למה חלונות 7 עדיף על חלונות 10?

rontech

New member
למה חלונות 7 עדיף על חלונות 10?

כי ה-updates זה הבולשיט הכי גדול ומעצבן שיש!
במיוחד בחלונות 10 שזה נעשה בכוח!

rontech

New member
נפלה שגיאה בצילום המסך... הנה הצילום המדוייק....

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אתה יודע, אתה יכול להישאר עם דוס....

אף אחד לא הכריח אותך להתעדכן מאז...

&nbsp

rontech

New member
לפעמים מערכות מתפתחות עד לנקודה שהן מתחילות ללכת אחורה

ipv6

Member
לאחרונה לקחתי בעבודה MacBook pro 2018

ואני מאוכזב (כשלקחתי עוד לא הייתה אפשרות לקחת 2019).
למען האובייקטיביות צריך להגיד שזה לא מחשב שמגיע מהחנות אלא החברה מתקינה עליו דברים שלה שאולי גורמים לחלק מהבעיות שאתאר בהמשך.
עוד דבר שעשוי להסביר שאין לי הרבה ניסיון ב-Mac אז אולי חלק מזה User errors.

בצד הטוב:
הוא קל, יחסית שקט והמסך מאד איכותי.
חומרה טובה :הדגם שלי עם טרה SSD ו32 ג'יגה של RAM שארוזה בחבילה קומפקטית יחסית.

בצד הרע:
את החומרה צריך להשוות לתג מחיר גבוה - משהו כמו 3500$ דולר (לפחות לאדם פרטי, להם זה קצת יותר זול), מניח שבסכום כזה אפשר לקנות גם נייד לינוקס \ וינדוס איכותי.
מתחמם בטירוף! גם אצל חברים בחברות אחרות, גם אצל חבר שיש לו 2019.
רק יציאות USB C ! צריך להסתובב עם מתאמים, לא נח לחבר בבית.
המסך שלי בבית פשוט יחסית וכשמחברים את ה-Mac אליו זה נראה זוועה. לא קורה עם ווינדוס \ לינוקס. חבר אחד השקיע במסך 4K ואצלו באמת נראה יותר טוב.

process-ים לא ברורים עולים ומביאים את ה-CPU ל300% מה שמפעיל את המאוורר וגורם לרעש, בלי שעשיתי משהו חריג כמובן, יכול להיות קשור לזבל שהחברה מתקינה.
OSX הרבה פחות יציבה ממה שציפיתי - כשעובדים עם שני מסכים ה-dock מטייל לו בינהם למרות שאני רוצה שישאר במקום קבוע, לפעמים כשמחברים ל-docking אחד המסכים לא נדלק ודברים פשוט נתקעים הרבה יותר ממה שהייתי מצפה.
כלים סטנדרטיים שאני רגיל אליהם מלינוקס, או שלא נתמכים או שעובדים הרבה פחות חלק מאשר שהם עבדו על לינוקס (כלי פיתוח \ עריכה של קוד למינהם).

בסוף אפשר להתסדר אבל החוויה הכללית יחסית מאכזבת ביחס למה שציפיתי.

rontech

New member
הבהרה

הנייד הנוכחי שלי הגיע עם Windows 10 ומכאן התחלתי להיתקל בזוועות של גירסה 10. במיוחד ה-updates שנעשים בכפייה. הצילומים שהראיתי הם מהנייד הישן שהיה עם Windows 7, שאין לי כוונה להעביר לזוועה שנקראת Windows 10.

המחשב הישן חי טוב עם חלונות 7, בלי עדכונים בלי טובות ובלי בעיות.

למעלה