ראיון בחברה גדולה

איתי 91

New member
ראיון בחברה גדולה

שלום, קבעו לי ראיון ראשון בחברה גלובלית גדולה (ראיון של שעה בערך וזה remote לא onsite), הם נתנו לי שבועיים להתכונן לראיון כי הם ראו שסיימתי תואר לפני שלוש שנים, אז נתנו לי זמן לרענן את הדברים. אני התחלתי ללמוד בערך שבוע לפני שהתקשרו, אז יצא בסה"כ שלושה שבועות למידה לפני הראיון הראשון (שזה בערך 3.5-4 שעות ביום במהלך השבוע, ובסופ"ש 10-12 שעות ביום). כרגע אני לומד משני מקורות: - ספר Cracking-The-Coding-Interview - אתר LeetCode ונשאר לי שבוע, אבל אני לא מרגיש עדיין 100% בשל בשביל הראיון (אני עברתי על כל הנושאים שאני צריך לדעת אבל עוד לא פתרתי מספיק שאלות בכל אחד). האם זה לגיטימי לבקש עוד כמה ימים? או שהייתי צריך להגיד את זה מההתחלה? אשמח לשמוע טיפים

ipv6

Member
לגיטמי לחלוטין

ואני ואומר את זה מתוך היכרות דיי מעמיקה עם מערך הגיוס ב3-4 חברות גדולות כשאתה כנראה מדבר על אחת מהן. יש אנשים שדוחים מספר פעמים. זה לא סיפור גם אם המגייס יעשה פרצוף (והוא לא אמור). אם תכשל בראיון, לקבל הזדמנות שניה תוך פחות משנה יהיה הרבה יותר קשה.. תתקשר ותסביר את המצב ויהיה בסדר.

איתי 91

New member
לפנות אליהם בטלפון?

אני צריך לדבר עם הHR-ית בטלפון או במייל? יש העדפה? וגם יכול להיות שאני מגזים קצת? כאילו מה הרמה שאני צריך להגיע אליה בשביל הראיון הראשון? שמעתי שהוא יותר קל משאר השלבים

ipv6

Member
יש לך תאריך לראיון?

תשלח מייל למי ששלח לך את החומר לראיון ותבקש הארכה. אם שלחו לך חומר ואמרו לך לחזור אליהם עוד שבועיים, פשוט תחזור אליהם כשהתהיה מוכן..אף אחד לא יפסול אותך בגלל זה. לגבי קושי זה תלוי בחברה ותלוי על איזה מראיין תיפול..תתכונן הכי חזק שאתה יכול.

איתי 91

New member
יש תאריך

הבעיה היא שכבר קבעו תאריך לשלב הראשון, קצת מרגיש לא נעים כי כבר קבעו, האם אתה חושב שעדיין כדאי לנסות לבקש? או שהייתי אמור להגיד להם מלפני?

ipv6

Member
חבר, אתה חופר

שלח מייל וזהו. זה לא יחסי ארה"ב סין. יהיה לך יותר לא נעים אם תכשל כי לא הספקת להתכונן..

איתי 91

New member
שאלות ראיונות

זה אתר שמכיל אלפי שאלות מכל החברות הגדולות, בכל הנושאים (Data-Structures, Graphs, Trees, Dynamic-Programming, ...) יש שם שאלות מכל הרמות : easy-medium-hard ויש גם סימולציות של ראיון עם הגבלת זמן. האתר מאוד פופולארי

ronenw3

New member
תמיד מרגישים שלא מוכנים לפני מבחן, לא הייתי ממהר לדחות

להפך, דדליין קרוב נוטה להמריץ ולהוציא משאננות

vinney

Well-known member

למעלה