לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2178821,788 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'דליפת פנקס הבוחרים'
דליפת פנקס הבוחרים
<< ההודעה הנוכחית
09/02/2020 | 21:45
112
940

ראיתם את זה?
https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,73...

די מזעזע בעיניי. מעניין האם אפשר לתבוע ייצוגית בנושא.
״הליכוד רכש מראש 750 אלף הודעות SMS, ובעת שבר זיק בדק את המערכת שלח כבר 300 אלף מהם. לו רצה, יכול היה בר זיק לשלוח את 450 אלף ההודעות הנותרות.״

חבל שבר זיק לא שלח את 450 אלף ההודעות הנותרות לחברי הליכוד.
כך גם היה נחסך ספאם מאזרחים רבים ואולי היו בוחרים טוב יותר את הספק הבא...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לתבוע את מי בדיוק?'
לתבוע את מי בדיוק?
09/02/2020 | 21:50
2
25
לצפיה ב-'את מפתחת האפליקציה ומי שמסר בידיה את מאגר המידע'
את מפתחת האפליקציה ומי שמסר בידיה את מאגר המידע
09/02/2020 | 22:01
1
106
חוק להגנת הפרטיות (אבטחת מידע) תשע״ז-2017:

אבטחת תקשורת

14.     (א)  בעל מאגר מידע לא יחבר את מערכות המאגר לרשת האינטרנט או לרשת ציבורית אחרת, בלא התקנת אמצעי הגנה מתאימים מפני חדירה לא מורשית או מפני תוכנות המסוגלות לגרום נזק או שיבוש למחשב או לחומר מחשב.

(ב)  העברת מידע ממאגר המידע, ברשת ציבורית או באינטרנט, תיעשה תוך שימוש בשיטות הצפנה מקובלות.

(ג)   במאגר מידע שניתן לגשת אליו מרחוק, באמצעות רשת האינטרנט או רשת ציבורית אחרת, ייעשה שימוש נוסף על אמצעי אבטחה כאמור בתקנות משנה (א) ו-(ב), באמצעים שמטרתם לזהות את המתקשר והמאמתים את הרשאתו לביצוע הפעילות מרחוק ואת היקפה; לעניין גישה של בעל הרשאה למאגר מידע ברמת האבטחה הבינונית והגבוהה ייעשה שימוש באמצעי פיזי הנתון לשיטתו הבלעדית של בעל ההרשאה.

מיקור חוץ

15.     (א)  בעל מאגר המתקשר עם גורם חיצוני לצורך קבלת שירות, הכרוך במתן גישה למאגר המידע –

(1)   יבחן, לפני ביצוע ההתקשרות עם הגורם החיצוני המסוים כאמור, את סיכוני אבטחת המידע הכרוכים בהתקשרות;

(2)   יקבע במפורש בהתאם עם הגורם החיצוני (בתקנה זו – ההסכם) את כל אלה, בשים לב לסיכונים לפי פסקה (1):

(א)   המידע שהגורם החיצוני רשאי לעבד ומטרות השימוש המותרות בו לצורכי ההתקשרות;

(ב)   מערכות המאגר שהגורם החיצוני רשאי לגשת אליהן;

(ג)    סוג העיבוד או הפעולה שהגורם החיצוני רשאי לעשות;

(ד)    משך ההתקשרות, אופן השבת המידע לידי הבעלים בסיום ההתקשרות, השמדתו מרשותו של הגורם החיצוני ודיווח על כך לבעל מאגר המידע;

(ה)   אופן יישום החובות בתחום אבטחת המידע שהמחזיק חייב בהן לפי תקנות אלה, וכן הנחיות נוספות לעניין אמצעי אבטחת מידע שקבע בעל מאגר המידע, אם קבע;

(ו)    חובתו של הגורם החיצוני להחתים את בעלי ההרשאות שלו על התחייבות לשמור על סודיות המידע, להשתמש במידע רק לפי האמור בהסכם, וליישם את אמצעי האבטחה הקבועים בהסכם כאמור בפסקת משנה (ה);

(ז)    התיר בעל מאגר מידע לגורם החיצוני לתת את השירות באמצעות גורם נוסף – חובתו של הגורם החיצוני לכלול בהסכם עם הגורם הנוסף את כל הנושאים המפורטים בתקנה זו;

(ח)   חובתו של הגורם החיצוני לדווח, אחת לשנה לפחות, לבעל מאגר המידע על אודות אופן ביצוע חובותיו לפי תקנות אלה וההסכם ולהודיע לבעל המאגר במקרה של אירוע אבטחה;

(3)   יפרט בנוהל האבטחה של המאגר גם את העניינים המנויים בפסקה (2)(א) עד (ה), וכן יפנה בו במפורש להסכם עם הגורם החיצוני ולנוהל האבטחה שלו;

(4)   ינקוט אמצעי בקרה ופיקוח על עמידתו של הגורם החיצוני בהוראות ההסכם ובהוראות תקנות אלה, בהיקף הנדרש בשים לב לסיכונים האמורים בפסקה (1).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'חוקים זה נחמד, במיוחד אם אוכפים אותם...'
חוקים זה נחמד, במיוחד אם אוכפים אותם...
10/02/2020 | 17:38
19
לצפיה ב-'אותי מזעזעת כמות הספאם בישראל'
אותי מזעזעת כמות הספאם בישראל
09/02/2020 | 23:07
106
145
הישראלים כבר רגילים שהטלפון שלהם מצלצל בלי סוף עם כל מיני SMSים וואטסאפים מכל מיני גורמים, אבל אני נדהם כל פעם מחדש כשאני מדליק את הטלפון הישראלי שלי עם הנחיתה בנתב"ג ומיד מתחיל לקבל אסאמסים מכל העולם ואישתו שמנסים למכור לי משהו או מנסים לשכנע אותי להצביע עבור ביבי, נגד ביבי, לתרום לישיבה או להצטרף להפגנה בעד ההסעות בשבת...

וזה לא שזה ממוקד...

אז ברור שיש מאגרי מידע שונים ומשונים, חלקם מפולחים יותר וחלקם פחות, ועוד יותר ברור שאין שום אכיפה ושום בקרה בנושא, וזה רק עניין של זמן שהמאגרים האלה ידלפו.

וזה שבליכוד יושבים אנאלפביתים שאבטחת מידע מהם והלאה זה גם לא חדש.

אגב, לא מזמן נחשפה רשת ספאמרים שפעלה בסגנון הזה בארה"ב.... מאיפה אתם שואלים? כן, כן, מרמת גן.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'. . .'
. . .
09/02/2020 | 23:26
100
129
כשהציבור הוא של קופים אז הרפובליקה היא של בננות

אל הקו הישראלי שלי מתקשרות מדי יום הסיגיות מחברות ההשמה, שכנראה טרם נודע להן שאני כבר לא חי בארץ... אמממ... לא שאני מאשים אותן בכך, אבל האם זה לא קצת מוזר שבאומת הסטרטאפ שכחו מהדבר הזה שנקרא Email?

כנ"ל גם לגבי הצבעה בבחירות... כיצד יתכן שב2020, 3 מערכות בחירות  וכולן בשיטת הפתקים הישנה?

האם זה משום שמפחדים שבשיטה אלקטרונית עכשווית ומודרנית, גם אותם כ 2 מליון ישראלים תושבי חוץ יהיו זכאים להצביע מרחוק וככה תשתנה כל המפה הפוליטית בארץ מקצה לקצה?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא בטוח שהצבעה אלקטרונית זה פתרון טוב'
לא בטוח שהצבעה אלקטרונית זה פתרון טוב
10/02/2020 | 19:30
99
70
תוכנות כאלו כמובן חייבות בהמון אמצעי אבטחה מה שמייקר את פיתוחם  .

חוץ מזה  לא כותבים אפלקיציה לשימוש חד פעמי , ולפתח תוכנה  שתנהל בחירות שקורות אחת לכמה שנים זה כמעט כמו שימוש חד פעמי.   יהיה צורך לעשות לה QA רציני מאד שלא בתנאי "שדה",  שהמבחן האמיתי הוא ביום הבוחר , ומה הסיכוי שאפליקציה תרוץ פעם ראשונה בזמן אמת בלי בגים,   ואת הבגים והלקחים  מההרצה יתקנו ויבדקו בתנאים אמיתיים שוב רק בעוד 4 שנים.

ואכן ראינו איך מערכות כאלו קורסות בזמן אמת אצלינו בבחירות פרימיריז של מפלגות, וגם מה שקרה במפלגה הדמוקרטית בארה"ב לפני שבועיים. כנראה ששיטת הפתקים היא הכי בטוחה.

לגבי ההצבעה למי שעזב את הארץ זה רעיון גרוע, מי שלא פה אין לו זכות להשפיע.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא רואה שזה מפריע לאלפי ישראלים לשלוח פתקי הצבעה עבור טראמפ'
לא רואה שזה מפריע לאלפי ישראלים לשלוח פתקי הצבעה עבור טראמפ
10/02/2020 | 20:09
56
57
בעולם המודרני מי שלא פה עכשיו יהיה פה מחרתיים, למה שלא תהיה לי זכות להשפיע על המדינה שאת דרכונה אני נושא ושבא אני מתכוון לחיות את שאריות חיי, גם אם עכשיו אני לא נמצא בה? אחרי הכל - זה בדיוק המצב גם איתך, אבל אתה משום מה כן מקבל את הזכות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לארה"ב זה פחות קריטי אם יתנו לכמה תושבי חוץ'
לארה"ב זה פחות קריטי אם יתנו לכמה תושבי חוץ
10/02/2020 | 21:18
55
59
זכות להצביע, אז יהיו דמוקרטים או רפובליקנים לא הבדל גדול . אף אחד מהם לא מתכוון לתת את טקסס למקסיקו תמורת "שלום צודק ובר קיימה"  ולפנות את כל המתנחלים האמריקאים מטקסס, ארה"ב לא בבעיה קיומית , אף אחד לא כופר בזכותה להתקיים.  

למי שחי פה תחת שלטון ישראלי כולל אלו שגרים בשיטחי C שיסופחו לישראל בקרוב ( וגם אם לא אז תמיד הם  יהיו תחת שליטה ישראלית)  בהחלט יש זכות להצביע, זה גם מתבקש גאוגרפית וקל טכנית הרבה יותר ממי שירד לניורק או לקליפורניה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני מכיר מספיק תומכי ליברמן ובנט פה בעמק הסיליקון'
אני מכיר מספיק תומכי ליברמן ובנט פה בעמק הסיליקון
10/02/2020 | 21:41
2
50
לא יודע למה אתה חושב שכל הישראלים בחו"ל מצביעים מרצ בהכרח.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'איפה אמרתי דבר כזה ?'
איפה אמרתי דבר כזה ?
11/02/2020 | 09:02
1
34
אם כבר יש הרבה ימניים שירדו מהארץ כי התיאשו ממדיניות הליכוד שמעשית לא שונה הרבה ממדיניות השמאל ( של אולמרט ואהוד ברק כראשי ממשלה ).

מרץ כבר מזמן לא נחשבת למפלגת שמאל נורמלית, אלה מפלגה עם אנשים הזויים  שלא מחוברת למציאות ואת זה אומרים גם אנשי שמאל שונאי מתנחלים שמוכנים לסגת לקווי 67 תמורת שלום.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כן, כן, זה בדיוק מה שהם אומרים '
כן, כן, זה בדיוק מה שהם אומרים
11/02/2020 | 09:07
9
לצפיה ב-'גם זה בולשיט, הדרג המדיני הוא לא מעל הכל '
גם זה בולשיט, הדרג המדיני הוא לא מעל הכל
11/02/2020 | 00:06
51
68
(אולי רק לפי משנתם של כמה פשיסטים).

אם מחר מאשרים לסגת משטחים ומערכת הביטחון מתנגדת, זה לא יקרה.

כנ"ל גם הסכם אוסלו (שאתם אוהבים כה להשמיץ ואף אחד מכם מעולם לא העיז לבטל) - אם בזמנו מערכת הביטחון לא היתה יוזמת אותו ובאה עם זה לרבין, ספק אם רבין בכלל היה יוזם משהו כשאפילו ממשל קלינטון לא ידע על המהלך.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תהליך אוסלו הוכיח שגם מערכת הבטחון היא לא מעל הכל'
תהליך אוסלו הוכיח שגם מערכת הבטחון היא לא מעל הכל
11/02/2020 | 09:19
50
39
אם בעבר ראינו במערכת הבטחון גוף מקצועי שמבין בבטחון ,  אז אחרי הסכם אוסלו ואחרי ההתנתקות והכשלון המחפיר שלהם לחזות את  תוצאות ההרסניות של תהליך אוסלו וההתנתקות מעזה כבר לא סומכים עליהם יותר. לא מקבלים את ההמלצות שלהם כתורה מסיני.
לחלק מאנשים " הביטחוניים" האידיאולוגיה השמאלנית מהווה שיקול מרכזי בהמלצותיהם.

אוי ואבוי אם היינו מקבלים את ההמלצות של אמנון לפיקין שחק ואורי שגיא לסגת מרמת הגולן.  

ראשי אמ"ן אמרו בזמנו בקשר להתנתקות מעזה -  המצב הביטחוני רק ישתפר
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'והוא אכן השתפר מהותית בטווח הרחוק (אך אתכם מעניין רק הקצר)'
והוא אכן השתפר מהותית בטווח הרחוק (אך אתכם מעניין רק הקצר)
11/02/2020 | 09:28
34
22
לצפיה ב-'מה הכוונה טווח רחוק? בעתיד? אתה גם מאמין אולי בביאת המשיח?'
מה הכוונה טווח רחוק? בעתיד? אתה גם מאמין אולי בביאת המשיח?
11/02/2020 | 09:42
33
21
זה הקו המנחה את מערכת הבטחון השמאלנית ( כולל ביבי "הימני" ) , "צעדים בוני אמון", "הקלות" "שלום כלכלי" פינו שטחים מעבר לקו הירוק  ...... זה מה שירגיע את האויב אם לא עכשיו אז מחר, כבר 72 שנה אתם מנסים לשחד את הערבים  , כבר 15 שנה שממשלת ביבי "הימני" מזרימה סחורות חשמל ודלק לעזה ושום דבר לא עוזר הם ממשיכים לחנך את ילדיהם שמטרתם בחיים זה לשחרר את פלסטין מהכיבוש הציוני ( כולל השטח שבתוך הקו הירוק ).

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כמה אזרחים נהרגו ברצוע לפני ההתנקות?'
כמה אזרחים נהרגו ברצוע לפני ההתנקות?
11/02/2020 | 09:48
32
30
כמה אחרי? אני אגיד לך כמה אחרי: כבר 15 שנה ש0 אזרחים נהרגו בתוך הרצוע.

איזה אפס אתה מתבכיין שמישהו הציל לכל הזבלים החברים שלך ברצוע את חייהם....

ואם אתה חושב שרצח מתנחלים בתוך הרצוע היה מונע באורח פלא את ירי הטילים אל מחוץ לרצוע אז אתה הוזה, כמובן. כי ירי הטילים היה גם לפני ההתנתקות. נהפוך הוא, אוסף תמהוניים עטופים בדגלים באמצע הרצוע היו רק מפריעים בכל המצבעים שהיו שם מאז ההתנתקות עד עכשיו (טוב, לא עד עכשיו, במשך שנה-שנתיים עד שהיו מחסלים אותם כליל).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מה זה הסטטיסטיקה המעוותת הזאת?'
מה זה הסטטיסטיקה המעוותת הזאת?
11/02/2020 | 10:02
31
31
ברור שאם סילקתה את כל היהודים מעזה אז מספר הנפגעים היהודים שם יהיה 0 כי אין שם יהודים.
אבל כמה חיילים - ואזרחים נהרגו במבצעים בעזה,  מה עם הסבל שעוברים תושבי העוטף כולל באר-שבע אשקלון  יבנה רחובות ראשל"צ .... כבר 15 שנה שהתעצם הרבה , לפני ההתנתקות טווח הטילים של האויב בעזה היה בקושי עד שדרות היום הוא מגיע עד רמת השרון וצפונה , יש להם כבר חיל אוויר של טיסנים טילי נ"ט ועוד אמצעים לחימה משוכללים שממשיכים להתשכלל יום יום ( ותודה לביבי "הימני" שמסיע להם לוגיסטית וגם למיצריים שמזרימה לשם מסיני אמל"ח )

ושוב הוויכוח הוא לא האם היה צריך להתנתק מעזה ולהחריב את גוש קטיף ( אולי באמת לא היה עתיד לגוש קטיף) , אלה על התחזיות שנתנו "מומחי הבטחון" למה יקרה אחר כך, רובם היו בטוחים שהגבול עם עזה ירגע, הרי לא יהיו שם מתנחלים יותר אז למה שהם ישמדיו להלחם בנו, אותם "מומחי ביטחון" שוב  ושום מסרבים להקשיב לערבים שאומרים שהמלחמה היא על כל פלסטין  גם היום הם לא מקשיבים ( כולל ביבי "הימני" ), לכל היותר מיחסים את הבעיה לקומץ טרוריסטים שנקרא  חמאס",  וממשיכים לנסות לשחד את הערבים שם עם סחורות חשמל דלק ומזון ומקבלים חזרה רקטות ובלוני נפץ. 

אפילו בשמאל יש כאלו שהבינו שבעזה נלחמים רק על זכות השיבה
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כמה? דברי במספרים גברת.'
כמה? דברי במספרים גברת.
11/02/2020 | 10:09
30
24
כמה? בוא, תגיד לי, תן מספרים, בוא נשווה.

אתה טוען שלא היה ירי טילים לפני ההתנתקות? היה גם היה. אתה טוען שאלמלא ההתנתקות הם לא היו ממשיכים בירי טילים? היו גם היו.

אז מה הנזק של ההתנתקות? בעיקר אובדן הווילות והבריכות של המתנחלים הבזויים והמנוולים. אבל גם על זה הם קיבלו פיצויים של מליונים הזבלים האלה. חלקם, כמה שידוע לי, כבר עברו להתנחל בשטחים אחרים בפלשטין מתוך תקווה שום להביא את המכה שהביאו בהתנתקות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה שוב מכניס לי מילים לפה ומתווכח עם עצמיך'
אתה שוב מכניס לי מילים לפה ומתווכח עם עצמיך
11/02/2020 | 10:30
29
18

---אתה טוען שלא היה ירי טילים לפני ההתנתקות?
לא טענתי זאת היו גם היו טילים אבל הם היגיעו רק עד שדרות.

---אתה טוען שאלמלא ההתנתקות הם לא היו ממשיכים בירי טילים ?
לא, הערבים תמיד ינסו לפגוע בנו, הבעיה היא בתחזית של "מומחי הבטחון"   ואי הערכות בהתאם ואי מתן תגובה צבאית הולמת לטרור שם עם הטיל הראשון.

--אז מה הנזק של ההתנתקות?
אדיר! למשל 4 מליארד שקל בצורך לבנות מחסום נגד המנהרות,  הפיתוח והתחזוקה של כיפת ברזל ( אולי נצליח למכור את זה ונכסה חלק מההוצאות ), הפעילות הצבאית השוטפת  מול עזה,  הנזק הכלכלי לתושבי העוטף.

ושוב  הבעיה היא לא בעצם ההתנתקות שאמורה היתה לשפר את המצב הדמוגרפי אלה בזה שאפילו את זה לא שיפרנו ואנחנו ממשכים לקחת אחריות על 2 מליון ערבים בעזה שמדינות ערב דואגות לתחזק במצב של פליטות.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אבל מה קשורים הגנבים אתה מתבכיין עליהם?'
אבל מה קשורים הגנבים אתה מתבכיין עליהם?
11/02/2020 | 10:39
28
11
המתנחלים רק עושים את עבודתם של החיילים יותר קשה, מסכנים את חיינו וחייהם, וכל זאת מתוך בצע כסף.

מצויין שפינו אותם, ויפנו גם אותך בסוף, בתקווה שלפני שחברייך מהחמאס ימצאו איתך את הדין.

לקשור את המצב על גבול הרצוע לזה שהספיקו לתת למתנחלים הגנבים להמשיך ולגנוב לפחות שם זאת צביעות אופיינית לפושעים וגנבים שפתאום לא מאפשרים להם יותר לגנוב. אז לא, הפושעים מגוש קטיף לא יגרמו למוות מיותר יותר, וטוב שכך. התנתקות הייתה מעשה מצויין ומזמן השתלמה.

זה שהימין לא מסוגל להתמודד עם המצב הבטחוני זה נכון, אבל התנתקות לא קשורה פה.

זה הימין שאשם, לא "תחזית" מדומיינת. כבר 15 שנה שהימין בשלטון והמצב רק מחמיר, שום תחזית לא אשמה בזה - אלא הנציגים שלך, שאתה בחרת, ושעסוקים בלגנוב בשבילך במקום לדאוג לבטחון האזרחים.

כשהמתנחלים סוף סוף יפסיקו לקבוע מה קורה במדינה - המצב ישתפר, אבל בשביל זה קודם כל צריך לסיים עם כל העניין הזה של ההתנחלויות. הגניבות והפשעים שלכם זה הבעיה האמיתית, כי כל עוד זה משתלם לממשלה להאשים מישהו אחר בכשלונות שלהם בזמן שהם גונבים עבורכם - הם ימשיכו לעשות את זה. וזאת אשמתך שלך ושל חברייך.

אז תחסוך מאיתנו את דמעות התנין שלך. הבעיה היא אתה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'גם מומחי הבטחון חשבו ש"המתנחלים" הם הבעיה'
גם מומחי הבטחון חשבו ש"המתנחלים" הם הבעיה
11/02/2020 | 11:03
27
15
ואין הכוונה לבעיה מבחינה צבאית של הקושי להגן על 7000 מתנחלים בתוך אוכלוסיה של מליון וחצי ערבית, על זה אין וויכוח מהותי, באמת היה קשה להגן עליהם בתנאים האלו.

אותם "מומחי ביטחון" ואתה חשבו  שהבעיה העיקרית היא שאותם מתנחלים  בגוש קטיף מעצבנים את הערבים עם הווילות וגגות הרעפים האדומות  שגוזלים 30% משטח הרצועה, וברגע שנסלקם לא יהיה לערבים בעזה סיבה לכעוס עלינו והגבול ירגע והיה שלום עם עזה.

והם טעו בגדול , עכשין הערבים מתעצבנים למראה ההתנחלויות של הקיבוצים השמאלנים בעוטף עזה עם הווילות וגגות הרעפים האדומות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא, אתה מספר את זה לעצמך, אבל לא'
לא, אתה מספר את זה לעצמך, אבל לא
11/02/2020 | 11:07
26
13
אני זוכר טוב מאוד את המצב שהיה בעזה לפני ההתנתקות וכמה סכנה היה שם עבורנו כשנקראנו באמצע החיים להגן על הזבלים האלה.

לא משנה איזה לוקשים היה צריך למכור ולמי, אבל המטרה העיקרית הייתה לפנות את הזבלים האלה ולהפסיק לגרום למוות מיותר של חיילי צה"ל. כל השאר - זה בגדר "אם יקרה מה טוב".

לאף אחד לא איכפת מהסיבות של הערבים לפגוע בנו, אף אחד לא משלה את עצמו. חוץ ממך. אבל זה שמתנחלים מפריעים לצה"ל להגן על שאר האזרחים שומרי החוק שלא גונבים שום דבר וחיים בתוך הגבולות של המדינה, משרתים בצה"ל ומשלמים מסים כחוק זאת עובדה, כמו שעובדה גם שהמתנחלים לא היו קיימים בכלל אלמלא ממשלות ימין שנתמכות על משתמטים, פרזיטים ואוכלי חינם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא נכון, "מומחי הביטחון" כן הישלו את עצמם ואותנו'
לא נכון, "מומחי הביטחון" כן הישלו את עצמם ואותנו
11/02/2020 | 11:45
25
18
אכן המטרה העיקרית היתה המטרה העיקרית הייתה לפנות את "הזבלים האלה" ולהפסיק לגרום למוות מיותר של חיילי צה"ל.
המטרה לא הושגה בגלל שהם הישלו את עצמם שמה שמפריע לערבים הם המתנחלים האלו.  המתנחלים כבר לא שם מזמן אבל האשליות השמאלניות ממשיכים , עדין טוענים שהסיבה לטרור זה "החמאס" או העדר מזון או חשמל וזה לא נכון.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אז המטרה הושגה'
אז המטרה הושגה
11/02/2020 | 11:51
24
18
"אכן המטרה העיקרית היתה המטרה העיקרית הייתה לפנות את "הזבלים האלה" ולהפסיק לגרום למוות מיותר של חיילי צה"ל." - נו, מש"ל.

"עדין טוענים שהסיבה לטרור זה "החמאס" או העדר מזון או חשמל וזה לא נכון" - מי טוען כזה דבר? לא שמעתי אף אלוף או רמטכ"ל אומר כזאת שטות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'המטרה לא הושגה'
המטרה לא הושגה
11/02/2020 | 12:23
23
13
לא הופסק המוות המיותר של חיילים ואזרחים בצד שלנו וגם גדל מאד מספר הפצועים ונפגעי החרדה. 

כל הזמן טוענים שהסיבה לטרור זה "החמאס" ו"המצב ההומניטרי" במערכת הבטחון בממשלה "הימנית" שלנו באופוזיציה. הפרשנים למינהם כולם כולם כמעט , יש רק בודדים שטוענים אחרת
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זאת לא הייתה המטרה שציטטת בהודעה שלפני.'
זאת לא הייתה המטרה שציטטת בהודעה שלפני.
11/02/2020 | 19:23
22
4
לצפיה ב-'דיברת על 2 מטרות'
דיברת על 2 מטרות
11/02/2020 | 19:45
21
12
1)  המטרה העיקרית הייתה לפנות את "הזבלים האלה"
2) ולהפסיק לגרום למוות מיותר של חיילי צה"ל.

מטרה 1 הושגה 
מטרה 2 לא הושגה והמצב אף החמיר הרבה חיילים ואזרחים נהרגו ונפצעו מאז ההתנתקות
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'שתי המטרות הושגו'
שתי המטרות הושגו
12/02/2020 | 00:09
20
9
מוות של חיילי צה"ל בתפקידם במסגרת הגנה על גבולות המדינה, מצער ככל שיהיה, הוא חלק מהחיים. בשביל זה הצבא קיים.

זה שחיילים מתים בזמן שהם מאבטחים מגורים של שודדים וגנבים מחוץ לגבולות המדינה בלי שום סיבה ושום צורך בטחוני - זה מה שהיה מיותר, ולפחות בתוך רצועת עזה זה נפסק.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה משקר! זאת לא היתה המטרה השניה '
אתה משקר! זאת לא היתה המטרה השניה
12/02/2020 | 07:05
19
14
זה לא נכון מה שאמרתה שכאילו המטרה  שחיילים לא ימותו בהגנה על המתנחלים ברצועת עזה, זה רק חצי אמת ( ולכן שקר גס ) , המטרה היתה שחיילים לא ימותו גם בהגנה על הגבול החדש. ובפועל חיילים ואזרחים רבים מתו \נפצעו גם בהגנה על הגבול . 

והיתה מטרה שלישית שלא הזכרתה - להיפטר מהאחרויות על רצועת עזה, והשגת מטרה זו נכשלה לחלוטין ( בעיקר באשמת ממשלת ביבי ).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני אצטט'
אני אצטט
12/02/2020 | 07:25
18
8
״אכן המטרה העיקרית היתה המטרה העיקרית הייתה לפנות את "הזבלים האלה" ולהפסיק לגרום למוות מיותר של חיילי צה"ל.״

זה אתה כתבת.

זה שאתה חושב שהגנת גבולות המדינה זה לא מתפקידו של הצבא זה לא מפתיע. אתה, כמו כל הזבלים שכמוך, חושב שצה״ל זאת חברת השמירה הפרטית שלך.

אבל לא. הוא לא.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה לא אני כתבתי, אני רק ציטטתי אותך'
זה לא אני כתבתי, אני רק ציטטתי אותך
12/02/2020 | 07:40
17
13
איפה אמרתי שתפקיד הצבא הוא לא להגן על גבולות המדינה ? אבל המטרה היתה שההגנה על הגבול עם עזה כשאין מתישבים יהודים בתוכה תהיה קלה יותר עם פחות קורבנות.

בהחלט יתכן שאצל חלק ממקבלי ההחלטות המטרה הראשונה היא היתה העיקרית , אבל אי אפשר היה להציג לעם שהמטרה של ההתנתקות זה בעיקר לסלק את המתנחלים ויה מה.  אז הציגו את זה שהמטרה היא לשפר את הבטחון ולהפטר מהאחריות על עזה שזה נשמע טוב, הרבה האמינו לזה ואולי גם אותם שמאלנים כמוך שמטרתם העיקרית היתה בעיקר לסלק את המתנחלים הישלו את עצמם ואותנו שבלי המתנחלים ברצועת עזה הבטחון ישתפר.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא ציטט, הסכמת. מילת המפתח ״אכן״ בתחילת המשפט.'
לא ציטט, הסכמת. מילת המפתח ״אכן״ בתחילת המשפט.
12/02/2020 | 07:49
16
7
אני מבין שעברית קשה שפה, אבל אם כבר אתה משתמש בה - אל תאשים אותי אם אתה לא משתמש בה נכון.

״אבל המטרה היתה שההגנה על הגבול עם עזה כשאין מתישבים יהודים בתוכה תהיה קלה יותר עם פחות קורבנות.״

הנה, שוב הסכמת איתי.

״ואולי גם אותם שמאלנים כמוך שמטרתם העיקרית היתה בעיקר לסלק את המתנחלים הישלו את עצמם ואותנו שבלי המתנחלים ברצועת עזה הבטחון ישתפר.״ - זה נראה לי שאתה זה שהשלה את עצמו, לי לא היו שום השליות בנושא. אולי כי אני ביליתי הרבה חודשים של שירות מילואים על גבול עזה ומכיר טוב מאוד את המקום, או אולי כי אני פשוט לא אידיוט.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא בדיוק הסכמתי איתך'
לא בדיוק הסכמתי איתך
12/02/2020 | 08:50
15
10
לגבי המשפט 
"״אבל המטרה היתה שההגנה על הגבול עם עזה כשאין מתישבים יהודים בתוכה תהיה קלה יותר עם פחות קורבנות.״"

נכון שהיתה מטרה כזאת אבל היא לא הושגה ! ההגנה על הגבול לא יותר קלה כעת, היא צורכת הרבה משאבים וקיבלנו פחות ביטחון.

מקבלי ההחלטות בהחלט הישלו את עצמם ואותנו ,  זכורה הסיסמא של השמאל "יוצאים מעזה מתחילים לדבר" , מהסיסמא אפשר להבין שהיתה תיקווה שהיציאה מעזה תוביל להידברות , תמתן את הצד השני, תרגיע את הגבול לפחות עם עזה ...
הנה ציטוט של שאול מופז:

שר הביטחון באותם ימים היה שאול מופז, שניסה להדוף את הביקורות ואמר כי ההתנתקות לא תחזק את חמאס, אלא דווקא את הכוחות המתונים בתוך הרצועה: "הרבה אומרים, 'המצב הביטחוני עלול להידרדר', אני כבר ראיתי את עיקר ההיערכות הביטחונית שלנו ברצועת עזה, נשלוט במעטפת מסביב באזור הגדר – מפלס הטרור יירד ברצועת עזה בעקבות כוחות פרגמטיים שיעלו".

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אין לך מושג אפילו'
אין לך מושג אפילו
12/02/2020 | 09:00
14
8
אתה לא מתאר לעצמך כמה קל עכשיו לאבטח את הרצוע לעומת מה שהיה שם לפני 2005. אתה פשוט לא קולט איזה נזק זה היה ההתנחלויות האלה, כמה זה עלה באבידות, פציעות, תקציבים, ציוד, ימי מילואים מיותרים - כל זה אין יותר.

״ההגנה על הגבול לא יותר קלה כעת״ - פי כמה יותר קלה, פי כמה פחות משאבים, ואומנם זה הרבה יותר קשה להשוות, אבל להערכתי המשימה עכשיו מתבצעת בהרבה יותר יעילות ממה שהיינו יכולים אם ההתנחלויות היו נשארות שם. אז כן, המשימה הושגה במלואה.

ההתנתקות היא לא זאת שחיזקה את החמאס. מה שחיזק את החמאס היה המצב ברשות, השחיתות של פאתח ושל העומדים בראשה, וגם חוסר רצון מוחלט של ישראל להתייחס לתוצאות הבחירות ברשות כמשהו שמייצג את האוכלוסיה הפלשטינית (למרות שהבחירות היו הוגנות ולכל הדעות אכן מייצגות). זה שחמאס השתלט על הרצועה היא תוצאה של הגורמים האלה. אם לא הייתה מתקיימת ההתנתקות, התהליכים הפנימיים ברשות, ובמיוחד השחיתות והבעיות הכלכליות, היו ממשיכים באותה מידה, והדרך היחידה למנוע את ההשתלטות של חמאס על הרצועה הייתה תמיכה אקטיבית של צה״ל בפת״ח - מהלך שלא רק שלא היה מייצר לנו שום חברים בעזה, אלא גם היה זוכה לכל גינוי (ואולי אף בצדק) מהאנשים כמוך.

אבל כל זה עובר לך מעל הראש, אין לך יכולת אפילו לעכל את מה שכתבתי...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא חושב שתושבי העוטף יסכימו איתך שעכשיו יותר קל להגן על '
לא חושב שתושבי העוטף יסכימו איתך שעכשיו יותר קל להגן על
12/02/2020 | 10:12
13
12
הגבול, בכל מקרה המצב הבטחוני בדרום יותר גרוע ממה שהיה לפני ההתנתקות.

אולי היה נכון  לפנות 7000 יהודים שחיו עמוק בתוך אוכלוסיה עויינית של ערבים, זה אכן היה בעייתי . אבל התחזיות ובהתאם לכך הציפיות  למה שזה יביא היו שגויות לחלוטין  ולא משנה מה הסיבות   מדוע החמאס עלה שם ,  כשלון התחזית  מלמד  שאין לסמוך על דעתם  "מומחי הבטחון" .  הם בהחלט נימקו את תחזיותיהם לשיפור הביטחוני גם על זה שההתנתקות תרגיע את הערבים בעזה ( ולא רק על שיקולים צבאיים נטו של גבול נוח יותר להגנה כביכול בלי מתנחלים בפנים )

עצם זה שמסבירים לנו שהתחזית התקלקלה בגלל שהחמאס עלה  בעזה בניגוד לציפיות מראה שמדובר בשמאלנים שלא מבינים את המציאות, הבעיה היא לא החמאס ולא המצב הכלכלי שם ולא השחיתות ברשות  , מדובר במלחמה שנמשכת כבר 72 שנה בעזה נלחמים רק על זכות השיבה. ואם היו מבינים זאת כבר אז אולי היו נערכים אחרת ( למשל לסגור את הגבול היבשתי לחלוטין ולהגיב על כל טיל במילחמה  ),.

לדעתי גם מיצריים שותפה מלאה לטרור שיוצא נגדינו מעזה , מסיני מגיעים משלוחי נשק לעזה,  וההסתמכות עליה כ"מתווך" הוגן היא שגיאה גדולה, אנחנו צריכים לזרוק את האחריות על עזה על מיצריים, לא הגיוני ש 2 מליון ערבים שמכנים את עצמם "פליטים" ששאיפתם היחידה בחיים היא "לחזור" לפלסטין (שאיפה שמגובה על ידי  כל מדינות ערב כולל מיצריים)  ישבו ברצועה צרה וצפופה להחריד שחודרת לנגב כמו גידול סרטני שמדרום להם יש את השטח העצום של סיני הכמעט ריק .
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'שוב גזענות ושנאה שלך לא תחפר על העובדה שמתנחלים גורמים למוות'
שוב גזענות ושנאה שלך לא תחפר על העובדה שמתנחלים גורמים למוות
12/02/2020 | 10:28
12
6
הרי הסכמת עם זה בעצמך - "אולי היה נכון  לפנות 7000 יהודים שחיו עמוק בתוך אוכלוסיה עויינית של ערבים, זה אכן היה בעייתי "

אז קודם כל תודה על זה שהסכמת עם מה שאני תמיד אומר עלייך - שאתה גורם למוות מיותר וזה שאתה נמצא בעומק אוכלוסיה עויינת של ערבים זה בעייתי. כמו שנפתרו מכם ברצועת עזה - כך גם יפתרו מכם ביו"ש.

אבל הדיון הזה התפתח מההערה שלזבלים כמוך יש יותר זכויות מאזרחים שומרי חוק ואתה הצדקת את זה בכל מיני תירוצים כמו "משרתים בצבא" (זבלים כמוך לא משרתים בצבא, אתה עצמך לא מסוגל אפילו להבין איך מערכת הבטחון עובדת), או "אתם בחו"ל" (אתה עצמך גם בחו"ל) או כל מיני תירוצים כאלה ואחרים.

אבל האמת הפשוטה היא שהמטרה שלך היא שכמה שפחות אזרחים עובדים יצביעו, ולעומתם כמה שיותר פרזיטים ופושעים כמוך יצביעו. כי רק כך מיעוט כמוך מצליח להשליט משטר של טרור ואימה על כל המדינה.

ואל תתחיל לדבר על ערבים, זה שאתה משתף איתם פעולה זה חלק מהבעיה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אולי היה נכון לפנות את אותם 7000 יהודים מגוש קטיף'
אולי היה נכון לפנות את אותם 7000 יהודים מגוש קטיף
12/02/2020 | 11:16
11
13
לא על זה עיקר הוויכוח, הוויכוח הוא על הערכות של אותם "מומחי ביטחון" מה יקרה אחרי זה , והם טעו בגדול בהנחות הבסיס שלהם שכאילו הערבים בעזה יתמתנו .

הנחות הבסיס  השגוייות באלו  קיימות עד היום ( בגלל זה כיניתי את ממשלת הליכוד ממשלת מרכז למרות חברותם של בנט וסמוטריץ שהשפעתם בנתיים קטנה, ומבנט אני מאוכזב שהפך להיות עבד של ביבי  ).

הנחות אלו הם שמובילות לאיוולת של אספקה יום יומית של סחורות חשמל ודלק לעזה ומחזקות שם את האויב ואת התעשיה הצבאית שלו ( "מומחי הבטחון" כולל ביבי עדין מאמינים  שחייבים לעשות זאת אחרת הם יהיו יותר קיצוניים כמו שחשבו אז שההתנחלויות בעזה מקצינות את הרחוב הערבי בעזה ) , הנחות בסיס אלו  גורמות לנו להשען על מצריים כמתווך כאשר היא בעצם חלק מהבעיה ולא חלק מהפתרון, הפתרון לעזה צריך להיות בסיני ולא בפלסטין!  יש להשליך את האחריות על עזה על מיצריים ולא לתת לה לזרוק אותה עלינו בזמן שהיא ממשיכה לחמש אותה דרך סיני.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה עדיין מתבכיין על מה שחשבת שאמרו לך לפני 15 שנה '
אתה עדיין מתבכיין על מה שחשבת שאמרו לך לפני 15 שנה
13/02/2020 | 20:03
10
3
לצפיה ב-'שוב לא הבנתה, זה מה שאת וחבריך מהשמאל חשבו '
שוב לא הבנתה, זה מה שאת וחבריך מהשמאל חשבו
13/02/2020 | 20:17
9
7
ראה כאן איזה שטויות דיברתם  ( כולל אנשי "ימין")

אין מה לעשות , כל התחזיות שלכם ( אנשי השמאל) ושל "מומחי הבטחון" אז והיום שוות לחת*

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 20:29
8
4
תראו אותו מסביר לי מה אני חשבתי לפני 15 שנה

מה הטעם בטענות האלה בכלל אם אתה מסכים איתי שהיה צריך להעיף אותכם משם קיבינימאט בלי שום קשר? אז מכרו לך לוקשים וקנית אותם, נו אז מה? זה לא שאתה מצטיין ביכולת מחשבה עצמית במילא....

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כן זה מה שאתם חשבתם לפני 15 שנה'
כן זה מה שאתם חשבתם לפני 15 שנה
13/02/2020 | 20:42
7
6
ולא משנה אישית מה אתה חשבתה, אם כי אני מאמין שגם אתה האמנתה בסיסמה המטופשת של השמאל "יוצאים מעזה מתחילים לדבר" , אפילו ממשלת השמאל של אולמרט ניסתה ליישם זאת וזה נגמר בעופרת יצוקה.
אתה זה שמכרתה לנו לוקשים , האמת שאני עוד האמנתי ששרון יכה באויב בעזה בעוצמה  עם הטיל הראשון אבל הוא לא זכה לראות את תוצאות ההתנתקות שיזם. ומי שבאו אחריו התגלו בנתיים כסמרטוטים גדולים בעיקר ביבי "הימני", שמתחנן ללא הרף למיצריים שתרסן את החמאס, שבפועל היא תומכת תמיכה בלעדית באויב בעזה גם מעשית  ועושה הכל כדי לדחוף את 2 מליון הערבים בעזה אלינו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אל תייחס לי דברים שמעולם לא אמרתי '
אל תייחס לי דברים שמעולם לא אמרתי
13/02/2020 | 21:38
6
3
רוצה לכעוס על מישהו - תכעס על עצמך. אם היית מספיק טיפש להאמין לשטויות כאלה אז זאת אשמתך, לא אשמתי.

ועם זאת גם אם אני אשקר לך כדי שתתמוך במה שנכון לעשות - זה יהיה נכון. כי אנשים כמוך לא יכולים לחשוב בשביל עצמם, צריך להגיד להם מה לחשוב, ולפעמים - זה דורש תחבולה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הבעיה היא שאתה זה שהייתה טיפש גדול שהאמנת'
הבעיה היא שאתה זה שהייתה טיפש גדול שהאמנת
13/02/2020 | 22:05
5
11
לסיפורים האלו, חשבתה שהמתנחלים הם אלו שמפריעים לערבים בעזה ואחר כך התברר לתדהמתכם שהמתנחלים בעוטף עזה אלו בקיבוצים השמאלנים מפריעים לערבים בעזה ועד היום לא למדו את הלקח וכעת מאמינים בשטות הזאת שנקראית "הסדרה". אז מה הפלא שעכשיו אתה מתכחש לזה.

אני בכלל לא כועס על ההתנתקות, אני רק מציג את הטיפשות שלך ושל  כל "מומחי הביטחון" אני רואה את הדבר החיובי בזה - אין סיכוי שממשלה כלשהיא תיסוג חד צדדית מיו"ש והסכם ברור שלא יהיה ( כי אין פרטנר ). מי שסובל מתוצאות ההתנתקות הם השמאלנים שאפסה תקוותם לעקור את ההתישבות היהודית המפוארת ביו"ש , וכל מה שנשאר להם זה להתרפק על הזכרונות של עקירת אותם 7000 יהודים בגוש קטיף ( ועד 2 ישובים קטנים ביו"ש שכנראה למזלינו יהיה האחרונים שיעקרו אי פעם ).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'למי איכפת מה מפריע לערבים '
למי איכפת מה מפריע לערבים
13/02/2020 | 22:52
4
6
אל תגיד לי למה האמנתי, אני יודע יותר טוב ממך.

מה שבטוח, ועם זה הסכמת, זה שהמתנחלים מפריעים לצה"ל.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בטוח שהאמנת לסיפורים של אותם "מומחי ביטחון" '
בטוח שהאמנת לסיפורים של אותם "מומחי ביטחון"
14/02/2020 | 08:26
3
9
שהסבירו שהשיפור בבטחון  בגזרת עזה יגיע גם מזה שערביי עזה ירגעו ולכן פחות ינסו להציק לנו , הרי נסוגנו לגבול של 67 לפי האו"ם שמו"ם, אמרתם עכשיו שאין כיבוש בעזה יותר אז למה הערבים שם צריכים להלחם איתנו , איך אמרתם "יוצאים מעזה מתחילים לדבר", קיוות שזה רק מהלך ראשון שאחריו יבואו עוד נסיגות ועקירת ישובים יהודים מעבר לקו הירוק.

הרי אם אתה  ( וכל אותם "מומחי ביטחון") הייתם יודעים שתוצאות המהלך  יביאו דוקא לתוצאה הפוכה - כלומר להתנגדות  גדולה לנסיגה נוספת מיו"ש בקרב בציבור הישראלי ( כולל הרבה אנשי שמאל ), לא הייתם תומכים במהלך ההוא. 

הרי בחשבון בנתיים המתישבים מעבר לקו הירוק הרוויחו , אז נכון הקריבו פינוי של 7000 יהודים אבל המחיר היה כדאי, כי כעת אף ממשלה לא תעיז יותר לעשות נסיגה חד צדדית  ( אפילו לא ממשלת ביבי "הימני" ), ופרטנר כמובן אין ולא היה מעולם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה ברצינות עכשיו מנסה לשכנע אותי במה אני האמנתי? '
אתה ברצינות עכשיו מנסה לשכנע אותי במה אני האמנתי?
14/02/2020 | 08:30
2
7
״כלומר להתנגדות  גדולה לנסיגה נוספת מיו"ש בקרב בציבור הישראלי״ - אני רק רוצה להזכיר לך שאהוד אולמרט רץ על בדיוק המצע הזה וניצח בבחירות... זה שבפועל בסוף לא קיים זה משהו אחר, אבל ההתנגדות הגדולה לנסיגה נוספת מיו״ש היא... איך נאמר... הזיה אישית שלך
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה תמכתה בהתנתקות כי ראיתה בזה צעד ראשון לנסיגה גם מיו"ש'
אתה תמכתה בהתנתקות כי ראיתה בזה צעד ראשון לנסיגה גם מיו"ש
14/02/2020 | 09:21
3
הרי הסיסמא של מרץ (שבה אתה תומך) היתה "יוצאים מעזה מתחילים לדבר" , כלומר קיוויתם שהמהלך יוביל גם ל"תהליך מדיני" שיוביל לנסיגה  גם ביו"ש.

כיום יש התנגדות גדולה מאד לנסיגה חד צדדית מיו"ש בגלל הלקח של עזה, גם בקרב השמאלך יש התנגדות ( יש כאלו שמאמינים שאפשר לסגת בהסכם ).

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לשאלתך מדוע המתנחלים יכולים להצביע לכנסת ואילו אתה לא ? '
לשאלתך מדוע המתנחלים יכולים להצביע לכנסת ואילו אתה לא ?
15/02/2020 | 11:13
7
כלומר אתה יכול בתנאי שתטוס לכאן על חשבונך , אבל למתנחלים  מסדרים קלפי  במקום מגוריהם על חשבון המדינה.

ובכן הסיבה היא כדי להדגיש ששיטחי C שבו  המתישבים היהודים גרים  הם חלק ממדינת ישראל ומסופחים דה פקטו למדינת ישראל מכל הבחינות המעשיות, ואילו אתה גר באמת בחו"ל,  ובעצם ברחתה מכאן אחרי שיאסר ערפאת הנציג הלגיטימי של העם הפלסטיני ( חחחח ) שיטה בכם,  ונשארתה בלי מולדת משלך ( שיפוג תוקפו  אשרת העבודה תאלץ לעוף משם ).  כך אנחנו מרוויחים 3 פעמיים, 1) גם קולות של אנשים ציוניים ,2)  וגם מונעים מקולות של שמאלנים הזויים שברחו מכאן  לבחור מפלגות הזויות כמו מר"ץ 3) ווגם מאותתים לכולם ששיטחי C הם חלק ממדינת ישראל.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אין לך בושה, חתיכת מתנחל '
אין לך בושה, חתיכת מתנחל
11/02/2020 | 09:43
14
42
תגיד תודה שפינו את כל הזבל האנושי מההתנחליות בעזה, היו דוחפים את הדשא מלטה עכשיו כולם.

לא רק שהצילו את חייהם, הם עוד סחטו את כל המדינה במליונים, ואתה, חצוף חסר בושה שכמותך, עוד מעז לבוא בטענות למישהו?

המצב הבטחוני השתפר ועוד איך! כל הזבלים האלה בחיים עכשיו! נראה לך הם היו שורדים יומיים בלי שהיו מפנים אותם מעזה? נראה לך אתה תשרוד יומיים אחרי שתקום המדינה ה"דו לאומית" שאתה כה חושק בה?

לא שלא תקבל את מה שמגיע לך, אבל בניגוד אלייך - אני חושב שאפילו  את הזבלים כמוך צריך להציל. גם אם זה מעצמם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'נכון המצב הבטחוני של 7000 מפוני גוש קטיף השתפר'
נכון המצב הבטחוני של 7000 מפוני גוש קטיף השתפר
11/02/2020 | 10:07
13
21
אבל המצב הבטחוני של מליון התושבים בעוטף עזה התדרדר מאד.

ושוב לא מדובר האם היה נכון לסגת מעזה , אלה על האמונה המשיחית של "מומחי הבטחון" שזה יביא לרגיעה. אם היו נסוגים מעזה ובמקביל נערכים צבאית להכות באויב על הטיל הראשון ולזרוק את האחריות על עזה לידי מיצריים הייתי מברך על כך.

מה שווה שהתפטרנו מ 2 מליון ערבים בעזה אבל מעשית לא באמת התפטרנו מהם ( אלה רק מהשטח שלהם ) איפה פה השיפור הדמוגרפי ?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אז 7000 אלף אנשים שנשארו בחיים זה רע?'
אז 7000 אלף אנשים שנשארו בחיים זה רע?
11/02/2020 | 10:12
12
16
אפילו שהם מתנחלים, אני עדיין לא חושב שהיה צריך לרצוח אותם. אתה לא מסכים?

אז אתה טוען שממשלות ימין שהיו בשלטון ב15 השנים האחרונות לא עשו את מה שאתה מצפה ואתה מאשים את השמאל בזה?

אתה לא רק בזוי ומנוול, אתה גם נורא נורא טיפש....
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני רואה שאתה לא מבין'
אני רואה שאתה לא מבין
11/02/2020 | 10:23
11
25
אני מאשים את "מומחי הבטחון" ( כולל אנשים מהליכוד ומקדימה ) שהביאו תחזיות לרגיעה שהמצב הפוך לגמרי בגבול עם עזה. אוקי טעו טועים .... אבל להמשיך באותה קו שגוי עם הרעיון האווילי של "הסדרה" ? אז חשבו שמתנחלי גוש קטיף הם הבעיה, עכשיו טוענים שאין להם מספיק חשמל ופטרוזיליה, מתי יקשיבו סוף סוף לערבים לגבי רצונותיהם האמיתיים ועל מה באמת הם נלחמים.

אני גם מאשים את הליכוד שכבר 15 שנה מישם מדיניות השמאל - כל הרעיון של "ההסדרה" הוא שגוי ביסודו, הערבים ( גם בעזה גם ביו"ש מכל הפלגים ) לא רוצים הסדרה הם רוצים את כל פלסטין מהים עד הנהר.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הוא, סוף סוף חזרת לייצג את הערבים'
הוא, סוף סוף חזרת לייצג את הערבים
11/02/2020 | 10:27
10
19
באמת דאגתי שלא הזכרת מה ערבים רוצים כל כך הרבה זמן, הרי שאתה דואג בעיקר להם, מתנחל בזוי שכמוך.

אני מבין שכל מה שאתה רוצה זה לרצוח יהודים ולשמח את ערבים, ואני שמח מאוד לראות אותך פה מתפתל כדי להסביר לי למה 7000 יהודים שנשארו בחיים זה דבר רע, אבל בסופו של יום - אתה מתנחל, בוגד, מנסה לחסל את המדינה.

והאירוניה היא שלמרות שנינו גרים בחו"ל, אתה משום מה כן מצליח לשלשל פתק כדי לקדם את האג'נדה הרצחנית שלך.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כן היגיע הזמן שתקשיב לערבים , מה לעשות שאתה עיוור וחרש'
כן היגיע הזמן שתקשיב לערבים , מה לעשות שאתה עיוור וחרש
11/02/2020 | 10:47
9
16
ומסרב להקשיב להם וכמו אותם "מומחי ביטחון" שגם הם לא הקשיבו לערבים ובנו מציאות מדומה שבה תירצו את המצב הביטחוני הקשה בעזה ( שנכון היה גם לפני ההתנתקות ) בקיומם של 7000 מתנחלים בגוש קטיף. וזה הוביל לכך שעכשיו המציאות הביטחונית הרבה יותר קשה, אבל אתה ממשיך לקשקש על אותם 7000 מתנחלים שכבר אינם שם, במקום להודות שטעיתם קשות בתחזית שלכם על מה שיקרה אחרי ההתנתקות.

בכל זאת דבר טוב אחד שיצא מהלקח המר של עזה שלא תהיה עוד שום התנתקות  חד צדדית מיו"ש, ונסיגה בהסכם כמובן שגם לא שהרי אין פרטנר ( יש, אבל הוא דורש את כל פלסטין ).

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'למה אתה כל כך רוצה יהודים מתים?'
למה אתה כל כך רוצה יהודים מתים?
11/02/2020 | 10:53
8
12
אתה לא מבין, זה ש7000 המתנחלים לא שם זה אמור להיות דבר טוב. כי הם לא היו שם עכשיו בכל מקרה, אבל עם ההתנתקות - הם עדיין בחיים.

אתה מנסה לטעון שההתנתקות הייתה הבעיה, אבל הדבר היחיד שזה אומר הוא שאתה חושב שה7000 האלה אמורים עכשיו היו להיות מתים מבחינתך.

למה? אני מבין מה הם עשו לי רע, אבל אני לא רוצה שהם יהיו מתים. למה אתה רוצה שהם יהיו מתים?

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא ההיתנתקות עצמה היא הבעיה, אלה תחזית "המומחים"'
לא ההיתנתקות עצמה היא הבעיה, אלה תחזית "המומחים"
11/02/2020 | 11:42
7
4
לצפיה ב-'אז מה הטעם לדבר עכשיו על תחזיות מלפני 20 שנה?'
אז מה הטעם לדבר עכשיו על תחזיות מלפני 20 שנה?
11/02/2020 | 11:53
6
7
אם הטענה שלך נכונה אז התחזיות האלה לא התממשו כבר תוך שנה, עם חטיפתו של שליט והפעלות מסביב.

אז מה עשו ממשלות הימין בכל השנים האלה? אילו הכנות בדיוק ציפית שיקרו לפני ההתנתקות שלא היו יכולות לקרות מאז?

שטויות.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מומחי הבטחון ממשיכים עד היום באותו קו של התחזיות '
מומחי הבטחון ממשיכים עד היום באותו קו של התחזיות
11/02/2020 | 13:47
5
6
המוטעות שנתנו לפני 20 שנה.
הם ממשיכים להאמין בשטות הזאת שנקראית "הסדרה" ( שזה בעצם שלום רק החליפו את המילה שלום במילה "הסדרה" אחרת כי לערבים יש פירוש אחד למילה "שלום" , אבל הערבים לא קונים את התיחמון הזה, מבחינתם "הסדרה" או "שלום צודק ובר קיימה" פרושו כניסה חופשית לשטח שלנו ומימוש "זכות השיבה".

והממשלה "הימנית" שלנו ממשיכה גם היא באותו קו שמאלני.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה טוען שהגעה להסכם עם ערבים לא תביא לשינוי במצב?'
אתה טוען שהגעה להסכם עם ערבים לא תביא לשינוי במצב?
11/02/2020 | 19:23
4
4
כי העובדות ביו״ש מדברות אחרת.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני טוען שלא ניתן להגיע להסכם עם הערבים.'
אני טוען שלא ניתן להגיע להסכם עם הערבים.
11/02/2020 | 19:42
3
9
וביו"ש יש כל הזמן טרור ורק צה"ל  שומר שהוא לא התפרץ יותר מידי .
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא רק צה"ל. לא שהעובדות אי פעם הפריעו לך.'
לא רק צה"ל. לא שהעובדות אי פעם הפריעו לך.
12/02/2020 | 00:10
2
2
לצפיה ב-'אך ורק צה"ל. אם יש שיתוף פעולה כלשהוא עם הרשות '
אך ורק צה"ל. אם יש שיתוף פעולה כלשהוא עם הרשות
12/02/2020 | 07:07
1
11
זה בזכות החשש של הערבים  מצה"ל, מה לעשות הערבים מבינים רק כוח.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה פשוט לא נכון '
זה פשוט לא נכון
12/02/2020 | 07:24
2
לצפיה ב-'1. אתה מדבר מפוזיציה. 2. זרקת סיסמא לאוויר בלי להסביר'
1. אתה מדבר מפוזיציה. 2. זרקת סיסמא לאוויר בלי להסביר
10/02/2020 | 23:42
41
55
"מי שלא פה אין לו זכות להשפיע"...
מעניין שברוב המדינות המתקדמות חושבים ההיפך ממך.

שלא לדבר על כך שישראל היא מדינת היהודים והישראלים היחידה שקיימת כיום (לצערי).

לכן התעלמות מוחלטת מרצונם של תושבי החוץ להשפיע, אינה רק מונעת מהם לממש את זכותם הדמוקרטית הבסיסית ביותר, אלא גם מהווה פלגנות ואנטי-ציונות של ממש.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לדעתי שלילת זכותם של תושבי חוץ להצביע היא הציונות '
לדעתי שלילת זכותם של תושבי חוץ להצביע היא הציונות
11/02/2020 | 09:07
21
28
ציונות זה להתישב בארץ ולא בגולה. לא הגיוני שמי שלא חי פה תהיה לו אפשרות להצביע ולהשפיע.
בכל זאת אם הוא רוצה להצביע הוא יכול לעשות זאת בתנאי שיבוא לכאן פיזית ביום הבחירות, זה כבר מסנן את מרבית האנטי ציוניים שמנותקים לגמרי מהארץ  ולא ישלמו עבור טיסה רק כדי להצביע  ( בד"כ מי שעשה זאת משלב ביקור קרובים כך שיש לו קשרים משפחתיים)
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'ולכן תומכי ימין הציוניים יורדים מהארץ בהמוניהם '
ולכן תומכי ימין הציוניים יורדים מהארץ בהמוניהם
11/02/2020 | 09:08
4
21
אין על ההגיון העקום שלך
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תומכי הימן הציוניים לא יורדים מהארץ'
תומכי הימן הציוניים לא יורדים מהארץ
11/02/2020 | 09:35
3
16
להתישב בשיטחי C זה יותר ציוני מאשר להתישב בת"א, ובטח שיותר מלהתישב בקליפורניה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תמשיך לספר לעצמך כמה הפשעים שלך מוצדקים '
תמשיך לספר לעצמך כמה הפשעים שלך מוצדקים
11/02/2020 | 09:53
2
18
מתנחל בזוי, אין פלא שבכל העולם שונאים אותכם
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'טראמפ אוהב אותנו.'
טראמפ אוהב אותנו.
11/02/2020 | 12:32
1
6
לצפיה ב-'טראמפ? טראמפ אוהב רק בן אדם אחד - דונלד ג׳יי טראמפ.'
טראמפ? טראמפ אוהב רק בן אדם אחד - דונלד ג׳יי טראמפ.
12/02/2020 | 07:39
13
אם זה המשענת שלך - תתחיל לדאוג, כי היא לא תחזיק להרבה זמן. זה לא שלטראמפ יש הרבה משקל בעולם, הוא מקבל יחס יותר גרוע ממה שג׳ורג׳ בוש הבן האידיוט היה מקבל, אבל יותר מזה - ברגע שאתה לא משרת את האינטרסים שלו יותר הוא יפסיק לאהוב אותך תוך שניה ויצהיר לכל העולם שהוא בעצם תמיד שנא אותך. היו תקדימים לנושא.

והוא יעזוב במוקדם או במאוחר, וכנראה שדי במוקדם, כך שאל תתרגל אליו יותר מדי.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בוא נהיה ריאליים,אף אחד לא ישלם מאות דולרים כדי לשלשל פתק'
בוא נהיה ריאליים,אף אחד לא ישלם מאות דולרים כדי לשלשל פתק
11/02/2020 | 09:25
11
52
ולא, זה לא קשור לציונות, יש אנשים שאין להם יכולת כלכלית, בדיוק כמו אם היית דורש גם מתושבי פנים כמה מאות דולרים.

ואגב, איך תביא 2 מליון תושבי חוץ לארץ ביום הבוחר? הרי לכל חברות התעופה ביחד אין מספיק טיסות ביום שיכולות להכיל כל כך הרבה נוסעים. אולי אפילו לא בחודש בודד.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מי אמר שאני מתכוון להביא לפה 2 מליון ישראלים רק כדי להצביע ?'
מי אמר שאני מתכוון להביא לפה 2 מליון ישראלים רק כדי להצביע ?
11/02/2020 | 09:37
7
27
מי שהחליט לגור בחו"ל ובכל זאת לבוא לכאן ביום הבחירות כדי להצביע פה זה בעיה שלו איך יעשה זאת.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לתת לאזרחים אפשרות לממש את הזכות החוקתית זה בסיסי'
לתת לאזרחים אפשרות לממש את הזכות החוקתית זה בסיסי
11/02/2020 | 09:55
6
28
זאת בעיה שלך איך אתה נותן לי את הזכות הזאת, אבל כל עוד אתה לא מוכן לתת לי את הזכות הזאת - אין לך שום לגיטימציה. אתה סתם גנב. גונב כסף, גונב שטחים, גונב קולות, גונב חיים של חיילים שצריכים למות כדי שתוכל להנות מה"שטחים" שלך...

מתנחל, במילה אחת.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'נראה לך שאני אממן לך טיסה לכאן כדי שתוכל להצביע ?'
נראה לך שאני אממן לך טיסה לכאן כדי שתוכל להצביע ?
11/02/2020 | 10:15
5
25
או לחילופין שאסדר לך קלפי בקליפורניה עם כל העלויות הכרוכות בזה ?

מה פתאום ? וזה בלי שום קשר לדעות הפוליטיות שלך גם אם אתה מתכוון להצביע לבנט או עוצמה יהודית. עצם עזיבתך את הארץ כבר מצביעה על אי ציונותך אפילו אם אתה מתכוון להצביע למפלגה ימנית.

אגב ביבי היה בזמנו בעד לתת זכות הצבעה לישראלים כדי להקטין את הכוח של הערבים בכנסת, (אז אולי בכל זאת זה רעיון לא רע ...) אבל עדין לא נראה לי הגיוני לתת למישהו בחוץ שהוא או ילדיו לא משרתים בצבא ( גם אם בעבר שירת)  להחליט על עתידי כאן

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אוי, אתה באמת לא יודע?'
אוי, אתה באמת לא יודע?
11/02/2020 | 10:23
4
27
קלפי בקליפורניה כבר ישנו. אפילו שתיים. כי יש שתי קונסוליות בקליפורניה.

יותר מזה, אם כבר מנפיקים תעודות זהות חכמות לכולם ושמים את הפרטים שלנו בעוד מאגר שידלוף - מה הבעיה להצביע דרך המחשב?

זה לא שזה עולה כל כך הרבה, להיפך. זה רק עניין של רצון. שאין, כמובן.

ו, חצוף שכמותך, שלא תעיז לדבר איתי על שירות צבאי. נראה לך מפלגות הימין יכולות להתקיים בלי שהמתנחלים והחרדים ושאר המשתמטים היו מצביעים עבורם?

גם אם נקח בחשבון את הזבלים המזובלים שהולכים ל"הסדר" ומשרתים לפחות חצי מהתקופה, עדיין יחסית לכלל האוכלוסיה הימנים משרתים בצבא הרבה פחות.

אז אל תזכיר לי מי פה משרת את מי, ומי מחליט על עתידו של מי, מתנחל בזוי.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כששירתת בצבא אז הצבעתה אבל עכשיו אתה ( או ילדיך ) לא מצביעים'
כששירתת בצבא אז הצבעתה אבל עכשיו אתה ( או ילדיך ) לא מצביעים
11/02/2020 | 10:52
3
22
ולכן כעת אין לך זכות להצביע אם אתה לא כאן ( בלי קשר לדעתך הפוליטית)

יש הבדל בין לסדר קלפי לכמה מאות עובדי שגרירות שהמדינה היא ששלחה אותם, לבין לסדר לחצי מליון תושבי חוץ קלפי, ועל הבעיתיות של הצבעה אלקטרונית כבר דיברנו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'האם אתה טוען שיש לשלול זכות בחירה מכל מי שלא שירת בצבא?'
האם אתה טוען שיש לשלול זכות בחירה מכל מי שלא שירת בצבא?
11/02/2020 | 10:54
2
14
אני בעד.

הימין יקרוס תוך שניה. יאללה, בוא נעשה את זה.

כל שאר המלל שלך זה קישקושים של גנב שלא נותנים לו לגנוב. גם הרצון שלך לרצוח את 7000 תושבי גוש קטיף רק מראה עד כמה אתה בן אדם הזוי ומסוכן.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'שוב אתה מעוות את דברי!לא לממן את הזכות הזאת למי שלא נמצא פה'
שוב אתה מעוות את דברי!לא לממן את הזכות הזאת למי שלא נמצא פה
11/02/2020 | 11:18
1
13
לצפיה ב-'בהודעה שלפני זה טענת שהצבעתי כששירתתי בצבא'
בהודעה שלפני זה טענת שהצבעתי כששירתתי בצבא
11/02/2020 | 11:28
19
ועכשיו שאני לא משרת בצבא אתה טוען שאני לא צריך להצביע.

אתה אמרת את זה, לא עיוותתי כלום.

לא מבין למה אפשר לסדר קלפי בישראל, אבל בסן פרנסיסקו זה פתאום הופך להיות משימה בלתי אפשרית. לא יודע מה דיברת על בעתיות של הצבעה אלקטרונית. אני גם יודע שבהרבה מדינות, כולל ארה"ב, אין שום בעיה להצביע בדואר.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הוא פוחד פחד מוות שנצביע'
הוא פוחד פחד מוות שנצביע
11/02/2020 | 10:01
2
30
האנשים שעובדים בחו"ל לא מייצגים אותו. הוא הרי בחיים לא היה מגיע למקומות בהם אנחנו נמצאים.

אנשים עם קצת שכל בקודקוד שמגיעים למקומות האלה מבינים שהמתנחלים חיים על גבינו. למה לנו לשלם למתנחלים הבזויים האלה את המסים מהשכר השרווחנו מיושר בשביל שישימו עוד קראוונים בעוד גבעות? למה לנו להזרק לחודש מילואים בשנה לסכן את חיינו בשביל הזבל האנושי הזה שעושה לנו טובה שעושה "הסדר" ומשרת חצי מהזמן שכל השמאלנים משרתים ואת שאר הזמן מבלה בישיבות? שלא לדבר על נוער הגבעות, הפרזיטים החרדים, וכל ה"בנות טהורות" שלהם שבכלל לא מסקנים את עצמם בשום דבר על חשבוננו?

הוא רק רוצה את אלה ש"תומכים בו", וכשיגמר הכסף הוא כבר ימצא דרך לשדוד אותנו, המנוול הזה. אין לו שום בושה, הרי אנשים עם מצפון ובושה לא היו מעזים לרגע להופיע פה ולהצהיר בריש גלא שהם מתנחלים, ששמו להם למטרה לחסל את המדינה שמגינה עליהם ומאכילה אותם....
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בוא נהיה יותר כנים, לצערי הרב המתנחלים הם הכסף היותר קטן'
בוא נהיה יותר כנים, לצערי הרב המתנחלים הם הכסף היותר קטן
11/02/2020 | 23:10
1
104

הכסף הגדול באמת זה הפנסיות התקציביות (או בשמם החדש, "הגישור").

הכסף הגדול באמת זה השחיתות והפופוליזם במערכת הפוליטית והציבורית, ההתנחלויות הן רק סמטום.

ועוד דבר, אם להיות כנה, אז לצערי בהרבה מקומות אחרים בעולם המצב רחוק להיות ממושלם (אמנם לא גרוע כמו בארץ, אבל זו אכן מגפה עולמית). משום שבברלין מגבילים את היכולת להעלות שכר דירה רטרוקאקטיבית ובכך פוגעים בזכות לקניין. ובסן-פרנסיסקו הדמוקרטים בשלטון מעודדים הומלסיות על-ידי סבסוד כספי על חשבון משלם המסים הנשדד. בשני המקרים מדובר בממשלות לא ימניות שאחראיות למדיניות הנבזית...

במצב הנוכחי, אני לא בטוח שכהונה נוספת של טראמפ היא הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לעולם בהתחשב באלטרנטיבות. הרי אצלכם לפחות היא מוגבלת ל8 שנים, מה שאומר שבקדנציה האחרונה שלו הוא לא לפחות לא יצטרך להיות פופוליסט שהופך את העולם לחורבה טוטאלית.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא מסכים לגבי סן פרנסיסקו'
לא מסכים לגבי סן פרנסיסקו
12/02/2020 | 00:08
24
אני רואה את המצב מקרוב, ונראה לי שאתה ניזון בעיקר מתעמולה בנושא.

"הדמוקרטים בשלטון מעודדים הומלסיות על-ידי סבסוד כספי על חשבון משלם המסים הנשדד" - להיפך, מכיוון שבקליפורניה בכלל ובסן פרנסיסקו בפרט שינויים בתחום המס נעשים על ידי משאל עם אז זה משלמי המסים שמסרבים לסבסד תמיכה בנחלשים ולשנות ייעודי קרקע שגורמים להומלסיות, לא הממשל הדמוקרטי. למעשה מספר עיריות בעמק הסיליקון תובעות עכשיו פסילת חוק בקליפורניה שהיה מאפשר בניה צפופה ולגובה במקום הבניה האמריקאית הסטנרדטית של וילות צמודות קרקע שמגבילות מאוד את קצב הצמיחה באזור מוגבל בשטח כמו עמק הסיליקון. באמריקאית קוראים לזה NIMBY - הם מצביעים לנציגים דמוקרטיים לקונגרס והכל, אבל כשזה מגיע לשכונות שלהם עצמם אז על גופתם המתה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לדעתי לא, משום שכהונת שרים וראשי ממשלות לא מוגבלת בשנים'
לדעתי לא, משום שכהונת שרים וראשי ממשלות לא מוגבלת בשנים
11/02/2020 | 22:00
3
54
הפוליטיקאים "משחדים" קבוצות מסויימות באוכלוסיה (בד"כ מחלקים להן מתנות שלא מקדמות אותן בטווח הרחוק), על-פני קבוצות אחרות שפשוט נאנסות תחת הנטל והן נוטשות את הארץ. בתמורה הם מקבלים עוד ועוד קולות ויכולת להיבחר מספר בלתי מוגבל של פעמים.

לכן יוצא שבפועל מדירים קבוצה שלמה של יהודים מן הארץ = ההיפך מציונות . . .

השילוב של שלילת זכות הצבעה מתושבי חוץ + אי הגבלת כהונה לשרים, ראשי ממשלות וערים, היא למעשה מה שהופך כיום את מדינת ישראל ללא דמוקרטית. לצורך העניין, אם רק אחד מהנתאים הנ"ל לא היה מתקיים, אזי לא היתה כל בעיה

במקרה כזה, כאמור, המפה הפוליטית היתה שונה מקצה לקצה. למשל: כיום לא בטוח בכלל שהיה צורך באיחוד המעוות בין "יש-עתיד" ל"חוסן לישראל". לפיד היה פשוט מתאחד עם ליברמן והיה נבחר לראשות הממשלה (ממשלת מיעוט חילונית וליברלית, בלי כל הגזלנים, אנשי ההסתדרות והגנרלים עם הפנסיות השמנות).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אף אחד לא גירש אותך מהארץ'
אף אחד לא גירש אותך מהארץ
12/02/2020 | 07:12
2
28
אתה פשוט לא מוכן לקבל את ההכרעה הדמוקרטית של העם  שנמאס לו מכל הקטע הזה של "תהליך מדיני" שהביא לנו רק צרות כפי שהוכח בתהליך אוסלו שהביא למילחמת אוסלו שפרצה בשנת 2000 ונמשכה כ 4 שנים.

במקום להכיר בעובדה שעם הערבים  ( מדינות ערב ערביי ישראל יו"ש ועזה כולם כמעט ) לא יהיה שלום, אתה ממשיך להאשים  את הממשלה שנבחרה בצורה דמוקרטית ואגב היא מרכז מאשר ימין.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הכרעה דמוקרטית של העם הייתה ממשלת אחדות'
הכרעה דמוקרטית של העם הייתה ממשלת אחדות
12/02/2020 | 07:28
28
לא נראה לי שהצד הפוליטי שאתה תומך בו מוכן לקבל את ההחלטה הזאת. אז אל תגיד לאחרים מה הם מקבלים ומה לא.

״מלחמת אוסלו שפרצה ב2000״ - מצחיק, כי הסכמי אוסלו היו ב93. מה כן היה ב2000? פרובוקציות של חבר מפלגת הליכוד אריאל שרון שנתן לערפאת אחלה תירוץ לפתוח במלחמה. כל התודות לימין הישראלי.

ותודה שאתה קורא לממשלה עם בנט כשר בטחון וסמוטריצ׳ כשר תחבורה ״ממשלת מרכז״, זה באמת מראה עד כמה אתה הזוי.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'ההכרעה לא היתה דמוקרטית משום שהיא לא ניתנה בצורה דמוקרטית...'
ההכרעה לא היתה דמוקרטית משום שהיא לא ניתנה בצורה דמוקרטית...
12/02/2020 | 09:24
44
כש 2 מליון בעלי זכות הצבעה הם מסורבי זכות, זו לא באמת הכרעת העם, אלא רק חלק מהעם.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'"מי שלא פה אין לו זכות להשפיע"'
"מי שלא פה אין לו זכות להשפיע"
13/02/2020 | 08:56
18
43
רוצה לחזק את העמדה הזו, אבל גם לחדד אותה מעט. הטענה היא שאדם שאיננו חי במדינה באופן שוטף, וגורלו איננו קשור לגורלה, לא מגיעה לו הזכות להצביע.   אדם שרק יצא למספר שנים ללימודים / תפקיד וצפוי לחזור בוודאות גבוהה - שיצביע.

הסיבה שלי היא פשוטה ודמוקרטית - על מה מצביעים בעצם:
* על חוקים שיקבעו את אורך החיים למי שגר במדינה
* על המיסים שישלמו תושבי המדינה
* על מערכת הבריאות של תושבי המדינה
* על מערכת החינוך 
* על החלטות שמשנות את המצב הבטחוני של מי שגר במדינה
...

מי שלא חי פה, כמעט שאיננו מושפע מהתוצאות של ההצבעה שלו, ולכן זה לא מוצדק לתת לו זכות הצבעה. קיומה של החלטה אחרת אצל מדינות אחרות לא משנה לעניין, בחלק מאותן מדינות, הכללים גם שונים - המיסים מוטלים על כל אזרח, גם מי שאיננו תושב המדינה.  האם אותם שרוצים זכות הצבעה, מתנדבים גם לשלם מיסים?  לשרת בצבא ומילואים (הם וילדיהם)?  
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'חוקי מדינת ישראל חלים גם עליי'
חוקי מדינת ישראל חלים גם עליי
13/02/2020 | 09:16
7
40
כשפנקס הבוחרים דולף - גם פרטים שלי שם. כשעושים תספורת לפנסיה - גם לפנסיה שלי עושים תספורת.

הרבה אנשים נמצאים בחו"ל לתקופה ארוכה, אבל עדיין זמנית. ולו כי הם זרים בחו"ל, כמו שהסייעות הפיליפיניות זרות בארץ גם אחרי 15 שנה וצריכות להלחם נגד גירוש הילדים שנולדו להם בארץ. ללא הצלחה, יש לציין. למשפחה של חברים שלי הבת חזרה לארץ לשרת בצבא עכשיו, אחרי שגדלה מהיסודי בקליפורניה. רובנו חוזרים לארץ במוקדם או במאוחר, ולהרבה מאיתנו המצב בארץ חשוב כדי לקבל את ההחלטה לחזור.

למה שלא תהיה לנו את הזכות להשפיע?

וכמו שאמרתי כבר למתנחל - אגיד גם לך: אם אתה מתנה את הזכות לבחור בתשלום מסים או שירות בצבא, אז הימין בארץ יעלם תוך מערכת בחירות אחת.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 09:32
30
יש סיבות טובות ומוצדקות שברוב המדינות המתקדמות המצב הוא שונה.

הן לא יורדות מדי שנה במדד השחיתות והפופוליזם העולמי כמו ישראל (שכבר נפלה מתחת לקטאר ולעוד כמה מדינות דרום אמריקה).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה לא נכון מה שאמרתה'
זה לא נכון מה שאמרתה
13/02/2020 | 12:36
5
19
ציטוט:
אם אתה מתנה את הזכות לבחור בתשלום מסים או שירות בצבא, אז הימין בארץ יעלם תוך מערכת בחירות אחת.

הימין לא יעלם, מי שיעלם אלו הערבים והחרדים . מצביעי הימין משרתים בצבא ומשלמים מיסים.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כן, כן, ספר לי עוד על הבנות הדתיות ומשתמטי ההסדר '
כן, כן, ספר לי עוד על הבנות הדתיות ומשתמטי ההסדר
13/02/2020 | 19:11
4
4
לצפיה ב-'זה בטל לעומת שהמפלגות הערביות יעלמו כליל אם תשלל זכות '
זה בטל לעומת שהמפלגות הערביות יעלמו כליל אם תשלל זכות
13/02/2020 | 19:35
3
14
הבחירה ממי שלא שירת בצבא.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'האוכלוסיה הערבית והחרדית מתקזזות פחות או יותר, זה נכון'
האוכלוסיה הערבית והחרדית מתקזזות פחות או יותר, זה נכון
13/02/2020 | 20:02
2
17
אבל בנות דתיות, ישיבות הסדר, נוער גבעות, עולים מעל לגיל גיוס (במיוחד מברית המועצות) - זאת תוספת של עוד כ20% באוכלוסיה לפחות, רובה ככולה מצביעי ימין.

be careful what you wish for.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'האוכלוסיה החרדית והערבית לא מתקזזת ,רובם באותו צד אנטי ציוני'
האוכלוסיה החרדית והערבית לא מתקזזת ,רובם באותו צד אנטי ציוני
13/02/2020 | 20:21
1
13
אני לא מחשיב את החרדים כמצביע ימין.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה לא מחשיב כלום לכלום, זה ככבר מזמן ברור '
אתה לא מחשיב כלום לכלום, זה ככבר מזמן ברור
13/02/2020 | 20:30
14
אצלך בנט וסמוטריצ׳ זה שמאל
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'המשפטים לא מדוייקים לגבי על מה מצביעים'
המשפטים לא מדוייקים לגבי על מה מצביעים
13/02/2020 | 09:43
9
45

"למי שגר במדינה", "של תושבי המדינה".

חוקים שהכנסת מחוקקת תקפים גם לעתיד (בדרך כלל הרחוק) ולא רק להווה. לכן תושב חוץ שלא זכאי להצביע מאבד למעשה את הזכות להשפיע על חקיקה שתשפיע עליו לכשיחזור להיות תושב פנים.

יתרה מכך, מה שקורה בארץ, הוא שכל החקקיה מוטה לטובת קבוצות כוח באוכלוסיה הקיימת שחיה במדינה בהווה על חשבונה האוכלוסיה שלא ולכן מרחיקה אותה מלחזור ארצה. זה בדיוק מה שצריך למנוע אם רוצים להיחשב מדינה דמוקרטית וציונית.

ואגב, לרשות המסים יש קריטריונים משלה לגבי הכרה בתושבי חוץ ויש מקרים שיוצא שגם מי ששהה בחו"ל 10 שנים או יותר, לא זוכה להכרה כזו. תושבי חוץ עדיין כפופים לחוקי המדינה שהם אזרחים בה, הרבה מהם גם שירתו בצבא בעבר, עשו מילואים, שילמו בה מסים ועדיין משלמים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אבן היסוד של הציונות זה עליה לארץ והתישבות בה'
אבן היסוד של הציונות זה עליה לארץ והתישבות בה
13/02/2020 | 12:46
8
31
כשאתה מתישב בחו"ל אפילו זמנית אתה פוגע בלב ליבה של המהות הציונית.  אתה פוגע במלחמת הקיום שלנו עם האויבים הרבים מאד מאד מאד מסביב שמנסים לערער את קיומה של המדינה הציונית  גם על ידי הדמוגרפיה  (כלומר להכניס לכאן כמה שיותר ערבים  כדי להפוך אותנו למיעוט באמצעות למשל  הסתננויות לכאן,  מימוש זכות השיבה על ידי "איחוד משפחות" וכו ), אנחנו מיעוט באיזור הזה וכל אחד שבורח מכאן מחליש את עמידתינו מול אויבינו.
אז למה שנממן לך את הזכות להצביע ? ( אם חשוב לך להשפיע אז תטוס לכאן ותצביע ).

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זה נשמע מאד לא הגיוני, לא רציונלי ודי אינפנטילי'
זה נשמע מאד לא הגיוני, לא רציונלי ודי אינפנטילי
14/02/2020 | 01:06
7
35
לפי שאתה אומר ציונות זה בעצם "לאהוב את המדינה ללא תנאים"...

כל מי שלא חי במדינה, לא אוהב אותה, לא שייך אליה, אין לו זכויות.

אתה לא רואה שמתן זכות הצבעה לתושבי חוץ מקטינה את המפלגות הערביות ללא היכר? למעשה לא רק אותן, בהכללה יותר רחבה, היא מקטינה מאד את כוחן האוכלוסיות שרוצות לסחוט הטבות ומתנות מן המדינה במקום שתהננה מפירות הכלכלה החופשית שהיתה יכולה להיות.

אתה עדיין מתקשה לתפוס שהמציאות היא שצריך לדעת איך לתמרץ אנשים כדי להתיישב בארץ. אין דבר כזה "ציונות ללא תנאים", אף פעם לא באמת היתה ואין בה שום רציונל.

לדעתי במצב הפוליטי הנוכחי, זאת "מצווה" של ממש לנטוש את מדינת ישראל. רק החלשתה תגרום למקבלי ההחלטות מצוקה שתצריך מהם לחשב מסלול מחדש. אם כי, נראה שההגירה השלילית בעשור האחרון עדיין לא עושה רושם שהיא מזיזה למישהו.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה מעוות את דברי, לא צריך לאהוב את הממשלה '
אתה מעוות את דברי, לא צריך לאהוב את הממשלה
14/02/2020 | 08:37
6
31
כדי לאהוב את הארץ הזאת. הנה ערביי ישראל שונאים את הממשלה הציונית ואת היהודים אבל עדין מכריזים שהם אוהבים את האדמה הזאת למרות שיש בה כיבוש ציוני שאותה יש לפעול לסילוקה .

למרות שיש משהו בדבריך  שמתן זכות להצביע לתושבי חוץ יקטין את המפלגות הערביות,עדין זה נראה לי לא הוגן שמישהו מבחוץ יקבע את עתיד אלו שישובים כאן.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אחרי שישראל תדרדר עוד יותר במדד השחיתות העולמי'
אחרי שישראל תדרדר עוד יותר במדד השחיתות העולמי
14/02/2020 | 22:36
5
31
אז אני רוצה לראות את כל יפי הנפש כמוך (ה"ציוניים"), שעד היום הוכיחו שאיכשהו מפסיקים להיות ציוניים כשרק סוגרים להם קצת את ברז המתנות, כשכבר לא יהיה נותר דבר להזרים דרכו.

מי שלא גר בארץ או לא נוכח בה פיזית, הוא הרבה פעמים לא אזרח של אף מדינה אחרת, מה שאומר שכלל לא מובטח לו שיהפך אי פעם לאזרח זר, לכן לא הגיוני בעליל לשלול לו את זכות ההצבעה או להקשות כה מהותית על יכולתו לממשה, הרי אין לו את הזכות הזאת באף מקום אחר.

בגרמניה למשל קבלת אזרחות מותנית בויתור על האזרחות הישראלית ולכן רוב הישראלים החיים בגרמניה, או תושבים על ויזות ותוכניות זמניות (לפעמים אפילו עשרות שנים), או מחזיקים בדרכון של מדינה אירופאית שהיו זכאים לו על בסיס תורשתי, שגם אם הוא כרגע בתוקף, ספק אם בכל המקרים ניתן יהיה לחדשו בעתיד (הרי חוקים תמיד משתנים, כאמור איפה שיש לאנשים באמת זכות השפעה).
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'על איזה ברז המתנות אתה מדבר ?'
על איזה ברז המתנות אתה מדבר ?
15/02/2020 | 08:15
4
20
ולגבי מה שאמרתה קודם:
"מה שקורה בארץ, הוא שכל החקיקה מוטה לטובת קבוצות כוח באוכלוסיה הקיימת שחיה במדינה בהווה על חשבונה האוכלוסיה שלא"

ברור שהחקיקה צריכה להיות מוטה לטובת אלו שנמצאים כאן, משרתים בצבא ומשלמים מיסים ובטח לא לאלו שעזבו אותה. אני לא מבין מה אתה רוצה? 
נראה לך הגיוני להמשיך לקבל משכורת ממקום עבודה לאחר שהתפטרתה משם, או אולי להמשיך ולהשתתף בפעילויות החברתית שבה, או להנות מהטבות של ועד העובדים שם ?

אתה רוצה להנות מכל העולמות גם לקבל דרכון אירופי כדי שתוכל לברוח מפה מתי שהממשלה לא תמצא חן בעיניך, וגם שנממן לך זכות הצבעה מרחוק על מה שנעשה פה,  מה אנחנו פרייארים, אתה גם יורק עלינו  וגם מצפה שנממן לך את זכות ההצבעה ,  אין לנו שום אינטרס לעשות זאת, יש לנו מטרות יותר חשובות לעשות עם הכסף הציבורי, גם ככה הבחירות הם מעמסה כלכלית די כבדה על משלם המיסים הישראלי.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'התגובה שלך מתעלמת לחלוטין בדיוק מכל ההסבר שלי'
התגובה שלך מתעלמת לחלוטין בדיוק מכל ההסבר שלי
16/02/2020 | 15:58
3
23

אתה רוצה את זה יותר מתומצת?

אני לא אזרח של אף מדינה אחרת, אבל חי במדינה אחרת על בסיס תושבות (שהוצאתי על בסיס כישורים), שאינה נחשבת אפילו כתושבות-קבע (עדיין) ולכן לא הגיוני לשלול ממני זכות הצבעה במדינה היחידה בה אני אזרח (וכן, כבר סיכמנו שלהצריך השקעת מאות יורו על כרטיס טיסה זה שקול לחלוטין לשלילת הזכות הזאת).

מעבר לפגיעה בדמוקרטיה ובזכות להצביע, הסברתי גם שיש פה מערכת שלמה שמאפשרת (וגורמת) הדרת אוכלוסיות שלמות מן המדינה. ולכן מדובר גם באנטי-ציונות לשמה. ואגב, אני אישית מאמין שבעקבות זאת גם נוצר בארץ שלטון שמונע מיהדות התפוצות לרצות לעשות עליה ולהגדיל את ההתיישבות בה. ובפרט בקרב יהודי ארצות-הברית, שככל שעובר הזמן, הדור הצעיר שלהם רק הולך ומתנתק ממדינת ישראל ואפילו מן היהדות.

"ברז מתנות" זה הרבה פעמים בעיקר כניעה להסתדרות, לשוטרים ולבכירים בשירות הקבע הצהלי, או לכל מני מפעלי-זומבי בפריפריה שאין להם זכות קיום. אבל זה גם בין היתר להזרים עוד כמה עשרות או מאות מליונים למועצת יש"ע - כדי למשוך כמה מנדטים בבחירות. זאת בדיוק אותה תופעה מקוללת(!) שצריך לשים לה קץ ואת זה יהיה אפשר לעשות רק באמצעות שינוי חוק ההצבעה בבחירות שיאפשר לתושבי חוץ להצביע מרחוק.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'"ברז המתנות" שציינתה הוא לגיטימי לחלוטין'
"ברז המתנות" שציינתה הוא לגיטימי לחלוטין
16/02/2020 | 17:46
2
21
זכותה של המדינה להזרים כספים למועצת יש"ע כמה שהיא רוצה וגם למפעלי זומבי ולבכירים בשירות קבע,   זה מה שהעם בחר , וזכותה של הממשלה להטיב עם ציבור בוחריה  ( כל עוד זה נעשה בשקיפות ובנוהל תקין ), ולהעדיף ציבור אחד על פני השני. ואם זה לא מוצא חן בעיני העם נבחר ממשלה עם סדר עדיפויות אחר.

נראה לך הגיוני שניתן לך כתושב חוץ להחליט בשבילנו איך צריכה להיות חלוקת כספי המיסים שאנחנו משלמים ? אתה לא חושב שזה קצת חוצפה שאתה כמי שלא משלם מיסים פה תחליט מרחוק אם לצמצם את המענקים למועצת יש"ע  או את הפנסיה למשרתי הקבע, או שתחליט לנו מה זה נקרא מפעל זומבי.   

המשפט שלך "כדי למשוך כמה מנדטים" מעיד על זה שאתה לא מקבל את ההכרעה הדמוקרטית של העם,   הרי זה בדיוק לעשות מה ציבור הבוחרים רוצב בגדול. מתבקש ולגיטימי שכל מפלגה תעשה למען ציבור בוחריה כדי לקבל יותר מנדטים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'ההכרעה הדמוקרטית של חלק מצומצם מהעם היא לא הכרעת העם'
ההכרעה הדמוקרטית של חלק מצומצם מהעם היא לא הכרעת העם
16/02/2020 | 18:50
1
28
"זכותה של המדינה", נו ברור, הרי כולם מבינים שפופוליזם הוא לגיטימי מבחינת החוק. אבל מי אמר שהוא מוסרי.

גם "מפלגת הפועלים הנאציונל-סוציאליסטית" (נאצית) כאן בגרמניה נבחרה בהכרעת העם הגרמני לפני 80-90 שנה, האם זה היה דבר מוסרי? לפי הגישה שלך, כנראה שכן בגלל שזה סוציאליזם לגיטימי לטובת האספסוף שהיה אז פועלים גרמניים...

לכן אתה שוב חושף את העובדה שאתה מדבר מפוזיציה (לא אובייקטיבי)...
הרי עצם העובדה שהפוליטיקאים מנצלים את הפרצה של שיחוד האספסוף כדי להשיג קולות במקום לפתור עבורם את הבעיות האמיתיות בטווח הרחוק זה בדיוק מה שהופך את כל העניין ללא מוסרי. בייחוד משום שהוא נובע מהעובדה שאנשים שהיתה צריכה להינתן להם הזכות להצביע לא קיבלו אותה.

שוב, אני שוב צריך לחזור על אותו הסבר שאתה מסרב לקלוט. אני בתור אזרח אמור להיות שווה-זכויות וחובות בדיוק כמו כל אזרח אחר בין אם אני תושב חוץ ובין אם לא. ולגבי המסים, גם כאן אתה מסרב לקלוט שרשות המסים לא בהכרח מכירה בתושבי החוץ כתושבי חוץ לצורכי מס ולכן פעמים רבות הם כן משלמים מסים גם בהיותם שובים מחוץ למדינה.

ואגב, אם היינו שוללים מכל מי שלא משלם מסים את זכות ההצבעה שלו, הרי שבכל אופן כל אותן המפלגות הסחטניות לא היו עוברות את אחוז החסימה...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה אזרח שלא אמור להיות שווה-זכויות וחובות'
אתה אזרח שלא אמור להיות שווה-זכויות וחובות
16/02/2020 | 19:50
14
אתה הפסקתה לשלם מיסים למדינה ומשלם אותם במקום החדש שלך , מס הכנסה לא יגבה ממך כפל מס אם תחזור לכאן . מה שהרווחתה שם שילמתה עליו כבר מיסים, ואם תחזור תשלם מיסים על מה שתרוויח כאן אני לא רואה בזה בעיה.
לא ברור מי אלו המפלגות הסחטניות ?   אם כבר מדובר במפלגות שמיצגות ציבורים שלמים ויש להם זכות מלאה לנסות ולהטיב עם ציבור בוחריהם

אגב יש בעיה עם הדרישה שלך שכדי לפתות אותך לחזור אנחנו צריכים לשנות את חלוקת התקציב ולתת פחות כסף למועצת יש"ע, אנחנו דוקא רוצים להגדיל את שטח המדינה כדי שיהיה מספיק שטח שנוכל לקלוט אותך בעתיד ולא יהיה לנו צפוף, ואתה בא ואומר לנו שאתה מוכן לחזור לכאן בתנאי שנקטין את שיטחינו לקווי 67  אז מה עשינו בזה איפה נקלוט אותך בעתיד ? בגוש דן היקר והצפוף  ?.

אתה מבין את הבעיה ? אתה גם דורש מאיתנו שנצטופף בקווי 67 ובתמורה אתה מסכים לחזור בעתיד אבל אז יהיה לנו עוד יותר צפוף פה .
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מה קשור ״ישראל״? זה היה כך בכל מדינה שהייתי בה. יש מדינות'
מה קשור ״ישראל״? זה היה כך בכל מדינה שהייתי בה. יש מדינות
09/02/2020 | 23:44
2
101
שעם רכישת ה SIM אתה ישר מתחיל לקבל ספאם מה שמגביר את ה״חשד״ שאילו ה MNO עצמם שסוחרים במספרים.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'...'
...
09/02/2020 | 23:59
88
אני לא יודע באילו מדינות היית, אבל יש לך כאן לפחות 2 אנשים מ2 מדינות שונות שטוענים שלא נתקלו בתופעה הזאת...

לצורך העניין, אני עם אותו סים מקומי מאז שאני חי כאן ועד היום לא קיבלתי אפילו הודעת ספאם אחת!

יתרה מכך, אני משתף את המספר שלי עם כל גורם אפשרי, החל ממשרדים ממשלתיים ועיריה וכלה במשלוחי הסופר והמספרה השכונתית, לא מקבל שום ספאם או פרסומות מאף אחד...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא, בארה"ב אני לא מרגיש את זה'
לא, בארה"ב אני לא מרגיש את זה
10/02/2020 | 01:10
74
כן, פעם בשבוע-שבועיים מתברגת איזו הודעה או שיחה מספאמרים, אבל לא ברמה של מספר פעמים ביום, אם לא בשעה, כשמו זה בטלפונים של כל מי שאני מכיר בארץ.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני לא מקבל הרבה ספאם אבל לפעמים זה מהנה לשוחח איתם...'
אני לא מקבל הרבה ספאם אבל לפעמים זה מהנה לשוחח איתם...
10/02/2020 | 00:06
73
את השיחה אני מפתח באופן ספונטני....
להלן שלוש דוגמאות...

רינג...רינג....
>> הלו?
<< מר זומבה?
>> כן?
<< אפשר להציע לך.....
>> תראי, אני רק השומר פה... אסור לי לדבר איתך....

זינג... זינג....
-- הלו?
++ מר זומבה?
-- כן?
++ אני רוצה להציע לך דרכים להוזיל לך את הביטוחים וצריך רק את הת.ז שלך אדוני...
-- טוב בסדר.... אבל תשמעי יש לי פה עדר של כעשרים כבשים שאני צריך לבטח... את יכולה לתת לי הצעת מחיר?
++ אתה מסתלבט עלי?

רינג... רינג....
))) הלו?
מר זומבה?
>> כן?
יש לך ביטוח למחשב? אתה מנוי על סרטים? יש הנחה על...
>> (פה אני מניח את הטלפון והולך לחדר אחר).... 
רציתי לספר לך על המבצע האחרון שלנו... בלה... בלה....בלה...
>>
הלו? הלו? הלו? (קול מבוהל מעט).... הלו? הלו? הלו?  
>> (שתיקת הכבשים)
>> 
הלו? הלו? הלו? הלו?...... (ניתוק)

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כנראה שאני לא מספיק מחובר... (וטוב שכך).'
כנראה שאני לא מספיק מחובר... (וטוב שכך).
10/02/2020 | 17:31
90
רק הודעות אס.אם.אס למסיבות ועוצמה כלכלית.

עזבו אותי טבעונים, או שאני אוכל אתכם!

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'מרגיש קצת לא בנוח להפריע לדיון של ויני והיפרבולה'
מרגיש קצת לא בנוח להפריע לדיון של ויני והיפרבולה
16/02/2020 | 23:22
1
29

אבל השערוריות עם אלקטור לא מפסיקות (כולל פרסום המפתחות לאמזון בגיטהאב ציבורי):
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אוח... איזו רפובליקת '
אוח... איזו רפובליקת
16/02/2020 | 23:52
24
פעם שלישית גלידה / בננה?
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

18:34 | 06.04.20 מחפשת עבודה17
19:02 | 03.04.20 jellymean
19:57 | 02.04.20 jellymean
01:40 | 31.03.20 מתכנת תותח
22:41 | 29.03.20 spero23
13:10 | 26.03.20 ido275
16:30 | 25.03.20 rontech
18:07 | 22.03.20 rontech
01:16 | 20.03.20 rontech

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ