לו היו מציעים לך משרה של 4 ימים בשבוע

user32

Well-known member
מנהל
כן, רק שזה משחק אחר לגמרי

עם כל הכבוד להוראה, זה לא דומה להיי-טק בשום פרמטר ואשתי מורה אז יש לי בסיס טוב להשוואה.
בכל מקרה, לעבוד למשל במשרת פיתוח 4 ימים בשבוע, להרוויח 25K נגיד, ולהנות מכל מה שיש להיי-טק להציע תוך כדי המשך צבירת נסיון שמשאיר אותך רלוונטי בשוק, זה לא משהו שתמצא בהוראה.

גרי רשף

New member
אני מבין שאצלך זה כך:

מרוויח ~30K + על משרה של 5 ימים בשבוע, ולכן היפוטתית היית מרוויח 25K על 4 ימי עבודה.
אני מרוויח פחות, ולכן החישוב שלי קצת אחר.
עבדתי בעבר בהוראה, זה בוודאי עולם אחר, יש חסרונות, יש יתרונות, וזה לא מתאים לכל אחד. גם לא כל תפקיד בהייטק מתאים לכל אחד.
השאלה שנשאלה בשירשור הזה היא בדיוק מה שאני שואל (תוך הרמה להנחתה) כשאנשים נאנחים על העומס בהייטק: החופש הגדול הוא "ריסטארט". זה לא רק חודשיים הפסקה מוחלטת מהכל שבה המערכת כולה בחופש (אם אתה לוקח חופש בהייטק - השאר ממשיכים לעבוד), אלא מתחילים אחריה דף חדש עם תלמידים חדשים, ולא חוזרים לבלגן שהשארנו לפני שיצאנו.
בקיצור- נקודה למחשבה ולהשוואה.

user32

Well-known member
מנהל
אני עצמאי אז זה משהו אחר

מתכנתים קולגות עם נסיון דומה לשלי מרוויחים 30-35 ולכן ב80% יגיעו ל25-28 שזה מכובד ביותר.

גרי רשף

New member
הרבה יותר מזה: 80% מהברוטו זה 90% מהנטו

הם יפסידו מעט מאוד,
וירוויחו הרבה מאוד (איכות חיים).

Darklos

New member
עשיתי את זה ואני ממליץ
עשיתי את זה לקראת סוף התואר השני, וזה היה לא פחות ממדהים!
למדתי בימי חמישי בערב ושישי בבוקר, ואחרי קרוב לשנה של שחיקה ביקשתי לרדת ל-80% (ראשון-רביעי).
ניצלתי את ימי חמישי לישון מאוחר, לעשות סידורים, וללכת ללימודים.
ה-80% משכורת בתמורה ליום בשבוע היו שווים כל שקל ולגמרי הייתי חוזר על זה.

haimgds

Member
ישנה גם דרך ביניים.

יום עבודה מהבית. זה לא יום חופשי ומקבלים בו משכורת אבל ישנה הגמישות לצאת כשצריך ולטפל בכל מה שרק ביום חול רגיל מתאפשר. כמובן שעדיין יש צורך לעבוד את כל התשע שעות הרגילות אבל ניתן להשלים בערב אם מבלים את הבוקר במס הכנסה, ביטוח לאומי ושאר צרות.
שני אנשים מהעבודה הקודמת שלי שעזבו איתי (כל המחלקה נסגרה) הכניסו את זה כדרישה בשלב הסופי של הראיון בלי הרבה בושה. בעבודה החדשה שלי סיכמתי עם האחראי שלי (אמנם בעל פה) כי פעם בשבועיים אעבוד מהבית כדי להשלים מטלות בית

jgut

New member
כן. זה גם מה שקורה היום אצלי

לפני כמה חודשים החלפתי מקום עבודה, והתנאי היה 80% מבחינתי

ai21

New member
תלוי מאוד בשלב בחיים. עד עכשיו הייתי מסרב, אבל

עכשיו המשכנתא לקראת סיום,
חשבון הבנק הפסיק להיות "על הקשקש" בקביעות,
החסכונות מספיק גדולים
והילדים מספיק גדולים
&nbsp