לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2171621,716 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'ניהול מערכות מידע'
ניהול מערכות מידע
<< ההודעה הנוכחית
04/11/2019 | 11:42
1
186
היי אני סטודנט שנה ראשונה לניהול מערכות מידע, נודע לי שבמהלך השנה השנייה כבר ניתן להשתבץ במשרות הייטק.
השאלה שלי לאלה תפקידים אפשר להשתבץ ומה הוא השכר הממוצע לכל תפקיד?
תודה רבה על הקשב והמענה :)
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'זו שאלה נורא כללית'
זו שאלה נורא כללית
04/11/2019 | 17:11
178
זה מקביל בערך לשאלה: "שמעתי שבמדינת ישראל יש ביקוש לעובדים, לאיזה תפקידים אפשר להתקבל ומה השכר הממוצע לכל תפקיד"?  

זה שצמצמת את השאלה ל"היי-טק" (ענף גדול ומגוון שמעסיק מפתחי תוכנה, חומרה, מנהלים, אנשי בדיקות, אנשי מכירות, שיווק, פיתוח עסקי, חשבי שכר, עורכי דין, מזכירות וכל דבר אפשרי אחר בערך) לא גורם לשאלה להיות ברורה.

לגבי שכר חפש בגוגל "טבלאות שכר הייטק".

לגבי תפקידים אפשריים, כל דבר אפשרי בערך.  תלוי באיזה מוסד לימודים אתה לומד, מה ממוצע הציונים שלך, מה השאיפות שלך, האם יש לך רקע ונסיון קודם (למשל מהצבא), קשרים עם סטודנטים אחרים או עם מרצים, או שכנים, חברים ומכרים.  מה אתה מחפש, מה אתה טוב בו, ומה תמצא בפועל.  באמת שאי אפשר לענות על זה בלי להכיר אותך.
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ