לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2154721,547 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'ראיון עבודה ראשון - שאלות'
ראיון עבודה ראשון - שאלות
<< ההודעה הנוכחית
19/06/2019 | 20:09
1
380
הי, סוף סוף זה הגיע - ראיון עבודה ראשון ואשמח לעזרה. 
קצת עלי: מסיים שנה שלישית במדמח באוניברסיטת תל אביב, נשאר לי עוד סימסטר, אבל אהיה זמין למשרה מלאה. הממוצע שלי לא טוב (70). מבחינת התמקדות לקחתי כיוון של data science בקורסי הבחירה, אבל אני לא כזה נהנתי, יותר נהנתי מפיתוח תוכנה קלאסי יותר. 
יש לי תואר ראשון נוסף מלפני כן ואני עובד בתחום , ולאחרונה התחלתי לשלוח קוח.
על המשרה: לאחר שעברתי ראיון טלפוני הוזמנתי לראיון בחברה, למשרת QA automatation engineer. כשמהשרה פורסמה היא פורסמה לבוגרי מדמח ללא ניסיון. בראיון הטלפוני ציינתי שנותר לי עוד סמסטר. 
עכשיו, כמה שאלות:
1. עם ציונים כמו שלי, וחוסר ניסיון, יש לי אפשרות בכלל להשיג משרות פיתוח או שזו משרה שכדאי לי ללכת עליה במידה ואתקבל (אני כן מנסה במקביל ללימודים ולעבודה ללמוד דברים חדשים וכתוב פרוקטים, אבל זה מאוד קשה לשלב את 3 הדברים במקביל)
2. אם כן, האם יש סיכוי להתקדם לפיתוח ממשרות כאלו?
3. ציפיות שכר למשרה כזו- חבר אמר לי 15-13. אכן כך?
4. טיפים כלליים לראיון - יתקבלו בברכה

תודה רבה!
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'אין לי תשובה לכל השאלות'
אין לי תשובה לכל השאלות
22/06/2019 | 11:19
264
אבל במקומך לא הייתי חושב בכלל על שכר אלא מנסה להתברג במשרה של פיתוח או במשרה שקרובה לפיתוח שתוכל בעוד שנתיים שלוש כמשרת פיתוח, רצוי בטכנולוגיה כמה שיותר גנרית כדי שבמשרה הבאה נתח השוק שרלוונטי אליך יהיה כמה שיותר גדול.

מעולם לא הייתי במצב הזה אבל לדעתי אחרי משרת QA / אוטומציה אחת תוכל לעבור לפיתוח, אם תתקע שנים בתחום הזה אתה תצבע בצבע של בדיקות
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

17:13 | 19.07.19 סימבה8881
20:20 | 15.07.19 evyatarShmueli
23:25 | 14.07.19 otherwise
21:00 | 14.07.19 מחטט באף
10:55 | 14.07.19 rontech
11:55 | 12.07.19 Bary15
20:32 | 11.07.19 haimgds
09:59 | 09.07.19 בתאל134
16:41 | 04.07.19 kinguy1982
07:42 | 01.07.19 מהש1
21:38 | 28.06.19 dnot

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ