פלטפורמה קשישה ורקובה, וגם הפורום הזה מת מהלך כבר... 3 שנים? לפחות.

נכון, השקעת *המון* זמן אנרגייה ומחשבה בניהול הפורום - it's a sunk cost

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אם יש למישהו רעיון לשמירת הארכיון'
אם יש למישהו רעיון לשמירת הארכיון
07/06/2020 | 15:03
68
אשמח לדעת. עד כה ניסיתי את Httrack ואת wget
ושניהם לא עשו עבודה ממש טובה.
הכי טוב היה לי עם שמירה פשוטה של save as מקומית על המחשב (וגם אז זה לא שומר תמונות בתוך הודעות), אבל זו עבודה לא ריאלית לעשות את זה לאלפי עמודים...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יש פה הצעה מחבר בפורום. אשמח לשמוע דעות והתייחסויות'
יש פה הצעה מחבר בפורום. אשמח לשמוע דעות והתייחסויות
08/06/2020 | 08:54
5
85
בחור שנמצא כאן תקופה ארוכה, הקים ומתחזק את האתר הזה:

מציע לארח אותנו אצלו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'חסרים שני פיצרים דיי חשובים שיש בתפוז'
חסרים שני פיצרים דיי חשובים שיש בתפוז
08/06/2020 | 11:22
3
72
אין תצוגה של ההודעות בעץ (מה שמונע מהודעות בנושאים מסויימים "להציף" את הדיון, כמו הדיונים הפוליטיים פה שלא ממש קשורים להיי טק, או כל נושא אחר שלא מעניין את חלק מהאנשים).

כמו שאני רואה אי אפשר לסמן הודעות כנקראו (וכדאי שזה יהיה אפשרי גם אצל משתמשים לא רשומים). זה מאפשר להתעמק בנושאים מסויימים וזה החיסרון העיקרי בפייסבוק.

אבל אם אתה לא רוצה לארגן פורום חלופי כבר עכשיו , אלא רק להשתמש בזה כאופציה זמנית (מקום שנלך עליו אם הפורום הזה יפסיק לעבוד) עד שנתארגן מחדש זה נראה אופציה לא רעה.

זה הפיצרים שצריך בשביל להשוות לתפוז, כמובן שעבור הפלטפורמה האידיאלית אורך רשימת הפיצרים שלי ארוכה כגלות (לדוגמה תמיכה בrss ו activitypub זה דיי שימושי כי זה יעזור למשוך משתמשים חדשים).

אגב אם הוא לא רוצה להרוויח מהפורום אני חושב שעדיף לשחרר אותו כקוד פתוח.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תצוגה כעץ'
תצוגה כעץ
08/06/2020 | 12:39
2
66
חוששני שמכל מערכות הפורומים שראיתי, וראיתי לא מעט, תפוז הוא כמעט היחיד שמאפשר זאת. אולי רדיט מאפשר זאת במידה מסוימת, אבל לטעמי פחות נוחה לקריאה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'רדיט הוא אחד האתרים הכי פופולרים באינטרנט'
רדיט הוא אחד האתרים הכי פופולרים באינטרנט
10/06/2020 | 11:53
1
30
יותר פופולרי מטויטר, למרות שבארץ נראה שהוא הרבה פחות פופולרי.

hacker news הוא גם דוגמה יחסית מפורסמת (לפחות "במחוזותנו" ).

יש גם לא מעט אלטרנטיבות לרדיט, חלקם מבוססות על קוד פתוח כמו lobster , postmil או lemmy.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני יודע שהוא פופולרי מאוד'
אני יודע שהוא פופולרי מאוד
10/06/2020 | 12:21
23
התגובה הייתה בעניין התצוגה כעץ, שאני חושב שפחות מוצלחת מזו של תפוז. התגובה שלי באה להציע שלא לצפות לאותה רמה של תצוגה במקומות אחרים, כי נראה שאף אחד לא עשה את זה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מה לגבי טלגרם?'
מה לגבי טלגרם?
08/06/2020 | 16:51
15

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ