לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2181921,819 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'השמטת עבודה מקו"ח– אפשר לדעת שעבדתי שם לפי ביטוחים ופנסיות?'
השמטת עבודה מקו"ח– אפשר לדעת שעבדתי שם לפי ביטוחים ופנסיות?
<< ההודעה הנוכחית
29/03/2020 | 22:41
4
183
דילמה שעלתה לי: עבדתי במקום מסוים מספר חודשים, ולצערי דברים לא הסתדרו ונאלצתי לעזוב.
עקב התקופה הקצרה שעבדתי שם, החלטתי שלא לציין את מקום עבודה זה בקורות החיים.
בקרוב אתחיל לעבוד במקום חדש, ולכן יהיה עליי להסדיר את ענייני הביטוחים והפנסיות.

האם לדעתכם יש אנשים במקום העבודה החדש שיוכלו לדעת על ביטוחים ופנסיות שיש לי כרגע, ובכך לגלות על מקום העבודה שהשמטתי ע"י כך שיראו שהוא זה שהפריש לשם כספים?

אם אני זוכר נכון, היחיד שיש לו גישה למידע הזה הוא הסוכן הפנסיוני וגם זה רק לאחר חתימה שלי שמאשרת לו לבדוק על ביטוחים ופנסיות שיש לי. אבל יכול להיות שאני טועה, ולכן שואל כאן.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה לא רלוונטי'
זה לא רלוונטי
30/03/2020 | 01:27
2
183
לאף אחד לא יהיה איכפת שהשמטת מקום מהקו"ח, אף אחד לא יסתכל על הקו"ח שלך אחרי שכבר תתחיל לעבוד, ואין לזה שום חשיבות בעיני אף אחד.  

הדבר היחידי שיכולים להגיד לך לגבי הקו"ח זה אם שיקרת לגבי פרט מהותי שכן כתבת שם, למשל אם אמרת שלמדת במקום מסוים שלא למדת בו, שאתה זכאי לתואר כלשהו שאינך זכאי לו, או ששיקרת בצורה בוטה לגבי הציונים שלך.  להשמיט מקום של כמה חודשים זה לגיטימי ומקובל ואף אחד לא יעשה מזה עניין.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'דווקא שמעתי מאנשים שזה יכול להיות מאוד רלוונטי'
דווקא שמעתי מאנשים שזה יכול להיות מאוד רלוונטי
02/04/2020 | 11:03
1
71
אנשים סיפרו לי שזה יכול להיות מאוד מעניין לגלות על מישהו שהוא עבד במקום מסוים מספר חודשים.

כי אם עזב אחרי מספר חודשים - למה שלא יעזוב גם את החברה הנוכחית תוך מספר חודשים.
ואם העזיבו אותו אחרי כמה חודשים כי לא היה מספיק טוב - למה שבחרה הנוכחית יהיה מספיק טוב.

מה דעתך?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה יכול להיות מעניין עד לשלב שבו אתה מתקבל לעבודה'
זה יכול להיות מעניין עד לשלב שבו אתה מתקבל לעבודה
02/04/2020 | 17:27
67
מרגע שהתקבלת, אף אחד לא בודק יותר את קורות החיים שלך ואף אחד לא זוכר מה כתוב שם, וזה גם ממש לא מעניין אף אחד.  אתה נמדד לפי מה שאתה עושה בעבודה.

יוצא הדופן היחידי שאני מכיר זה אם רשמת במכוון פרטים שקריים שבזכותם התקבלת לעבודה, כמו תארים שלא עשית או דברים כאלו.  היו מקרים מעולם שאנשים התקבלו אפילו למשרות של רופאים ומנתחים ללא השכלה מתאימה כי זייפו קורות חיים.  זה כבר פלילי, וזו עילה לזרוק אותך מהחברה גם אחרי שהתקבלת.  השמטת מקום מקורות החיים לא נופלת בקטגוריה הזו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מסכים עם דסלוק. אבל לשאלה עצמה'
מסכים עם דסלוק. אבל לשאלה עצמה
30/03/2020 | 10:37
166
מי שמטפל בהעברת הביטוחים זה סוכן הביטוח. הסיכוי שהמעסיק ייחשף לנושא שואף לאפס. אם אתה רוצה להבטיח לעצמך דסקרטיות (לדעתי מיותר), קח לך סוכן משלך שאתה סומך עליו שלא "ידליף". הוא יעשה לך את הביטוחים, המעסיק רק מעביר את התשלום ואין לו באמת דרך לגלות איפה היו הקופות שלך.
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

22:49 | 02.06.20 ל י א ת 1 1
15:53 | 02.06.20 jellymean
08:39 | 02.06.20 user32
14:27 | 01.06.20 annefan
15:22 | 30.05.20 איתי 91
21:23 | 29.05.20 מחפשת עבודה17
06:53 | 28.05.20 מחפשת עבודה17
16:13 | 26.05.20 simple question
11:37 | 26.05.20 jellymean
18:27 | 25.05.20 Desslok of Gamilon
06:36 | 25.05.20 מחפשת עבודה17
00:31 | 25.05.20 Desslok of Gamilon
21:41 | 22.05.20 סימבה8881

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ