לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2167221,672 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'מישהו מבין מה בעצם אומרים בכתבה הזו?'
מישהו מבין מה בעצם אומרים בכתבה הזו?
04/10/2019 | 16:00
17
548
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5601950,0...

על פניו, מסתתרת בפנים טענה כאילו Google, מוכנים לקחת מתכנתות שלא למדו מתמטיקה ואלגוריתמיקה לתחום בינה מלאכותית???

WFT?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
04/10/2019 | 21:00
223
פסקה מתחת נרמז שרוצים לסמן וי על משבצת של "גיוון"
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בוא נזכור שכתבה ב-YNET זה לא דיווח ברמת דיוק ואמינות גבוהה'
בוא נזכור שכתבה ב-YNET זה לא דיווח ברמת דיוק ואמינות גבוהה
05/10/2019 | 11:37
223
הזכירו שם בשתי מילים שהוסיפו להן איזו הכשרה עם דגש על בינה מלאכותית ולמידת מכונה.
לך תדע כמה זה מדויק ומה זה אומר, זה שאולי הן קיבלו שיעור במה זו למידת מכונה לא אומר שהן הולכות להיות עכשיו מפתחות אלגוריתמים.
זה יכול גם להיות שהן מיועדות לעסוק בקידוד פשוט, אבל בפרויקט/צוות שמתעסק בתחום הזה, אז גוגל ביקשו שיהיה להן מושג בסיסי לפחות על מה זה בכלל.
(וגם יכול להיות שהכתב עיוות / לא הבין / הגזים / ניפח, זה לא דבר נדיר בכתבות כאלה. כל מי שאי פעם קרא כתבה על נושא שהוא מכיר מקרוב, יודע שהן מלאות חרטא).

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
05/10/2019 | 13:24
3
216
תהליך קבלה בגוגל זה איזה חצי שנה עם מליון שלבים וראיונות.
אין שום סיכוי שהם מקבלים בוגרות של איזה סמינר רק כי עשו מצגת על נושא ספציפי.

בטח גוגל מתישהו יפתחו מרכזי תכנות למטרות ספציפיות מאוד ויעסיקו מתכנתות כאלה דרך קבלן כמו שעושות חברות אחרות.

יש שם גם טענה משעשעת שהבוגרות האלה מרוויחות כמו בוגרי אוניברסיטה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'5 או 6 שבועות - זמן ממוצע מהתחלת תהליך לחוזה'
5 או 6 שבועות - זמן ממוצע מהתחלת תהליך לחוזה
05/10/2019 | 13:52
2
204
אם אתה מכיר עובד שיש לו טיפה של אסרטיביות, אתה יכול לזרז גם את זה..
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אתה מדבר אולי על תחום ספציפי'
אתה מדבר אולי על תחום ספציפי
05/10/2019 | 21:25
1
150
אני מכיר כמה וכמה עובדי גוגל כולם עברו תהליך ארוך של בין 4 חודשים ל 6.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אני אכן מדבר על תחום ספציפי - מהנדסי תוכנה'
אני אכן מדבר על תחום ספציפי - מהנדסי תוכנה
05/10/2019 | 22:18
164
לא יודע איך זה הולך בתחומים אחרים אבל הייתי מנחש שזה פחות מקבועי הזמן שציינתי.
אני מדבר על הזמן בין שליחת הקו"ח לסיום של התהליך עם הצעה.
אם אתה לא רוצה להאמין לי, אז תחשוב איזה בן אדם שפוי היה מורח את הראיונות שלו על פני חצי שנה ומחכה להם..

תהליך סטנדרטי כולל: ראיון סינון, יום ראיונות של 5 ראיונות ועוד 2-4 בד"כ ראיונות לא מקצועיים עם ראשי צוותים. הרב מסיימים את התהליך ב3 הגעות למשרדים. לפעמים 4.
לחלק מהאנשים מוותרים על סינון (אנשים עם המלצה חזקה \ כאלה שהתראיינו בעבר והגיעו רחוק), חלק מהאנשים נדרשים לראיונות מקצועיים נוספים (גבוליים \ מבקשים להתראיין לדרגה גבוהה יותר).

וכן גם אני מכיר כמה וכמה שעובדים בגוגל..
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'חרדיות שעובדות בתוכנה זה לא משהו חדש'
חרדיות שעובדות בתוכנה זה לא משהו חדש
05/10/2019 | 13:42
195
יש את הבחורה הזאת,
שמעסיקה לדעתי כמה עשרות או אפילו מאות חרדיות והדליקה משואה באחד מימי העצמאות.

שמעתי גם מחברים באינטל \ מלנוקס על חרדיות שעושות QA \ וריפיקציה, דברים טובים דווקא.

מעבר לזה, אני מסכים עם מה Lhuna1 רשמה - לא כל פרט בכתבות בYNET נכון ומדויק.

כנראה עשו להן איזו הכשרה, המילים "למידת מכונה" מופיעת באחד השקפים, יראיינו כנראה כמה חרדיות ואולי יקחו אחת בשביל יחסי הציבור. כמו לשלם על פרסומת בסופרבול..

זה לא שהם הולכים להעיף את הפרופסורים שחוקרים ML ולהחליף אותם בחרדיות שעשו סדנה כלשהיא..
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
05/10/2019 | 16:52
139
לא, אבל רואים שהלכי הרוח במערב קצת השתבשו...
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'*זה* מה שהבנת מהכתבה הזו? עשית סלט:'
*זה* מה שהבנת מהכתבה הזו? עשית סלט:
06/10/2019 | 09:34
188

הכתבה מדבר על בוגרות לימודי הנדסאות תוכנה במסגרת סמינריונים חרדיים, שעד כה רק כ-5% מהן התקבלו לתפקידי פיתוח תוכנה ישירות בחברות הייטק. בשנה שעברה הותחלה "תוכנית מיוחדת" שאם תסתכל על תוכנה - מתבטאת בעיקר בלימוד של קורסים אקדמיים אונליין באתרים של אוניברסיטאות אמריקאיות, כדי להשלים חלק מהפער בין הנדסאי למהנדס (ככל הנראה בעיקר קורסי התאוריה של מדעי המחשב - על פי המתואר בכתבה בתור "החוסר שזיהינו").  לאחר אותו מסלול הכשרה, (שהחלו בו 500, וסיימו אותו 250) חלק מהמצטיינות מצאו עבודה לבד. את השאר לקחו ללימודים בסגנון bootcamp של כ-3 חודשים בארוח של מספר חברות הייטק, ושם הן לומדות מה שהיית מכנה באקדמיה "קורסי בחירה". 3 חודשים אינטנסיביים זה שקול לסמסטר לימודים, או כ-5-6 קורסים אקדמיים.

לגבי "פיתוח אלגוריתמים" - זה כלל לא הוזכר בכתבה. כל מה שהוזכר הוא "בגוגל, למשל,  שמו דגש על בינה מלאכותית ולמידת מכונה". מה זה אומר? לא ברור, אבל ממש לא "פיתוח אלגוריתמים". זאת ועוד, בוגרות אותם bootcamps עוד לא התראיינו בשום מקום - מגייסים "הביעו עניין בלזמן אותן לראיונות עבודה". כמה מתוכן תעבורנה את הראיונות? אין לדעת. זה שבפיילוט שנה מוקדם יותר 23 מתוך ה-24 המסיימות מצאו עבודה לא אומר כלום - כי לא כתוב אילו עבודות הן מצאו. רק כתוב "חברות גדולות", אבל בתור מה? לא כתוב.

בשורה התחתונה: לוקחות בוגרות לימודי הנדסאות תוכנה, מספקים להן השלמה של חלק מהפער מול תואר מהנדס, עושים איתן הכנה לראיונות עבודה, וחלק קטן מהן נכנסות גם ל-bootcamp "התמחותי" לאחר מכן, ולאחר מכן - השתלבות בשוק העבודה הכללי. זה ממש לא "בוטקאמפ ופיתוח אלגוריתמים בגוגל".
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'"ייכנסו לתהליך הגיוס" של גוגל, שיהיה להן בהצלחה'
"ייכנסו לתהליך הגיוס" של גוגל, שיהיה להן בהצלחה
06/10/2019 | 10:58
7
232
לא רואה פה שום הצהרה שגוגל מוכנים לקחת מישהו, אבל אם יעברו את כל תהליך הגיוס כמו כולם - אז למה לא.

זה שקיימים בוטקאמפים שונים ומשונים לקהל החרדי זה לא חדש, ודיברו על זה כבר לפני 20 שנה.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-' גם אני ״נכנסתי לתהליך הגיוס״ בגוגל. החכמה לצאת ממנו.'
גם אני ״נכנסתי לתהליך הגיוס״ בגוגל. החכמה לצאת ממנו.
<< ההודעה הנוכחית
10/10/2019 | 00:14
6
92
לצפיה ב-'איך יצאת?'
איך יצאת?
11/10/2019 | 00:56
5
52
לצפיה ב-'נכנסתי בשלום ויצאתי בשלום'
נכנסתי בשלום ויצאתי בשלום
11/10/2019 | 01:47
1
66
לצפיה ב-'2019 גוגל '
2019 גוגל
13/10/2019 | 09:56
125
מראיין: אני רואה בקורות חיים שלך שבשנת 2019 היית בגוגל...
תשובה: אכן בשנת 2019 נכנסתי לחברת גוגל.
מראיין: ומה עשית שם?
מתראיין: יצאתי.
מראיין:
מתראיין:
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'כמו שהוא נכנס, הכניסה היא גם היציאה!'
כמו שהוא נכנס, הכניסה היא גם היציאה!
11/10/2019 | 11:37
2
51
לצפיה ב-''
17/10/2019 | 15:24
1
6
לצפיה ב-'לך כמו מצרי'
לך כמו מצרי
18/10/2019 | 08:41
31

הודעות אחרונות

18:31 | 08.12.19 Desslok of Gamilon
16:58 | 03.12.19 קוטקס אובה אולטרה
22:01 | 30.11.19 user32
19:14 | 30.11.19 סימבה8881
21:26 | 29.11.19 luis13
13:45 | 28.11.19 nik19864
19:45 | 13.11.19 איתי 91
13:57 | 04.11.19 JuniorDeveloper
10:42 | 04.11.19 tomer12112

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ