לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2178221,782 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'כשהד-האנטר מעביר את קו"ח לשלל מקומות בלי אישור'
כשהד-האנטר מעביר את קו"ח לשלל מקומות בלי אישור
<< ההודעה הנוכחית
18/02/2020 | 14:47
5
205
סיטואציה מטורפת - פניתי אל הד האנטר לצורך חיפוש עבודה. הוא ביקש להעביר אליו קו"ח.
שלחתי לו, תוך בקשה מפורשת (ודי טריוואלית) שלא יעביר אותן לשום מקום בלי לתאם איתי.
אותו בחור, בלי בושה ובלי לתאם איתי או אפילו להתייעץ איתי, העביר אותן בתפוצת נאט"ו לכל מיני מקומות.

אני מעוצבן בטירוף.
מה עושים עכשיו?

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אין לך הרבה מה לעשות עכשיו'
אין לך הרבה מה לעשות עכשיו
18/02/2020 | 15:03
161
תודיע לו גם בעל פה וגם בכתב שאתה מפסיק את כל ההתקשרות איתו ולא מאשר לו יותר להפיץ את קורות החיים שלך.  גם זה לא בהכרח יעזור: בכל מקום שקיבל את הקו"ח ממנו אתה "מסומן" שהגעת דרכו, כך שאם תתקבל הוא יקבל עמלה.  זה נותן לו אינטרס חזק לצפצף עליך ולהמשיך להפיץ, ואני לא בטוח באיזה אמצעיים חוקיים אתה יכול למנוע את זה.  אתה יכול לדרוש להימחק מהמאגר שלו, ולתבוע אותו על הפרת פרטיות אם הוא ימשיך.  זה תהליך ארוך ומתיש אבל אולי רק האיום יגרום לו לרדת ממך.

כבר היו לא מעט מקרים של הד-האנטרים כאלו ששלחו קו"ח של מועמדים לחברה שהם כבר עבדו בה באותו זמן (וחיפשו בדיסקרטיות ובלי שהחברה ידעה) וכך חשפו אותם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לכל הפחות שלח לו מייל זועם ומאיים'
לכל הפחות שלח לו מייל זועם ומאיים
18/02/2020 | 15:24
151
איום בתביעה כמובן. זה כנראה יספיק כדי שלפחות יפסיק להמשיך עם ההפצה.
אין יותר מדי מה לעשות כמו שאמרו. אישית הייתי שוקל שיימינג בלינקדאין, אבל גם זה רק אחרי שאני מוצא עבודה בטוחה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה זה המוצר שהוא מוכר, מה ציפית שהוא יעשה?'
אתה זה המוצר שהוא מוכר, מה ציפית שהוא יעשה?
19/02/2020 | 23:19
2
119
כמו שאמרו - אין לך מה לעשות בנידון חוץ מלצרוח עליו בטלפון ואולי לאיים בתביעה (שזה בלוף, לא באמת תתבע אותו הרי...)

איך בכלל גילית שהוא שלח משהו למישהו?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אפשר לצפות שהוא יתנהג כמו כל השאר'
אפשר לצפות שהוא יתנהג כמו כל השאר
20/02/2020 | 08:59
1
120
זו ציפיה הגיונית. לא נהוג להעביר קו"ח ללא אישור ורוב המגייסים(ות) מכבדים את זה. היחסים מבוססים על אמון ואם ישברו את כללי המשחק, יהיה מאוד קשה לקבל קו"ח ממישהו ומועמדים יפסיקו לשתף פעולה עם ציידי ראשים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני אכן משתדל שלא לשתף פעולה'
אני אכן משתדל שלא לשתף פעולה
22/02/2020 | 22:25
70
בתקופה בה הייתי צעיר ופעור וכן שיתפתי פעולה, עם כמה וכמה ציידי ראשים - זה בדיוק היה המצב שנקלעתי אליו. כך שכן, הוא התנהג כמו כל השאר, לפחות לפי ההתרשמות האישית שלי. לא הייתי מצפה שום התנהגות אחרת ממישהו שאני מוצר עבורו אלא לנסות למכור אותי לכמה שיותר לקוחות בכמה שיותר כסף.

עובד מחפש עבודה פעם בכמה שנים, צייד ראשים מחפש ראשים כל הזמן, גם אם אליהו התשבי6 לא יחזור אליו יותר - יהיו עוד 1000 חדשים לנצל. בינתיים אם אליהו שלנו ימצא עבודה באחת מאלף החברות האלה שהקו"ח שלו הגיעו אליהן - הצייד יקבל עמלה.
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

19:02 | 03.04.20 jellymean
19:57 | 02.04.20 jellymean
01:40 | 31.03.20 מתכנת תותח
22:41 | 29.03.20 spero23
13:10 | 26.03.20 ido275
16:30 | 25.03.20 rontech
18:07 | 22.03.20 rontech
01:16 | 20.03.20 rontech
17:14 | 18.03.20 rontech

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ