לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2173421,734 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'יש אפליקציה למעקב של תהליכי גיוס?'
יש אפליקציה למעקב של תהליכי גיוס?
03/12/2019 | 17:58
2
185
צרות בהייטק: יש לי כמה תהליכים במקביל. רוצה אפליקציה כדי לנהל אותם.
נגיד עשיתי שיחת טלפון עם חברה איקס, או יש ראיון שני. ואז למלא איך הרגשתי כשיצאתי.
תזכורות, אינטגרציה עם יומן.
כל השיט.
לפני שאני מפתח כזה בעצמי ומרוויח מלא כסף על כל הפרסומות ויוצא לפנסיה מוקדמת, יש כזה דבר?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'קח עצה מחבר'
קח עצה מחבר
<< ההודעה הנוכחית
03/12/2019 | 20:19
1
235
הרבה פעמים הייתי במצב כזה. גם בחיפוש עבודה וגם, לא תאמין, בדייטים בתחילת שנות ה2000 העליזות, הרבה לפני טינדר היה סוג של ג'ונגל של אתרי הכרויות, אפליקציות מסרים ובעיקר כינויים ופרופילים שונים ומשונים בימים שמשתמשים לא נהגו להזדהות באינטרנט בשמם האמיתי.

בכל המקרים הללו אקסל תמיד היה כלי הרבה יותר נוח ומשוכלל מכל תוכנה שתצליח לפתח. כל עוד לא מדובר במאות אלפי ראיונות, האקסל או לצורך העניין גוגל דוקס (וגם ליברה אופיס מעולה) יעשו את העבודה + כל פיצ'ר שתוכל לחלום עליו.

בהצלחה
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'הבנתי, אבל...'
הבנתי, אבל...
07/12/2019 | 23:20
108
אני עצלן. אני רוצה אפליקציה שתעזור לי לארגן את זה.
אקסל או גוגל שיטס זה לאנשים עם משמעת עצמית. אין לי.
רוצה משהו נוח כמו any.do שיודע איך לשאול שאלות בלי להיות מרגיז.
מילניאלז...
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

20:45 | 09.02.20 HarmonicWave
17:33 | 08.02.20 wolik
16:21 | 30.01.20 Astroo
17:13 | 24.01.20 rejicom
19:59 | 23.01.20 hopipe
07:39 | 23.01.20 אליהו התשבי6
12:10 | 16.01.20 שמרית211

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ