התעלמות מעסיק בעבודה חדשה

revero

New member
התעלמות מעסיק בעבודה חדשה

היי,
התחלתי לעבוד במקום חדש לפני כחודשיים ולא מזמן התחלתי להרגיש שהמנהל שלי מתחיל להתעלם ממני,
על חלק מהאימיילים ששלחתי לא קיבלתי תגובה ועל אימיילים אחרים קיבלתי תגובה אבל היא נראית קשורה בצורה חלקית לתוכן של האימייל.

יש בחברה קצת עומס כרגע ובכללי אני גם כנראה מדבר יותר מידי לפעמים(אבל אני מדבר רק על דברים שקשורים לעבודה).

לדעתכם אני צריך להיות מוטרד? זה "סימן" לפני הליך פיטורין?

BravoMan

Active member
לא בהכרח.

אי אפשר באמת לחוות דעה על חברה ומנהל שלא מכירים ולא יודעים עליהם דבר, אבל יש מנהלים שמאבדים מיילים, או מתעלמים ממיילים, או אין להם זמן למיילים.
&nbsp
ככה הם, וזה לא אומר שהם מנהלים רעים, או שהחברה רעה, או שיש צרות והולכים לפטר מישהו.
&nbsp
אם מדובר בארגון גדול, אז בכלל אנשים בדרגות ניהול מופצצים בכזו כמות מיילים מכל החורים, שקשה לעקוב אחרי כל דבר.
&nbsp
אם אתה ממש מודאג, נסה בעדינות לברר עם חברים אחרים לצוות שנמצאים יותר זמן במקום אם זו תופעה מוכרת.
&nbsp
אחרת, אם יש משהו ממש חשוב או דחוף, פשוט תעלה את זה פנים מול פנים, בטלפון, או בווטסאפ במקום במייל.

luis13

New member
בכללי מנהלים לא מתייחסים כל כך למיילים של עובדים

כמו כל גורם בשרשרת מה שחשוב זה המיילים שמגיעים ממי שמעליך ולא ממי שמתחתית.
&nbsp
האמת, אני כמעט לא שולח לבוס שלי מיילים. זה גם לא מועיל להעמיס עליו מידע לא רלוונטי.
&nbsp
נשמע לי שאין בחברה שלך נוהל של WEEKLY אחד על אחד עם הבוס.

choo

Active member
גם בענייני עבודה, לדבר "יותר מדי" מרחיק ממך אנשים

&nbsp
מה הסיכוי שזה קשור לעניין? סיכוי קטן - מנהל טוב צריך ללמוד להתעלות מעל לרגשות הללו, או לחליפין לקחת אותך לשיחה בנושא.
&nbsp
מצד שני - יש הרבה מנהלים לא טובים, שלא ידעו לעשות את זה.
&nbsp
אבל קח בחשבון גם עוד נקודה - עובד חדש מקבל הרבה תשומת לב ממנהל שמעוניין להכניס אותו לעניינים. לאחר שהמנהל מרגיש שהעובד כבר נכנס לעניינים, הוא מתחיל להתייחס אליו בדיוק כמו לשאר האנשים בצוות (כלומר - פחות, משום שהם יותר עצמאיים).
ייתכן שאתה נמצא בנקודה המעבר הזו, ופשוט התרגלת לפינוק-היתר של התקופה הראשונית.

Quaqe9

New member
אם אתה אומר בעצמך שאתה מדבר יותר מדי

כנראה שזה באמת נכון. תנסה להפחית בכמות המיילים או בכמות המלל, תעבור על המייל ותראה מה מיותר ומה אפשר לצמצם
&nbsp
בנוגע לחיפוש סימנים לפיטורים - זה לא עיסוק בריא... תתרכז בעבודה

למעלה