לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2167121,671 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'התעלמות מעסיק בעבודה חדשה'
התעלמות מעסיק בעבודה חדשה
05/10/2019 | 11:20
4
328
היי,
התחלתי לעבוד במקום חדש לפני כחודשיים ולא מזמן התחלתי להרגיש שהמנהל שלי מתחיל להתעלם ממני,
על חלק מהאימיילים ששלחתי לא קיבלתי תגובה ועל אימיילים אחרים קיבלתי תגובה אבל היא נראית קשורה בצורה חלקית לתוכן של האימייל.

יש בחברה קצת עומס כרגע ובכללי אני גם כנראה מדבר יותר מידי לפעמים(אבל אני מדבר רק על דברים שקשורים לעבודה).

לדעתכם אני צריך להיות מוטרד? זה "סימן" לפני הליך פיטורין?
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'לא בהכרח.'
לא בהכרח.
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2019 | 12:36
204
אי אפשר באמת לחוות דעה על חברה ומנהל שלא מכירים ולא יודעים עליהם דבר, אבל יש מנהלים שמאבדים מיילים, או מתעלמים ממיילים, או אין להם זמן למיילים.

ככה הם, וזה לא אומר שהם מנהלים רעים, או שהחברה רעה, או שיש צרות והולכים לפטר מישהו.

אם מדובר בארגון גדול, אז בכלל אנשים בדרגות ניהול מופצצים בכזו כמות מיילים מכל החורים, שקשה לעקוב אחרי כל דבר.

אם אתה ממש מודאג, נסה בעדינות לברר עם חברים אחרים לצוות שנמצאים יותר זמן במקום אם זו תופעה מוכרת.

אחרת, אם יש משהו ממש חשוב או דחוף, פשוט תעלה את זה פנים מול פנים, בטלפון, או בווטסאפ במקום במייל.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בכללי מנהלים לא מתייחסים כל כך למיילים של עובדים'
בכללי מנהלים לא מתייחסים כל כך למיילים של עובדים
05/10/2019 | 13:26
201
כמו כל גורם בשרשרת מה שחשוב זה המיילים שמגיעים ממי שמעליך ולא ממי שמתחתית.

האמת, אני כמעט לא שולח לבוס שלי מיילים. זה גם לא מועיל להעמיס עליו מידע לא רלוונטי.

נשמע לי שאין בחברה שלך נוהל של WEEKLY אחד על אחד עם הבוס.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'גם בענייני עבודה, לדבר "יותר מדי" מרחיק ממך אנשים'
גם בענייני עבודה, לדבר "יותר מדי" מרחיק ממך אנשים
06/10/2019 | 08:54
186

מה הסיכוי שזה קשור לעניין? סיכוי קטן - מנהל טוב צריך ללמוד להתעלות מעל לרגשות הללו, או לחליפין לקחת אותך לשיחה בנושא.

מצד שני - יש הרבה מנהלים לא טובים, שלא ידעו לעשות את זה.

אבל קח בחשבון גם עוד נקודה - עובד חדש מקבל הרבה תשומת לב ממנהל שמעוניין להכניס אותו לעניינים. לאחר שהמנהל מרגיש שהעובד כבר נכנס לעניינים, הוא מתחיל להתייחס אליו בדיוק כמו לשאר האנשים בצוות (כלומר - פחות, משום שהם יותר עצמאיים).
ייתכן שאתה נמצא בנקודה המעבר הזו, ופשוט התרגלת לפינוק-היתר של התקופה הראשונית.
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אם אתה אומר בעצמך שאתה מדבר יותר מדי'
אם אתה אומר בעצמך שאתה מדבר יותר מדי
31/10/2019 | 11:57
19
כנראה שזה באמת נכון. תנסה להפחית בכמות המיילים או בכמות המלל, תעבור על המייל ותראה מה מיותר ומה אפשר לצמצם

בנוגע לחיפוש סימנים לפיטורים - זה לא עיסוק בריא... תתרכז בעבודה
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

16:58 | 03.12.19 קוטקס אובה אולטרה
22:01 | 30.11.19 user32
19:14 | 30.11.19 סימבה8881
21:26 | 29.11.19 luis13
13:45 | 28.11.19 nik19864
19:45 | 13.11.19 איתי 91
13:57 | 04.11.19 JuniorDeveloper
10:42 | 04.11.19 tomer12112
16:40 | 30.10.19 elkr

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ