הייטקזון

motishalev

New member
הייטקזון

היי תגידו לא קשור לעבודה וכאלה אבל למישהו פה יש את את הכרטיס אשראי של הייטקזון? הציעו לי מהעבודה לעשות אותו.. כדאי?

selalerer

New member
הציעו לי מספר פעמים לאורך השנים ומעולם לא עשיתי

לא הצטערתי על זה אבל זה אולי רק בגלל שאני לא יודע מה אני מפסיד

בסופו של יום זה כרטיס אשראי ככל כרטיס אחר
אני יודע על עצמי שאני אף פעם לא זוכר מה ההטבות בכל כרטיס ולא יודע לנצל אותן.
&nbsp
אני מחזיק שלושה כרטיסים.
- את רוב העסקאות אני משתדל לבצע ב Fly Card שנותן נקודות באל-על. לא בכל מקום מקבלים אותו כי זה דיינרס. זה כרטיס חוץ בנקאי של כאל.
&nbsp
- יש לי גם כרטיס ויזה חוץ בנקאי של כאל שמוגדר עסקי, זה היה במבצע פעם דרך מקום עבודה מלפני הרבה שנים (שכבר פשט רגל מאז, אבל הלוגו שלו עדיין על הכרטיס וממשיך להופיע עם כל חידוש של הכרטיס). יתרונו הגדול זה שחיובים בחו"ל מחויבים לפי שוטף+30 ללא ריבית, כך שאם אתה בנסיעת עבודה ומחייב את הכרטיס, אתה יכול להספיק לקבל החזר הוצאות לפני שהחיוב יורד לך מהחשבון. מאוד שימושי. יש לו גם הטבות בשער המרת המט"ח אז ה PayPal שלי וכל הקניות שאני עושה באינטרנט מאתרים בחו"ל מחויבים דרכו. אני חושב שהכרטיס של הייטק-זון נותן משהו דומה, אבל אני לא בטוח.
&nbsp
- ואחרון יש לי כרטיס מסטרכרד בנקאי לגיבוי.
&nbsp
לשני הכרטיסים האחרונים אין דמי שימוש קבועים כלל. ל Fly Card יש.
&nbsp
לא עשיתי הייטק-זון, לא עשיתי כרטיס אשראי של שופרסל (למרות שאני לקוח קבוע), משום שלא רציתי להתפצל עוד יותר. הספיק לי מה שכבר יש בארנק. בסופו של יום זה עוד כרטיס של כאל עם תנאים דומים למה שכבר יש לי בכרטיסים האחרים, ועם כל מיני הטבות שאינני יודע מה הן וגם לא מעניינות אותי במיוחד.

ipv6

Member
אין לי, אבל ממה שאני מכיר

הוא נותן הנחות מסוימות על מוצרים מסוימים דרכם ופעם הוא נתן איזו שטות בנתב"ג.

לדעתי יש לו עמלת המרה של מט"ח סבירה, משהו כמו 1% - דיל שבתור עובד היי טק יהיה לך קל להשיג במסגרת הרבה קבוצות אחרות.

luis13

New member
1% המרת מטח זו הטבה שקיימת גם לציבור הרחב

בכרטיס I NEED IT של לאומי כארד.
שאגב, גם פטור מעלמות דמי כרטיס לכל החיים.

ipv6

Member
האמת היא

שכתבתי "הרבה קבוצות אחרות" אבל ה-I NEED IT (שציינת) היא היחידה שעולה לי בראש שנותנת את ההטבה הנ"ל, שפתוחה לכל אחד. הכרטיסים האחרים שלי שנותנים עמלה קצת יותר טובה, הם דרך מסגרות שלא פתוחות לציבור הרחב.

פעם הכרטיס נתן גם ספר\כריך ושתיה בטרמינל 3.
בכל מקרה זה זוטות ולא מזה נתעשר או נהיה עניים.

luis13

New member
הטבת טרום טיסה עדיין ניתנת בויזה כאל של הייטקזון

אבל זו לא הטבה בלעדית לכרטיס הזה.
&nbsp
היום, אין שום מועדון שמציע הטבות בלעדיות. זה כבר לא קיים. גם אם יש מישהו שמציע הטבה בלעדית תוך פחות מחודש זה יוצע גם בכרטיסים אחרים.
&nbsp
בדיוק כפי מה שקרה עם כרטיסי זהב ופלטינום. היום כבר לכולם יש את זה אין משמעות לצבע כרטיס.
&nbsp
יש רק כרטיס אחד פלטינה בישראכרט ואקזקיוטיב באחרים שיש בו הטבה סופר משמעותית של כניסה חינם להרבה טרקלינים בחו"ל וכשאתה מתקשר לשירות לקוחות של האשראי אתה מקבל מענה מיידי ללא המתנה אבל הדמי כרטיס שלו הם 120 שקל בחודש ואין דרך לבטל אותם. גם זה רק למי שמגהץ מעל 15000 בחודש אחרת דמי הכרטיס הם באיזור ה 400 שקל.

ipv6

Member
הידע שלך בכרטיסי אשראי מרשים!

השכלתי.

luis13

New member
בפיננסים מה שאתה לא יודע עולה לך כסף בד"כ :)

מקווה שאתה והאחרים פה גם לא משלמים עמלות בבנקים...
חבל..

ipv6

Member
הגזמת..

זה א'-ב'.
לגבי מה נותן כריך ומה נותן טרקלין דן אני פחות מתפלפל..אופטימיזציות סדר רביעי.

luis13

New member
אני לא רואה שום דבר מיוחד במועדון הזה

המבצעים שם הם לרוב מבצעי דמה.
לא מצאתי אפילו עסקה אחת באתר שלהם שאיאפשר להשיג אותה באותו המחיר או מחיר טוב יותר במקום אחר.
&nbsp
כרטיס האשראי שלהם בעבר היה הטוב ביותר בשוק בזכות עמלת המרה של 1% במטח אבל היום זה כבר משהו שאינו אקסלוסיבי וקיים גם בכרטיסים אחרים.
&nbsp
&nbsp
אין בכרטיס או במועדון הזה שום דבר ועצוב לי שיש חברות שמשלמות דמי שימוש על העובדים שלהם בשביל המועדון הזה.

נועה562

New member
שווה

יכולה להגיד לך שיש לי כמה כרטיסים אבל יוצא לי להשתמש בו בעיקר...גם בגלל שכשאני קונה דרך האתר שלהם אני מקבלת החזר כספי ויוצא לי המון פעמים לחסוך ככה כסף...מאוד מרוצה ממנו
&nbsp

shiran821

New member
לי יש אותו ואני משתמשת בו המון

אני לא חביבה גדולה של כ"א בכללי אבל פה חייבת להודות שיש להם תמיד מבצעים שווים ועולם ההטבות שלהם ממש רחב, אפילו את המנגל במרפסת הזמנתי דרכם ויצא לי כמעט 40% פחות , מה גם שעשיתי בדיקה והוא היחיד שנותן הטבות גם ביחס המרה בחו"ל ,הם עכשיו שלחו שמי שמזמיו כרטיס לבן הזוג מקבל מצעים מכיתן בשווי של 600 ש"ח וממש בא לי עליהם אז יש מצב שאזמין גם לבעלי ...

motishalev

New member
תודה רבה

בהחלט עזרתם לגבש החלטה, נראה לי שאלך עליו אין לי מה להפסיד.

jobsandrusim

New member
דרושים לעבודה מהבית קלה בהקלדה והזנת תוכן

דרושים לעבודה מהבית קלה בהקלדה והזנת תוכן, דרושים ודרושות עובדים ועובדות לעבודה בהזנת נתונים, העבודה היא מאוד קלה, והיא עבודה העתק הדבק של טקסטים שניתן לכם, לפרטים שלחו לנו הודעה בוואצפ
055-9529359 או במייל: [email protected] http://aptilworksfromhome.com

למעלה