קורונה - - - אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא

vinney

Well-known member

1. זה לא חשוד, כשאתה מבין שמדובר בטראמפ. הבן אדם נעל, הוא חשב שהוא יכול לנהל את המדינה ואת העולם בשיטות המאפייה הניו יורקית אליהן היה רגיל, והוא מגלה כל יום מחדש שזה לא בדיוק עובד.
&nbsp
2. פעם ראשונה שאני שומע כזה דבר מ"ליברטריאני"
הCDC זה מכון מחקר, והוא אולי עושה דברים בהקשר בטחוני שהשתיקה יפה להם (כמו המכון הביולוגי בישראל...), אבל ההגדרה הרשמית שלו זה מכון מחקר על מחלות המשפיעות על בריאות הציבור - מחקר רפואי/מדעי, לא בטחוני.
&nbsp
3. בואינג ספציפית לא הייתה בשום סכנה, כחברה. בעלי המניות שלה אולי, אבל הם לא ניצלו. משבר הקודם חברות שהמדינה הוציאה מפשיטת רגל הולאמו ובעלי המניות איבדו את השקעתם, ואני צופה שזה מה שיקרה גם לבואינג, עם או בלי קשר למשבר הנוכחי. עיקר הבעיה של בואינג זה הבעיות החמורות בשני המטוסים האחרונים שלה, לא המיתון. הסיבה שהממשל יציל אותה היא שמדובר בחברה בעלת משמעות איסטרטגית בטחונית - בואינג מייצרת כמויות אדירות של מוצרי נשק, תחמושת, לווינים, ומטוסים לישמוש צבאי.
&nbsp
4. בינתיים לא ראיתי אף לא אחת, ואם כבר אתה חובב תיאוריות הקונספירציה, יותר הגיוני שמדובר בנשק ביולוגי סיני, לא אמריקאי. שגם לזה אני לא מאמין, אבל אם כבר להאכיל את הטרול

AnarchistPhilosopher

Well-known member
בשביל להיות נשיא ארה"ב צריך להיות חתיכת טיפש.

זה למה הילארי קלינטון לא נבחרה לעומת זאת בעלה החרמן נבחר פעמיים...
&nbsp
אמריקה אוהבת את המנהיגים שלה חרמנים דבילים...

&nbsp

user32

Well-known member
מנהל
זה לא נכון הסטורית

רוב נשיאי ארה"ב היו חכמים מאוד. להוציא אולי את טראמפ וג'ורג' בוש הבן, רובם היו אינטלגנטים וחדי מחשבה.
חרמנים? הייתי אומר שזו תכונה אנושית. מי יותר מי פחות.

hadooper

New member
אממ.. סליחה שאני מפריע... איך כל זה קשור לדיון?

האם אתם באים לרמוז שמי מאתנו הינו "טיפש וחרמן"?

AnarchistPhilosopher

Well-known member
רק טראמפ, אין לי מושג בנוגע אליכם.

ככל הידוע לי אתם סתם עוד קונספירטורים...

&nbsp

AnarchistPhilosopher

Well-known member
תוסיף לטראמפ וג'ורג' הבוש, את ג'ורג' האבא את אובמה

את רונלד רייגן, והרשימה רק ממשיכה...
&nbsp

user32

Well-known member
מנהל
אני לא אתווכח כי זה יהיה חסר טעם ולא ניתן להוכחה

hadooper

New member
מה שבטוח משותף לכולם הוא שהיה להם יותר מזל משכל

להיוולד למשפחות הנכונות.
&nbsp
לקבוע כמה שכל - זה כבר אכן קשה...
אבל כאמור כנראה לא יותר מהמזל...

user32

Well-known member
מנהל
זה לא משותף לכולם

משאיר לך לעבור נשיא נשיא בויקיפדיה ולמצוא איזה מהם התקדמו בזכות עצמם ואיזה נולדו למשפחות מיוחסות. אתה יכול להתחיל מקלינטון ואובמה.

vinney

Well-known member
איזו משפחה "נכונה" הייתה לאובמה? או רייגן?

גם קלינטון לא נראה לי שבא מאיזו משפחה מיוחסת במיוחד (יש קלינטונים בפוליטיקה האמריקאית לאורך כל חייה, אבל זה שם משפחה די נפוץ. ביל לא בא ממשפחת פוליטיקאים או עשירה במיוחד).
&nbsp
בושים זאת אכן משפחת פוליטיקאים לאורך הדורות (בוש הסב היה סנאטור, בוש האב היה נשיא, בניו התמודדו על נשיאות, כולל אחד שהצליח, והיו מושלים).
&nbsp
טראמפ אכן ירש את הונו ולמרות שהוא טוען שהוא מליארדר, אף אחד לא באמת יודע מה יש לו ולמי הוא חייב מה, אבל הוא כן רשום כמי שהצליח לפשוט רגל, פעם אחר פעם, בעסקי קזינו.

vinney

Well-known member
אני חולק עלייך

אני לא חושב שאפשר להגיד על אובמה שהוא טיפש, לבן אדם בהחלט יש רמת אינטלגנציה גבוהה. אתה אולי לא מסכים עם הפוליטיקה שלו, אבל זה לא עושה אותו טיפש. אותו כנ"ל לגבי רייגן ובוש האב, וקלינטון הגבר. לגבי בוש הבן - הוא לא הבן אדם הכי חכם בעולם, זה ברור, אבל מצד שני היה לו צוות די טוב, גם אם הפוליטיקה שלהם הייתה מחפירה.
&nbsp
טראמפ? הוא נעל, ולא רק שהוא נעל - הוא סובב את עצמו בלקקנים יסמנים ולא מוכן לעבוד עם אף אחד שלא מספק את גחמותיו הטיפשיות. כזה דבר עוד לא היה...

AnarchistPhilosopher

Well-known member
זה בכלל חייזרים...

המשחק הזה XCom ברמה הבלתי אפשרית בלי צ'יטים זה חתיכת סיפור...
&nbsp

d70

Well-known member
נכון
למרות ששיפור בזמן תגובה במחלקת שכר לאו דווקא אומר שהם שיפרו יעילות אלא שפשוט יש להם פחות עבודה (פחות תלושי שכר, פחות חברות ששוכרות שירות).
ניתן גם לראות שיקוף של המצב ברשתו חברתיות כמו LI. במקום לראות הודעות גיוס ססגוניות של מגייסים (חברות או חברות השמה) על ביסי יומי העסק נהפך לפתע לדממה.
במקביל החלו לצוץ יותר הודעות חיפוש סטייל "היי LI בשל סגירת/צימצום החברה שלי אני מחפש את האתגר הבא- מצ"ב קו"ח".
אגב הלמידה מרחוק פותרת את למורים את בעיית הרעש בכיתה ("טוב אני אשתיק אתכם לרגע כדי שאוכל לדבר" )

user32

Well-known member
מנהל
אשתי אתמול העבירה שיעור בכיתה ג' בצעקות

כל הסלון רעד. שאלתי אותה למה היא לא שמה את הילדים בmute והיא אמרה שהיא כן אבל הם כל הזמן מפעילים מיקרופונים בשביל לשאול שאלות ולהתפרץ עם הערות.
כנראה שיש כמה פיצ'רים ואופטימזציות קטנות לפני שיהיה שיעור רגוע מרחוק.

user32

Well-known member
מנהל
שאלתי עכשיו ומסתבר שלבית ספר יש MS Teams

אפשר להשתיק אבל להבנתי, כל אחד שמשתיקים אותו יכול לבטל את ההשתקה. אז היא משתיקה והם מבטלים.
הבנתי שגם בזום זה ככה.

d70

Well-known member
אצלנו עובדים עם teams של MS
כנראה שבשל העובדה שהמחנכת שלנו היא במקרה אחראית התקשוב בבית הספר היא ידעה מה לקנפג שם
.

user32

Well-known member
מנהל
הופתעתי שגם אצלינו. אני אבדוק את עניין ההשתקה והאדמין

מוצר של MS. אפשר לצפות שיהיה פיצ'ר כזה.

למעלה