לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2178221,782 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'קורונה - - - אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא'
קורונה - - - אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא
<< ההודעה הנוכחית
25/03/2020 | 17:30
47
406
וכמו שאומרים הרופאים... כדאי לשמוע דעה נוספת...

פרופסור יורם לס
רב ניצב בדימוס רוני אלשיך
דעת חוקרים
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'נכתב על זה לא מעט'
נכתב על זה לא מעט
25/03/2020 | 18:05
4
187
יש משהו אחד שמפריע לי: שלא עושים סקר רציני.
אני מבין שכל המערכת עסוקה כרגע באיבחון חולים שמגיעים עם חשד לקורונה אבל יש הצדקה לקחת צעד אחורה, להביא צוות מחקר שיעשה סקר ולבדוק כמה באמת נדבקו בעבר ובהווה.
להבנתי יש אפשרות לבדוק נוגדנים בצורה שתאבחן גם מי שנדבק ונרפא בלי שידע זאת ומי שנושא את הנגיף ללא סימני מחלה. יתכן וסקר כזה ישנה את כל הגישה וישפיע דרמטית על כל העולם. אם למשל יגלו שאחוזים גדולים באוכלוסיה נדבקו, אין סיבה לעשות סגר. גם תרחיש הworse case שמציגים שמחושבת לפי תמותה באחוזים מתוך נדבקים יכולה להשתנות דרמטית.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה יכול לחפש את הנתונים מדרום קוריאה'
אתה יכול לחפש את הנתונים מדרום קוריאה
26/03/2020 | 20:43
1
117

בדיוק התפרסמה כתבה מעניינת בדה-מרקר (למעשה פוסט בבלוג שמתפרסם בדה מרקר) על ניתוח הנתונים ממדינות שונות היום, והוא נוגע גם בנקודת בעיית הייצוג:

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני גם חושד שהמחלה כבר עברה פה מנובמבר-דצמבר'
אני גם חושד שהמחלה כבר עברה פה מנובמבר-דצמבר
27/03/2020 | 09:49
1
89
לדעתי הרבה מאיתנו כבר מחוסנים עם נוגדנים אחרי שהרופאים שלחו אותם הביתה עם "צינון/וירוס"

הן בתחושה האישית עם רצף ה"צינונים" שעברתי בחודשים הקודמים והן בנתונים על שיעור פניות של תסמיני שפעת בישראל והשיא שהגיע מוקדם בהשוואה לשנים קודמות.
גם רופאים מתחילים לדבר על זה. לצערי עד שלא יבדקו נוגדנים- לא נדע. 
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'ובל נשכח את התמותות הבלתי רגילות משפעת שהיו השנה'
ובל נשכח את התמותות הבלתי רגילות משפעת שהיו השנה
27/03/2020 | 10:36
33
לצפיה ב-'עוד תופעה מעניינת שאני רואה הרבה'
עוד תופעה מעניינת שאני רואה הרבה
26/03/2020 | 14:51
41
174
אנשים חוששים למשרתם ולפיטורים בחסות הקורונה. אז כולם מנסים להפוך עצמם ל"חיוניים". חבר מתכנת בחברה שכבר פיטרה לפני המגפה ונמצאת במגמה שלילית, עובד פי 2 מהבית וכל הזמן בלחץ להראות הישגים.
במחלקת כספים בחברה גדולה פתאום עונים תוך 2 דקות (פעם זה היה מייל אחרי יומיים) והכל מתקתק. הבנות שם חוששות שיעלו על האבטלה הסמויה, חלקן כבר עובדות שם 17 שנה ויותר.
הרבה אמרו לי שבימים כתיקונם במשרד יש אנשים שבקושי אפשר לדבר איתם ועכשיו פתאום הם שירותיים, בעיות נפתרים תוך דקות, כולם עונים מהר וביעילות. אף אחד לא רוצה להיות זה שיבינו שהוא לא חסר לאף אחד.
פתאום כולם מגדילים ראש, מתאמצים, חרוצים. נחמד.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'90 אחוז מהאוכלוסיה לא חיונית...'
90 אחוז מהאוכלוסיה לא חיונית...
26/03/2020 | 17:30
2
130
אבל מתרבים כמו ארנבים...

השאלה היא "מה זה להיות חיוני?"

יש שיגידו שלצפות בכדורגל זה חיוני עבור העובדים החיוניים כי זה מהווה זמן הפנאי שלהם...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יום הדין של כוכבי הסמול טוק, הקפה, ומסיבות חברה'
יום הדין של כוכבי הסמול טוק, הקפה, ומסיבות חברה
26/03/2020 | 17:52
1
127
מילא כשהם התבדחו במסדרון ותרמו לאווירה אבל עכשיו נצטרך לסבול אותם שולחים הודעות מעצבנות עמוסי תמונות בקבוצות?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
01/04/2020 | 22:38
2
לצפיה ב-'בעקבות הקורונה,למתכנתים בארץ יש סיבה מצויינת לא להיות שפויים'
בעקבות הקורונה,למתכנתים בארץ יש סיבה מצויינת לא להיות שפויים
26/03/2020 | 21:37
23
178
אבל "פיטורים" היא לא (היא אולי הסיבה האחרונה, אם כבר).

הקלות שבה ארה"ב מצליחה:
1. להשתמש בנשק ביולוגי נגד כל העולם
2. בלי לפתוח מול אף מדינה במלחמה
3. רק כדי שיהיה תירוץ להדפיס טריוליונים של כסף
4. שחלקו מוזרם ישירות(!) לחברות כמו בואינג שהיו כבר מזמן צריכות לפשוט את הרגל
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אגב, מה שהופך אותי אישית ללא שפוי'
אגב, מה שהופך אותי אישית ללא שפוי
26/03/2020 | 22:04
22
141
שכנראה רובם יחשבו ש*אני* לא שפוי, אם יקראו את מה שכתבתי.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תתנחם בזה שיש לך מודעות עצמית'
תתנחם בזה שיש לך מודעות עצמית
26/03/2020 | 23:05
19
48
לצפיה ב-'זה בעיקר מפתיע אותי שאני כמעט ולא זוכה להזדהות'
זה בעיקר מפתיע אותי שאני כמעט ולא זוכה להזדהות
26/03/2020 | 23:10
18
45
לצפיה ב-'זה התאגדות של זום עם יצרני המסכות. הם יצרו את הוירוס'
זה התאגדות של זום עם יצרני המסכות. הם יצרו את הוירוס
27/03/2020 | 10:39
17
30
לצפיה ב-'מדי יום או יומיים מתגלה איזשהו סימן נוסף'
מדי יום או יומיים מתגלה איזשהו סימן נוסף
27/03/2020 | 11:55
16
117
שעשוי לקשר את הממשל בארה"ב להפצת הוירוס.
לדעתי יש חשד קרוב לסביר שארה"ב אכן מעורבת כאן.

כמה בולטים:

1. נסיון ההשתלטות והרכישה של הממשל על חברה בברלין שעוסקת בפיתוח פתרונות לוירוס (חיסון או משהו נוסף).

2. הממשל פיטר איזו וירולוגית אמריקאית כלשהי מאיזשהו גוף / צוות מחקר בינלאומי של וירולוגים שיושבים בסין, ממש חודש או חודשיים לפני פרוץ המגפה.

3. העובדה שהממשל היה צריך תירוץ מספיק טוב כדי להצדיק הדפסת כמות כזאת של כספים שנועדה להציל חברות אסטרטגיות בארה"ב שקרוב לוודאי היו מתמוטטות גם בלי פרוץ המגפה כתוצאה מהאטה הכלכלית בעולם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה רציני? טראמפ טיפש מדי לדברים כאלה'
אתה רציני? טראמפ טיפש מדי לדברים כאלה
27/03/2020 | 12:16
15
104
1. הוא ניסה לשחד איזו חברה גרמנית שטענה שיש לה חיסון לוירוס. זה התפוצץ לו בפרצוף, לא לפני שהתברר שאין להם שום חיסון ויש כמה חברות שונות שמפתחות אחד, כולל בארה"ב.

2. הממשל אכן פיטר את הצוות הווירולוגי בCDC מטעמי חסכון בעלויות (משהו שאתה אוהב, לא?), ולא מינה חדש עד השנה שעברה, אבל זה לא קשור להפצת הוירוס אלא לטימטום של טראמפ והרפובליקנים. מבחינתם הCDC, כמו שאר גופי ממשל שאחראים על ניטור וניתוח אסונות, זה סתם גורם שמפריע להם ושואב כספים שהם יכלו להביא לעשירים בהורדת המסים הבא. יש הרבה משרות שלא אויישו מעולם בממשל הזה.

באופן כללי, טראמפ מקבל החלטות בתחום משאבי אנוש אך ורק לפי אורך הלשון של הבן אדם המדובר וכמה עמוק הלשון הזאת מתמקמת באחוריו.

3. הממשל לא מדפיס כספים, ולא יודע אילו חברות היו "מתמוטטות" גם בלי פרוץ המגפה. יש לך כדור בדולח סיני?

קודם טענת בשצף קצף שאתה ליברטריאני, עכשיו אתה סתם הזוי?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מותר להיות סרקסטי אבל אתה מתייחס לא מאד לעניין'
מותר להיות סרקסטי אבל אתה מתייחס לא מאד לעניין
27/03/2020 | 15:24
3
99
1. מה הסיבה או הטעם לנסות בכלל לשחד לשחד חברה שמייצרת חיסון כזה?

2. אתה מניח שעצם העובדה שאני ליברטריאן הופכת אותי אוטומטית לתומך של כל החלטה פופוליסטית ודפוקה של הממשל האמריקאי, שגם בדוגמא שלך, היא נוגדת את העקרונות הליברטריאניים הבסיסיים ביותר.

לפי הגישה שלי, להוריד שיעור מס זה תקין כל עוד יש לכך מקור תקציבי.
אם מדובר בגלגול החוב (בדמות גירעון תקציבי) על הדורות הבאים כמו שעשה טראמפ, אזי שזה בהחלט גישה אנטי-ליברטריאנית (אולי אפילו סוציאליסטית במובן מסויים).

לא כל מדיניות ש"מטיבה" רק עם בעלי ההון היא אוטומטית ליברטריאנית, אבל בתור סוציאליסט אני לא מצפה ממך להבין את זה. זה מעיד על רמת המוסר שלך, שלגזול כסף בלי מקור תקציבי זה דבר תקין. כמו כל הסוציאליסטים...

3. לא אמרתי שהממשל עצמו מדפיס כספים, אלא שהאסטרטגיות שהוא נוקט בהן (פתיחת מלחמת הסחר + הדבקת האונושות בקורונה), מאלצות את הבנק המרכזי לעשות זאת מתוך כוונה תחילה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בסדר, אענה'
בסדר, אענה
27/03/2020 | 20:27
2
71
1. הוא רצה שהחיסון יופץ קודם כל בארה״ב. למה? כי זה מה שהוא הבטיח בטלויזיה.

2. בהחלטה הזאת - כן. כי היא נובעת ישירות מהגדרות הליברטריאניזם. היא לא מנוגדת בכלל, והיא לא פופוליסטית בכלל. אם תשאל אמריקאי מצוי אם צריך לקצץ בCDC, גם לפני המגפה הזאת, בספק אם תשמע מהרבה תשובה שלילית. חוץ מהליברטריאנים כמובן. העקרון הליברטריאני גורס שאין לממשלה מה להתערב במחקר, או בבריאות (הlone gun הסביר את זה יפה), וצימצומים בCDC מסתדרים עם זה מצויין.

3. אמרת שזה נועד להצלת חברות שהיו ״מתמוטטות במשבר הבא״, ואני אמרתי bullshit. אין לך מושג אילו חברות היו מתמוטטות ב״משבר הבא״, וגם אין לך מושג למה. החברות שמתמוטטות עכשיו מתמוטטות בגלל מחזור אפסי שנכפה עליהם בניגוד לכל התחזיות וכל הגיון הכלכלי אלמלא המגפה, ואם המשבר היה נגרם בכלל משהו אחר - תמהיל החברות המושפעות היה אחר.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/03/2020 | 17:45
1
80

1. עדיין נשמע לי חשוד הסיפור...
בייחוד, כאשר שכל המאמץ נועד כדי לקיים הבטחה...

2. לפי תפיסתי הליברטריאנית, CDC זה ארגון בטחוני במהותו.
הוא גם לא שירות שמסופק עבור הפרט (אין לקוח בתמונה). ועל כן הוא מוחרג לחלוטין מהקטגוריה של "שירותים שהמדינה לא אמורה לממן", בדיוק כמו שמתייחסת התפיסה לכל סוג אחר של ביטחון חוץ או פנים.

מה גם שאני דיברתי בעיקר על העיתוי...
מה גם שרפורמת המיסוי של טארמפ התרחשה עוד כמה שנים קודם.

3. אני אולי אכן קצת שגיתי כשאמרתי שאותן חברות היו בהכרח מתמוטטות אלמלא הקורונה. אבל אני כן בהחלט מאמין שהן (ביניהן לדוגמא "בואינג") בעיקר הרוויחו ממשבר הקורונה ובזכותו ניצלו ממשבר פיננסי הרבה יותר משמעותי שיכול היה למחוק אותן ואיתן גם הממשל האמריקאי, שעדיין רואה בהן חברות "אסטרטגיות" עבורו, כאלה שצריך להציל אותן בכל מחיר.

4. "נחיה ונראה"... לדעתי בקצב הזה, לא הופתע אם תעלנה עוד "ראיות" שקושרות את הממשל האמריקאי לסיפור.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
29/03/2020 | 00:31
43
1. זה לא חשוד, כשאתה מבין שמדובר בטראמפ. הבן אדם נעל, הוא חשב שהוא יכול לנהל את המדינה ואת העולם בשיטות המאפייה הניו יורקית אליהן היה רגיל, והוא מגלה כל יום מחדש שזה לא בדיוק עובד.

2. פעם ראשונה שאני שומע כזה דבר מ"ליברטריאני" הCDC זה מכון מחקר, והוא אולי עושה דברים בהקשר בטחוני שהשתיקה יפה להם (כמו המכון הביולוגי בישראל...), אבל ההגדרה הרשמית שלו זה מכון מחקר על מחלות המשפיעות על בריאות הציבור - מחקר רפואי/מדעי, לא בטחוני.

3. בואינג ספציפית לא הייתה בשום סכנה, כחברה. בעלי המניות שלה אולי, אבל הם לא ניצלו. משבר הקודם חברות שהמדינה הוציאה מפשיטת רגל הולאמו ובעלי המניות איבדו את השקעתם, ואני צופה שזה מה שיקרה גם לבואינג, עם או בלי קשר למשבר הנוכחי. עיקר הבעיה של בואינג זה הבעיות החמורות בשני המטוסים האחרונים שלה, לא המיתון. הסיבה שהממשל יציל אותה היא שמדובר בחברה בעלת משמעות איסטרטגית בטחונית - בואינג מייצרת כמויות אדירות של מוצרי נשק, תחמושת, לווינים, ומטוסים לישמוש צבאי.

4. בינתיים לא ראיתי אף לא אחת, ואם כבר אתה חובב תיאוריות הקונספירציה, יותר הגיוני שמדובר בנשק ביולוגי סיני, לא אמריקאי. שגם לזה אני לא מאמין, אבל אם כבר להאכיל את הטרול
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בשביל להיות נשיא ארה"ב צריך להיות חתיכת טיפש.'
בשביל להיות נשיא ארה"ב צריך להיות חתיכת טיפש.
29/03/2020 | 11:13
10
57
זה למה הילארי קלינטון לא נבחרה לעומת זאת בעלה החרמן נבחר פעמיים...

אמריקה אוהבת את המנהיגים שלה חרמנים דבילים...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה לא נכון הסטורית'
זה לא נכון הסטורית
29/03/2020 | 12:20
9
51
רוב נשיאי ארה"ב היו חכמים מאוד. להוציא אולי את טראמפ וג'ורג' בוש הבן, רובם היו אינטלגנטים וחדי מחשבה.
חרמנים? הייתי אומר שזו תכונה אנושית. מי יותר מי פחות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אממ.. סליחה שאני מפריע... איך כל זה קשור לדיון?'
אממ.. סליחה שאני מפריע... איך כל זה קשור לדיון?
29/03/2020 | 12:32
1
48
האם אתם באים לרמוז שמי מאתנו הינו "טיפש וחרמן"?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'רק טראמפ, אין לי מושג בנוגע אליכם.'
רק טראמפ, אין לי מושג בנוגע אליכם.
29/03/2020 | 12:54
34
ככל הידוע לי אתם סתם עוד קונספירטורים...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לפי מה אתה קובע שהם "היו חכמים מאוד"?'
לפי מה אתה קובע שהם "היו חכמים מאוד"?
29/03/2020 | 12:50
14
לצפיה ב-'תוסיף לטראמפ וג'ורג' הבוש, את ג'ורג' האבא את אובמה'
תוסיף לטראמפ וג'ורג' הבוש, את ג'ורג' האבא את אובמה
29/03/2020 | 12:52
5
39
את רונלד רייגן, והרשימה רק ממשיכה...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני לא אתווכח כי זה יהיה חסר טעם ולא ניתן להוכחה'
אני לא אתווכח כי זה יהיה חסר טעם ולא ניתן להוכחה
29/03/2020 | 13:25
3
43
לצפיה ב-'מה שבטוח משותף לכולם הוא שהיה להם יותר מזל משכל'
מה שבטוח משותף לכולם הוא שהיה להם יותר מזל משכל
29/03/2020 | 16:03
2
42
להיוולד למשפחות הנכונות.

לקבוע כמה שכל - זה כבר אכן קשה...
אבל כאמור כנראה לא יותר מהמזל...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה לא משותף לכולם'
זה לא משותף לכולם
29/03/2020 | 16:14
38
משאיר לך לעבור נשיא נשיא בויקיפדיה ולמצוא איזה מהם התקדמו בזכות עצמם ואיזה נולדו למשפחות מיוחסות. אתה יכול להתחיל מקלינטון ואובמה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'איזו משפחה "נכונה" הייתה לאובמה? או רייגן?'
איזו משפחה "נכונה" הייתה לאובמה? או רייגן?
30/03/2020 | 02:10
38
גם קלינטון לא נראה לי שבא מאיזו משפחה מיוחסת במיוחד (יש קלינטונים בפוליטיקה האמריקאית לאורך כל חייה, אבל זה שם משפחה די נפוץ. ביל לא בא ממשפחת פוליטיקאים או עשירה במיוחד).

בושים זאת אכן משפחת פוליטיקאים לאורך הדורות (בוש הסב היה סנאטור, בוש האב היה נשיא, בניו התמודדו על נשיאות, כולל אחד שהצליח, והיו מושלים).

טראמפ אכן ירש את הונו ולמרות שהוא טוען שהוא מליארדר, אף אחד לא באמת יודע מה יש לו ולמי הוא חייב מה, אבל הוא כן רשום כמי שהצליח לפשוט רגל, פעם אחר פעם, בעסקי קזינו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני חולק עלייך'
אני חולק עלייך
29/03/2020 | 14:59
34
אני לא חושב שאפשר להגיד על אובמה שהוא טיפש, לבן אדם בהחלט יש רמת אינטלגנציה גבוהה. אתה אולי לא מסכים עם הפוליטיקה שלו, אבל זה לא עושה אותו טיפש. אותו כנ"ל לגבי רייגן ובוש האב, וקלינטון הגבר. לגבי בוש הבן - הוא לא הבן אדם הכי חכם בעולם, זה ברור, אבל מצד שני היה לו צוות די טוב, גם אם הפוליטיקה שלהם הייתה מחפירה.

טראמפ? הוא נעל, ולא רק שהוא נעל - הוא סובב את עצמו בלקקנים יסמנים ולא מוכן לעבוד עם אף אחד שלא מספק את גחמותיו הטיפשיות. כזה דבר עוד לא היה...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה בכלל חייזרים...'
זה בכלל חייזרים...
27/03/2020 | 10:37
1
96
המשחק הזה XCom ברמה הבלתי אפשרית בלי צ'יטים זה חתיכת סיפור...

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'.'
.
28/03/2020 | 18:00
20
לצפיה ב-'נכון'
נכון
27/03/2020 | 09:40
6
72
למרות ששיפור בזמן תגובה במחלקת שכר לאו דווקא אומר שהם שיפרו יעילות אלא שפשוט יש להם פחות עבודה (פחות תלושי שכר, פחות חברות ששוכרות שירות).
ניתן גם לראות שיקוף של המצב ברשתו חברתיות כמו LI. במקום לראות הודעות גיוס ססגוניות של מגייסים (חברות או חברות השמה) על ביסי יומי העסק נהפך לפתע לדממה.
במקביל החלו לצוץ יותר הודעות חיפוש סטייל "היי LI בשל סגירת/צימצום החברה שלי אני מחפש את האתגר הבא- מצ"ב קו"ח".
אגב הלמידה מרחוק פותרת את למורים את בעיית הרעש בכיתה ("טוב אני אשתיק אתכם לרגע כדי שאוכל לדבר" ) 
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אשתי אתמול העבירה שיעור בכיתה ג' בצעקות'
אשתי אתמול העבירה שיעור בכיתה ג' בצעקות
27/03/2020 | 10:38
5
103
כל הסלון רעד. שאלתי אותה למה היא לא שמה את הילדים בmute והיא אמרה שהיא כן אבל הם כל הזמן מפעילים מיקרופונים בשביל לשאול שאלות ולהתפרץ עם הערות.
כנראה שיש כמה פיצ'רים ואופטימזציות קטנות לפני שיהיה שיעור רגוע מרחוק.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה בzoom? אין אפשרות לעשות mute לכולם?'
זה בzoom? אין אפשרות לעשות mute לכולם?
27/03/2020 | 10:42
1
24
לצפיה ב-'שאלתי עכשיו ומסתבר שלבית ספר יש MS Teams'
שאלתי עכשיו ומסתבר שלבית ספר יש MS Teams
27/03/2020 | 12:40
79
אפשר להשתיק אבל להבנתי, כל אחד שמשתיקים אותו יכול לבטל את ההשתקה. אז היא משתיקה והם מבטלים.
הבנתי שגם בזום זה ככה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אצלנו עובדים עם teams של MS'
אצלנו עובדים עם teams של MS
27/03/2020 | 10:48
2
89
כנראה שבשל העובדה שהמחנכת שלנו היא במקרה אחראית התקשוב בבית הספר היא ידעה מה לקנפג שם .
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הופתעתי שגם אצלינו. אני אבדוק את עניין ההשתקה והאדמין'
הופתעתי שגם אצלינו. אני אבדוק את עניין ההשתקה והאדמין
27/03/2020 | 12:41
1
82
מוצר של MS. אפשר לצפות שיהיה פיצ'ר כזה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הפוך - מוצר רשת עסקי של מיקרוסופט - אפשר לצפות שחסר פיצ'ר'
הפוך - מוצר רשת עסקי של מיקרוסופט - אפשר לצפות שחסר פיצ'ר
27/03/2020 | 13:21
91
מוצרי הרשת שלהם הם פיתוחים מחדש של מוצרים קודמים - וחסרה בהם הרבה פונקציונליות בסיסית, שלא לדבר על גימור רציני של הממשקים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'באותו הקשר, אני יודע שזאת שאלה פרנואידית אבל אשאל בכל זאת'
באותו הקשר, אני יודע שזאת שאלה פרנואידית אבל אשאל בכל זאת
30/03/2020 | 22:26
6
59
האם אינכם חוששים בהייטק שקולגות שמתחרים אחד בשני ינסו להשתמש בוירוס הקורונה כנשק ביולוגי?

הרי מה שמייחד את הקורונה הוא העובדה שהוא בהישג יד של כל אדם ואדם. שכן כל אחד יכול להשתעל לתוך איזו מבחנה ולשמור אצלו בבית איזה סטוק מבחנות במקפיא כדי למרוח אחר כך על כפתורי המקלדת של הקולגה, לא?

אני חושש שעשו לי את זה מספר פעמים, אחרת אין דרך להסביר מדוע נדבקתי השנה בהצטננות פעמיים (שלמזלי לא הצריכו לקיחת אנטיביוטיקה - מה שפוגם מאד במערכת החיסונית לטווח הארוך).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יעזור אם לא תקח אנטיביוטיקה מהצטננות'
יעזור אם לא תקח אנטיביוטיקה מהצטננות
30/03/2020 | 22:39
3
33
וגם שתנקה את המקלדת שלך מדי פעם

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני תמיד מחטא את המקלדת - פעמיים ביום'
אני תמיד מחטא את המקלדת - פעמיים ביום
30/03/2020 | 22:44
2
48
אבל תמיד יש איזה רגע במהלך היום שאני יוצא לשירותים ואז מישהו יכול לנצל אותו כדי לבצע את זממו...

לדעתי הדרך האפקטיבית ביותר היא לבקש מההנהלה להתקין מצלמות אבטחה ולעקוב מדי פעם אחר העובדים. אבל אז יחשבו שאני איזה פרנואיד גמור ויסתכלו עליי עקום.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
30/03/2020 | 23:04
1
10
לצפיה ב-'?'
?
30/03/2020 | 23:05
34
לפעמים יש גם דיונים פוליטיים ויש הרבה סוציאליסטים שלא מסכימים עם תפיסותיי הליברטריאניות.

מה גם שרוב האלימות בתולדות האנושות הגיעה ממשטרים סוציאליסטיים / פשיסטיים, בהם ניסו להגביל את חירות הפרט.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'גם קוליפורמים צואתיים נמצאים בהישג יד של כל אדם. רק אומר.'
גם קוליפורמים צואתיים נמצאים בהישג יד של כל אדם. רק אומר.
31/03/2020 | 08:01
9
לצפיה ב-'לא הייתי בונה על נשק ביולוגי שלא עושה כלום למרבית האנשים'
לא הייתי בונה על נשק ביולוגי שלא עושה כלום למרבית האנשים
31/03/2020 | 23:56
6

הודעות אחרונות

01:40 | 31.03.20 מתכנת תותח
22:41 | 29.03.20 spero23
13:10 | 26.03.20 ido275
16:30 | 25.03.20 rontech
18:07 | 22.03.20 rontech
01:16 | 20.03.20 rontech
17:14 | 18.03.20 rontech
15:58 | 17.03.20 rontech
01:48 | 16.03.20 rontech

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ