חשוב שתקראו אובדן כושר עבודה מורחב במגדל ההתנכרות שלהם:

שיבר4

New member
חשוב שתקראו אובדן כושר עבודה מורחב במגדל ההתנכרות שלהם:

שלום רב
אספר כאן על המקרה שלי
הייתי מהנדס תכנה במספר חברות נחשבות :בקבוצת ראד בינת,
באינטל ועוד-
יותר מ12 שנים.
לאחר מכן חליתי וקרסתי לחלוטין .ביטוח לאומי הכיר 100 אחוז אובדן כושר עבודה מ2012 וב2014 נקבעה נכות ומאה אחוז אי כושר לצמיתות.
הייתה לי פוליסה מגדלור עם כיסוי מורחב אי כושר להנדסת מחשבים ספצפית.
7 שנים מגדל שילמו את הקצבה.
באפריל קבלתי פתאום זימון לבדיקה במדיטון תל אביב
הגעתי ל"בדיקה " אצל הרופאה
הרופאה לעגה לי , ציטטה את דברי באופן שגוי , הציגה אותי כשקרן
בחוות דעתה.
לאחר מכן מגדל החליטו על סמך חוות דעת ה"מומחית " שאיני נמצא עוד באי כושר על סמך " חומר חסוי " שהוצג בפניה והם מפסיקים את תשלום מלוא הקצבה.
התברר שמגדל שלחו 5 פעמים לפחות חוקרים ואחד ניסה אפילו להוציא שאסכים לעבודה בתחום המחשבים.
האמת היא כזו :במסגרת סל שיקום לנכים בביטוח לאומי יש זכאות דרך זכיינים לשיקום תעסוקתי - ורכזת שיקום לחצה עלי כל הזמן לצאת ולעבוד קצת.
במהלך שנתיים פוטרתי מיותר 5 מקומות עבודה כולם עבודה חלקית ביותר ,לא במחשוב.
בחלקם מהיום להיום עקב המחלה שלי והמגבלות.
ובכולם חזרו על אותם נקודות -מאחר הרבה, מחסיר המון, לא משתלב במסגרת במקום העבודה ועוד
את מגדל והרופאה לא ענין ,כתבה " כשיר לעיסוקו המקורי הנדסת מחשבים "
אני מחזיק מעמד קצת רק בעזרת תרופות
לאחר שעתיים מאבד ריכוז לגמרי
בשנת 2018 היו לי מעל 200 ימי מחלה
זה לא הפריע להם לקבוע " כשיר להנדסת מחשבים -"
9 שעות עבודה ברצף ביום באופן רשמי.
כשקיבלתי את המכתב שלהם לא האמנתי שזאת המציאות - כיצד ייתכן ???????
פניתי בתלונה חריפה לממונה על הביטוח
הבאתי 2 חוות דעת וסיכום של 7 שנות מעקב
מגדל ברוב טובם הואילו לקבוע בדיקה חדשה אצל פרופסור.
הפרופסור קבע הנל נמצא באי כושר למקצועו לפחות עד סוף השנה.
מה עשו מגדל?
שילמו עד ספטמבר " לפנים משורת הדין "
ולאחר מכן הודיעו ישלמו רק חצי " לפנים משורת הדין "
למה -ככה!!!!! כי הכסף אצלם והם יכולים להתעלל.
לא נימקו לא ענו.
בהתחלה ניסו שיטת מצליח לשלול את הקצבה על סמך מעקב של חוקרים
אחת מהם תפסתי והתעמתתי איתה מילולית -לפי מה שהיא צעקה עלי היא עצמה אמרה שאני חולה ומוגבל ( במילים פחות עדינות... ).
לאחר מכן כשכולם מסכימים אי כושר
מגדל מחליטה לא לשלם ואומרת: זה שעבד מוכיח כשירות.
ולא העובדה שנזרק מכל מקום וקביעת כל המומחים.
הסוכן ממבטח סיימון שדאג שאחתום על ביטוחים כיסויים והרחבות הדגיש בפני בתקופת עבודתי עד כמה פוליסת ביטוח מנהלים שברשותי
היא הכי טובה עם כיסוי ספצפי לעיסוק בהנדסת מחשבים.
לאחר מכן מבטח סימון נעלמו ומוצאים תרוצים מתחת לאדמה מדוע לא יתערבו
( הסוכנות הזו היא חברת בת של מגדל לידיעה )
מברורים שערכתי מתברר גם שבשנה האחרונה מגדל דוחה תביעות בתרוצים משונים ומוזרים ממש נראה כמדיניות מכוונת.
אעלה השערה אולי זה קשור לחילופי הנהלה הקיצוצים והרצון להציג שורת רווח גבוהה יותר.
אז אנשי הייטק יקרים
תדעו מה שווה באמת הפוליסה שברשותכם וכיצד יטרטרו וימרחו ביום פקודה.( שלא תזדקקו )
פניות הציבור במגדל [email protected]
תביעות חיים נכות ואובדן כושר עבודה [email protected]
אחראית תחום שרות במגדל : [email protected]

Nuke1985

Active member
מציע לשתף בעוד מקומות

יש את הקבוצה של צרות בהייטק, בכל מקרה אם לא עשית את זה שתף בפייסבוק (או אולי פורומים אחרים) , תפוז והפורום לא מה שהיו פעם.

זה לא הסיפור הראשון שאני שומע עליו שחברות הביטוח מנסות להתחמק מתשלום, תוך כדי מה שנראה כמניפולציות (טרטור, או סתם ניסיון לייצר חוויה לא נעימה או להשפיל בשביל להוריד את המוטיבציה להילחם בהם), אני לא אהיה בהלם אם הם בחרו במישהו עם בעיות קוגניטיביות כי הם חשבו שיהיה להם יותר קל "לשבור אותו" (עצוב , אבל מי שקורא עיתונות כלכלית יודע שהרמה המוסרית חלק מהחברות היא "בעייתית" אם נדבר בלשון המעטה).

במקרים האלו מה שמצאתי שעוזר זה לנסות לשדר "אל תתעסקו איתי". לדעת לחשוב קצת כמו עורך דין (לתעד ולהקליט כדי שהם ידעו שלא כדאי להם ללכת למשפט איתך או שסתם תביך אותם בעיתונות), אם אתה ייכול להיעזר במישהו נוסף זה גם יהיה כנראה טוב (במובן של two heads are better then one).

מצטער אם יצא שאני נותן עצות שאתה לא ממש רוצה, בכל מקרה תרגיש טוב ואני מאחל לך בריאות (עד כמה שניתן) ואושר.

user32

Well-known member
מנהל
אני עם אותה פוליסה ואפילו באותה סוכנות

כל מה שאתה כותב אלה דברים די ידועים בתחום הזה. רק הערה אחת יש לי: בתקופה מסויימת הייתי אצל סוכנת אחרת (גם עם מגדלור של מגדל) והסוכנת אמרה לי בפירוש שלקבל אבדן כושר עבודה הוא כמעט בלתי אפשרי בעבודת מחשבים. ממש במילים האלה. לא שזה אמור לנחם אותך או שזה עוזר במשהו אבל לפחות יש כאלה הגונים מספיק כדי לומר את האמת. אני רואה בפוליסה כיסוי למצב שחלילה אהיה צמח או משהו כזה.

מאחל לך רק בריאות ומציע שתצטייד בעו"ד מתאים.

בהצלחה

ipv6

Member
מגדל לא שונה מהשאר - הבעיה הא המשכורת והגיל שלך

כשהם רואים כמה יעלה להם לשלם 75% משכר היי טק על פני טווח זמן ארוך, הם יעשו הכל כדי לא לשלם וכך גם שאר חברות הביטוח.

הפוליסה נועה לצורך קייס חזק יותר בבית המשפט, מי שחשב שישלמו לו 20-30 אלף שקלים בחודש בלי להערים קשיים, רק כי הוא חתם חוזה ושילם פרמייה - שיתעורר.

מי שאם במצב הזה הוא בתי המשפט שנותנים לשיטת המצליח לעבור במקום לקנוס חזק את חברות הביטוח כשהן מפסידות וברור שניסו למרוח בן אדם חולה.

לי אגב נאמר על ידי מספר סוכני ביטוח שחברות ביטוח לא אוהבות לבטח באכ"ע ומבחינתן זה יותר נטל מרווח. בגלל זה גם נדרשות הצהרות בריאות ארוכות בדיקות רופא (בהינתן שהשכר המבוטח גבוה מספיק) וחוסר גמישות בחיתום.

אני מכיר 2 אנשים שעבדו בעבודות פשוטות בשכר נמוך (פחות 8K) שחלו ונקבע להם אכ"ע, בגיל דיי מבוגר (אחד מהם נדמה לי מעל 55) - לשניהם שילמו ללא כל בעיה.

user32

Well-known member
מנהל
אישית, ביטחתי סכום קטן

בערך 13K לאבדן כושר עבודה.

Be1n

Member
תפעל נכונה

1. דאג לפרסום יותר גדול מתפוז
&nbsp
2. קח עו"ד מנוסה ותתבע

vinney

Well-known member
קח עורך דין ותתבע, אל תתעסק איתם באופן עצמאי

יתפסו אותך על איזו אמירה ובחיים לא תוכל לנצח אותם אחרי זה... רק עם עורך דין. שיבוא איתך גם כשאתה אצל הפרופסור.

שיבר4

New member
תודה לכולכם -על העידוד ועל העצות

בהחלט אשתמש בהם
ואאחל לכם שלא תזדקקו חלילה לביטוח ......

למעלה