לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2171521,715 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'מעבר מחברות הייטק גדולות למוסד פיננסי בקו"ח הוא בעייתי?'
מעבר מחברות הייטק גדולות למוסד פיננסי בקו"ח הוא בעייתי?
<< ההודעה הנוכחית
11/12/2019 | 19:17
9
237
ב-4 השנים שאני בתעשייה (החל מהתקופה שעוד הייתי סטודנט) עבדתי בתור מתכנת בכמה חברות הייטק גדולות ומוכרות.

לאחרונה התחלתי לעבוד בתור מתכנת במוסד פיננסי כלשהו - העבודה סבבה והכל טוב מבחינתי.

יש רק דבר אחד שאני תוהה לגביו: האם המעבר הזה שעשיתי מחברות הייטק גדולות למוסד פננסי עשוי להוות בעיה במקרה שאולי ארצה בעתיד לחזור להייטק בתור מתכנת?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כמה מקומות עבודה החלפת במשך 4 השנים הללו?'
כמה מקומות עבודה החלפת במשך 4 השנים הללו?
11/12/2019 | 19:27
1
103
לצפיה ב-'החלפתי שני מקומות עבודה, לא כולל הנוכחי'
החלפתי שני מקומות עבודה, לא כולל הנוכחי
14/12/2019 | 18:47
72
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
11/12/2019 | 21:57
242
תלוי בהרבה דברים. למשל עבודה במוסדות שמפתחות בארץ כמו סיטי בנק וג'י פי מורגן יעניקו כנראה יותר יוקרה מאשר מנורה מבטחים למשל.
ולא רק שם המוסד קובע, חשוב גם מה עשית שם. יש פרוייקטים במוסדות פיננסים מאתגרים מאוד מבחינה מקצועית אבל יש לא מעט שהם התחתית של התעשיה.

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'במוסד פיננסי אתה תתנוון חבל'
במוסד פיננסי אתה תתנוון חבל
15/12/2019 | 09:06
5
209
אתה צעיר.
מוסד פיננסי זה בלמבוגרים שרוצים לתפוס תקן עד הפנסיה.
לא לומדים שם הרבה החברות האלה( בנקים\חברות ביטוח) יש להם מערכות לגסי וטכנולוגיות של פעם...
(שוב כל דבר לגופו)
אגב, גם בחברות הייטק גדולות לא בכל תפקיד אתה יכול ללמוד ולהתקדם. תלוי מה שאתה עושה. נניח, אם אתה עובד בחרה של API שבנו אנשים ועושה את אותו הדבר כל הזמן( כמו בכמה חברות גדולות שאני מכירה) גם שם לא תתפתח

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'את מניחה שמוסד פיננסי'
את מניחה שמוסד פיננסי
15/12/2019 | 22:29
4
197
זה מנורה מבטחים וכותבים שם בקובול\Main Frame או משהו בסגנון הזה.

מוסד פיננסי יכול להיות גם משרה בחברה טובה שמעסיקה אנשים איכותי פיינל \ World Quant או משהו בסגנון.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הבדל בין "מוסד פיננסי" ל"חברת פינטק"'
הבדל בין "מוסד פיננסי" ל"חברת פינטק"
17/12/2019 | 01:06
3
175

כשמישהו מדבר על "עבודה במוסד פיננסי" - הוא ככל הנראה לא מתכוון לחברות של מסחר אלגוריתמי
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני לא מסכים איתך'
אני לא מסכים איתך
17/12/2019 | 08:08
2
237
רב האנשים ישימו את "כל מי שמזיז כסף ממקום למקום" באותה קטגוריה למרות שיש הבדלים גדולים גם בחברות שאתה מחשיב כ'פינטק'. במיוחד אם הם לא באים מהעולם הזה. 

אני לא יודע אם פיינל נניח או המקבילות האמריקאיות שלה שהcore buisness שלהן הוא מסחר אלקטרוני\אלגוריתמי בכלל נחשבות לחברות פינטק.

בנקים אמריקאים גדולים אפשר להחשיב ולפה והעבודה משתנה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שאנשים שהצליחו להתקבל לפיינל'
יש לי הרגשה שאנשים שהצליחו להתקבל לפיינל
18/12/2019 | 22:45
176
ישמחו שהם שם, ולא ישאלו אותנו אם זה ישפיע לרעה על הקריירה שלהם
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כלומר יש מעסיקים בורים. הפחות-בורים (הרוב) - יבחינו ביניהם.'
כלומר יש מעסיקים בורים. הפחות-בורים (הרוב) - יבחינו ביניהם.
20/12/2019 | 01:31
165

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ