הצטיינות נשיא מול דיקן בתואר

GeorgeV1

New member
הצטיינות נשיא מול דיקן בתואר

היי,
אני לומד מדמ"ח בטכניון ואני רחוק נקודה וחצי מהצטיינות נשיא בסמסטר.
מצד אחד אני רוצה את החודש חופש שלי כי המועד ב' ממש בסוף תקופת המבחנים ואחרת לא יהיה לי בכלל, מצד שני הסיכוי שאקבל הצטיינות נשיא בפעם אחרת נמוכה כי זה סמסטר בו חזרתי על לא מעט קורסים.

גם אני בכלל לא בטוח שאשפר מספיק את המבחן שבו אני שוקל לעשות מועד ב'.

מישהו יודע לומר כמה 'יותר שווה' הצטיינות נשיא מהצטיינות דיקן למגייסים? אני סתם נלחץ שאולי אני מפספס משהו שיכול לעשות את ההבדל בין הזמנה לראיון בגוגל או שבאמת מסתכלים על זה הרבה יותר מדיקן?

תודה

הפרבולה

New member
לפחות תקבל מילגה גדולה יותר מאשר מצטיין דיקן.

לא יודע כמה כסף זה ואם שווה בשביל זה להרוס חודש מחופשת הקייץ.

choo

Active member
הצטיינות בסמסטר אחד בודד לא תעניין לרוב - אלא הממוצע הכללי

&nbsp
ראיתי בעבר אנשים שכתבו בקורות החיים שלהם "הצטיינות X בשנה Y" - זה נשמע קצת מצחיק. אז סמסטר אחד הסתדרו לך קורסים שאתה יותר טוב בהם (או שחזרת עליהם) - אז מה?
&nbsp
נ.ב. אתה בטוח שהצטיינות בטכניון נמדדת על בסיס סמסטריאלי ולא על בסיס שנתי? למיטב זכרוני הרעוע - זה על בסיס שנתי.

באוניברסיטת ת"א הצייטנות דיקאן/רקטור היתה שנתית
וכן, אני כתבתי בקו"ח שלי "מצטיין דיקאן שנה ג'". נכון, בשנה ג' נשארו לי בעיקר קורסי בחירה וסדנאות ולכן הממוצע היה גבוה, אבל אני לא המצאתי את החוקים. ככה האוניברסיטה מחשבת את זה, ונתנו לי תעודה מודפסת, וזה נראה טוב בקו"ח, אז למה לא לרשום את זה?

לא הייתי מאבד את השפיות בשביל זה
מצטיין "רגיל" מהטכניון זה כבר משהו שיפתח לך כל דלת לראיון לתפקיד מתאים (של בוגר טרי), מעבר לזה, זה בונוס אבל לא עד כדי כך משנה ששווה להתאבד עליו, לדעתי.

למעלה