מחיקת השרשור הפוליטי

BravoMan

Active member
מבחינתי, כל מפלגה שמתנגדת לגיוס חרדים היא אנטי ציונית.

vinney

Well-known member
ומפלגות של סמוטריץ ובנט שפועלות לחיסול המדינה היהודית?

למה אתה קורא ״מפלגה ציונית״? מפלגה שדורשת לחסל את מדינת ישראל כמדינה יהודית או דמוקרטית - זאת מפלגה ציונית? מה ההבדל המהותי בין הערבים לבין המתנחלים? הרי אתה בעצמך טוען שהשטח בין הים לירדן צריך להיות מדינה אחת, איזו מדינה אתה חושב שזאת תהיה עם האוכלוסיה בשטח הזה תוך עשור או שניים תהיה ברובה לא רק ערבית אלא גם מוסלמית?
&nbsp
בעיניי אין הרבה הבדל בין המפלגות הערביות לבין המתנחלים, במבחן התוצאה הם רוצים את אותם הדברים בדיוק.

הפרבולה

New member
איפה אמרתי שכל השטח בין הים לירדן צריך להיות מדינה אחת ?

אני בעד לספח כמה שיותר שטח ביו"ש לפי העקרון מכסימום שטח - מינימום אוכלוסיה ערבית.
גם אני כמו השמאל חושש מהבעיה הדמוגרפית ( כלומר שיהיו יותר מידי ערבים במדינת ישראל ), רק שהשמאל הוא צבוע ומקשקש על שוויון ונגד גזענות ומצד שני מזהיר אותנו מהבעיה הדמוגרפית ( כלומר מהסכנה שיהיו יותר מדיי ערבים בשטח שבלשיטת ישראל )

vinney

Well-known member
אז אתה בסדר עם מדינת אפרטהיד?

נרכז את הערבים במקומות מסויימים מגודרים, נאסור עליהם להתרבות, אולי נחוקק חוקים שיהיו נגד ערבים במיוחד כדי לגרום להם לעזוב. אולי גם נגיד להם שיסמנו את עצמם ברחוב עם איזו פיסת בד... צהובה כזאת, שיראו מרחוק, ושתהיה בצורה שסמלית מקשרת להיותם ערבים? אולי בד בצורת סהר ירוק או משהו?
&nbsp
מה אתה אומר?

הפרבולה

New member
שוב אתה מכניס מילים לפי.

אפשר לספח חלק משטחי C ולתת זכויות אזרח גם לערבים שם ( כמו לערביי ישראל ) מדובר רק בכמה עשרות אלפים, נזק דמוגרפי נסבל.
&nbsp

BravoMan

Active member
לכל מדינה יש אזרחים ויש תושבים.

בתור אחד שעבר למדינה זרה אתה אמור לדעת את זה.
&nbsp
זה לא אפרטהייד, ולא שואה, ולא נעליים.
אז כן - יהיו ערבים שלא יקבלו אזרחות אלא תושבות.
פחות זכויות פחות חובות, עדיין יכולו לעבוד ולהתפרנס בכבוד, לקבל שירותים מהמדינה, רק לא יוכלו להצביע ולהשפיע, ולא להביא קרובי משפחה מחו"ל וכו'.
&nbsp
ומי שלא מתאים לו - כמו בכל מדינה אחרת מוזמן לעזוב.
אף אחד לא יחזיק אותו פה.
&nbsp
כל אחד מהמשתתפים פה שמדבר על הגירה מדבר קודם כל על קבלת תושבות, זמנית או קבע.
באוסטרליה זה לא אפרטהייד, בארה"ב זה לא אפרטהייד, בקנדה זה לא אפרטהייד - למה בישראל זה צריך להיות אפרטהייד?
כי רק ככה תוכל להצדיק את הגרסה שלך לגבולות נכונים?

vinney

Well-known member
אף אחד לא חייב אותי לחיות בלי אזרחות במדינה בה אני לא רוצה

מה בדיוק אני אמור לדעת?

BravoMan

Active member
גם אותם אף אחד לא יחייב לחיות בלי אזרחות במדינה שהם לא רוצים

זה מה שכתבתי.
&nbsp
אני יכול רק לנחש, אבל לא היית אזרח אמריקאי מהיום הראשון שנחתת שם, נכון?
היית מוכן לחיות במדינה שהיית טובה יותר עבורך בלי אזרחות, והעדפת זאת על פני לחיות אזרח שווה זכויות במדינה שלא אהבת.
&nbsp
אז אתה אמור להבין את ה-"פלסטינים" הרבה יותר טוב מהפרבולה

vinney

Well-known member
אז למה בדיוק התכוונת?

"אז כן - יהיו ערבים שלא יקבלו אזרחות אלא תושבות" - מאיפה הערבים האלה יגיעו בדיוק?

user32

Well-known member
מנהל
מה זה משנה?

ממשלה וקואליציה זה בסוף חלוקת משאבים והערבים רוצים להנות מהעוגה בדיוק כמו כל אחד אחר. ימצאו את הדרך, אין שום בעיה.

BravoMan

Active member
קרא שוב:

לא מפתיע אותי מה הם עושים, מפתיע אותי שהם ממשיכים להיות חברי כנסת למרות זאת, ואין שום חוק \ תקנה \ הליך \ עתירה שיכולים להעיף אותם בעוון בגידה במדינה \ הפרת אמונים \ הפרת שבועה שהם נשבעו כשהפכו לחברי כנסת.

vinney

Well-known member
וכשיהודים עושים את זה זה בסדר?

יש לנו שר שלם שכל תפקידו זה לייצג יהודים שאינם אזרחי ישראל (שר התפוצות).
&nbsp
&nbsp

הפרבולה

New member
כן שיהודים עושים את זה אז זה בסדר.

ששר התפוצות מנסה לשכנע את יהודים לתמוך\לעלות לישראל זה בסדר .
שאחמד טיבי וגמאל זחלאקה תומכים בדרישת הערבים לזכות השיבה לתוך ישראל זה לא בסדר.
&nbsp
אם מנהיג יהודי באנגליה למשל היה מטיף ליהודים לעשות זכות שיבה לאנגליה כדי לנשל את האנגלים ממולדתם אז זה היה לא בסדר וזה מקביל למה שהחכי"ם הערבים עושים.

vinney

Well-known member
שוויון אזרחי, זוכר?

כשלאזרח אחד מותר - גם לאזרח אחר מותר.

הפרבולה

New member
זה בדיוק מה שאמרתי אין שווין אזרחי!

לערבים אין זכות לדרוש להביא לכאן עוד ערבים מבחוץ וליהודים כן, למה ? כי ככה כתוב במגילת העצמאות ( קיבוץ גלויות מדינה יהודית וכו ), נכון שהוסיפו שם עוד משפט על שוויון מלא וכו אבל זה רק כדי לצאת נחמדים ויפים בעיני העולם ולהסתיר את זה שגם אנחנו "גזעניים".
לא באמת התכוונו שיהיה שוויון מלא בשאיפות של כל אזרח להשיג רוב לאנשים מאותו מוצא אתני כמו שלו , לכל היותר התכוונו רק לשווין בתקציבים וכו ( וזה גם בתנאי למילוי חובות בסיסיים כמו שירות צבאי ואי תמיכה באויבנו ).

התכוונו שרק ליהודים מותר לשאוף להיות פה רוב לא לערבים. כן אנחנו קצת גזעניים ומעדיפים שיהיה פה הרבה היהודים ומעט ערבים, ולא רואים בזה שום בעיה מוסרית. לערבים יש 22 מדינות לאום אז זה בסדר לדרוש מהם שיזוזו קצת ( כמו שהזזנו אותם ב 48 ) כדי שגם לנו ליהודים יהיה קצת מקום על כדור הארץ שבו נהיה רוב.

vinney

Well-known member
למה אין? יש. הרי אתה טוען שהם עושים את זה.

"לערבים אין זכות לדרוש להביא לכאן עוד ערבים מבחוץ וליהודים כן, למה ?" - בטח שיש להם זכות לדרוש.
&nbsp
השוויון הוא בזכויות, לא בשאיפות. שאיפות הן שונות מאדם לאדם, אבל זכויות - אותן זכויות. כולל הזכות לחופש הביטוי. כן שכן, יש להם זכות לדרוש להביא לכן עוד ערבים. זה לא אומר שחייבים להענות לדרישה הזאת, כמובן, אבל הזכות ישנה.

הפרבולה

New member
לא. אין לערבים זכות לדרוש הגירת ערבים לתוך מדינת ישראל

לכל היותר מותר לדרוש בגלל סיבות פרטניות כמו איחוד משפחות. אבל אם ערביי ישראל יקימו גוף שתפקידו לפעול מען הגירת ערבים מבחוץ לתוך המדינה ( כמו הסוכנות היהודית ) ממשלת ישראל תילחם בו בכל האמצעים המשפטיים והצבאיים.

vinney

Well-known member
בטח שיש, למה אתה אומר שאין?

שוב, אני מבין שחמאס משלמים לך כסף להפיץ פה פרופגנדה, אבל בפורום הזה אנשים יודעים לקרוא, מה שאותך כנראה לא לימדו המפעילים שלך.
&nbsp
בתור פלשטינאי, אתה מבטא היטב את התסכול שלכם, אבל זה לא משנה את העובדות. לערבים אין שום זכות להגר לישראל.
&nbsp
אתה, בתור יהודי, מוזמן לחזור. לא בטוח אם כדאי למדינת ישראל שתחזור, זה נראה שאתה הרבה יותר מודאג מהזכויות של חברייך הפלשטינאים המוסלמים, אבל מותר לך. לחברייך הפלשטינאים הערבים - אין זכות כזאת. ולא חייבת להיות.
&nbsp
זה לא סותר את העובדה שאזרחי ישראל נהנים (או, לפחות, אמורים) לפי מגילת העצמאות משוויון זכויות. משהו שבמדינת פלשטין שאתה גר בה לא קורה, אגב.

הפרבולה

New member
לא. אין לערביי ישראל זכות להקים "סוכנות ערבית"

שמטרתה עידוד הגירה של ערבים ממדינות אחרות לתוך ישראל יש "סוכנות" כזאת במדינות ערב וביו"ש ( אונר"א ), אבל ישראל לא תרשה להקים גוף כזה תחת ריבונותה לפחות לא בתוך הקו הירוק.

נכון אני מבטא את התסכול של הערבים ( זה לא רק החמאס אלה כל הערבים כולל מדינות ערב). אבל אני בניגוד לך לא מנסה למרוח אותם עם סיפורים על שוויון אזרחי בתוך מדינת ישראל, לא מנסה לשחד אותם בהגדלת תקציבים , שיפור תשתיות בישובים שלהם .... השוויון בתחומים האלו הזה מענינים אותם כקלפית השום.

אני אומר להם ישירות בפנים, נכון אין שוויון , ליהודים מותר להגר לכאן ממדינות אחרות, ואילו לאחים שלכם במדינות ערב עזה יו"ש אסור, למה ? כי אנחנו לא רוצים שיהיו פה יותר מדי ערבים ( תחת ריבונות ישראלית) , כאלו אנחנו, אתם יכולים לקרוא לנו "גזענים" לא נעלב מזה.

vinney

Well-known member
אז אתה בעצם טוען שהמדינה שהוקמה ב1949 לא קיימת יותר?

אתה טוען שהערבים הצליחו במשימתם?
&nbsp
ואתה טוען שאתה שמח על כך?
&nbsp
אז מי פה האויב בעצם?

למעלה