האם זה קריטי בשוק העבודה?

ronalkobi11

New member
האם זה קריטי בשוק העבודה?

שלום לכולם,
אני רוצה להתחיל בקרוב תואר דו חוגי בניהול ומדעי המחשב - מערכות ויישומים באו״נ הפתוחה.
לימודי ניהול מעניינים אותי וחושב שיתרמו לי ערך מוסף וישתלבו לי יופי עם לימודי מדעי המחשב, התואר נותן 62 נ״ז במדעי המחשב ו54 נ״ז בניהול ,הבעיה בתואר שהוא B.A ולא B.Sc.
רציתי לדעת כמה זה קריטי בשוק העבודה והאם זה יחבל בצורה משמעותית בסיכויי הקבלה שלי לתחום.
תודה רבה לכל העונים

הפרבולה

New member
נראה לי שזה להתפזר על 2 תחומים די שונים - נהול , ומדעי המחשב

עדיף להתמקד בכיוון אחד.

vinney

Well-known member
זה לא מה שקריטי.

אתה מסתכל על האותיות הלא נכונות. הבעיה היא לא "BSc במדעי המחשב" מול "BA דו חוגי בניהול ומדעי המחשב - מערכות יישומים".
&nbsp
הבעיה היא "BSc במדעי המחשב" מול "BA דו חוגי בניהול ומדעי המחשב - מערכות יישומים".
&nbsp
התואר הזה נועד לאנשים שכבר יש להם נסיון ורק צריכים תואר "רלוונטי" לצרכים ביורוקרטיים כאלה ואחרים. הוא לא נועד לכניסה לתחום עבור חסרי נסיון. אתה תלמד פחות מחצי נפח ידע שכל בוגר טרי אחר מקבל, וגם זה יהיה עם "הנחות" (קורסים שהם חובה עבור אחרים יהיו בחירה עבורך, מתמטיקות יהיו יותר "קלות", וכד'). תחשוב על זה ככה: בתואר מלא יש לך מתמטיקה דיסקרטית, לינארית *2 ולוגיקה (4 קורסים) שבמסלול שאתה מדבר עליו מכוסים כולם בקורס אחד של 4 נ"ז. עם איזו רמה תצא משם לדעתך?

יבגניי34

New member
לאף אחד לא אכפת ולאף אחד אין מושג מה זה התארים האילו

החשוב הוא מוסד מוכר ורציני, ציון > 85, ורצוי שהמילה ״מדעי המחשב״ תופיע בשם התואר.

vinney

Well-known member
לך דבר עם עצמך ב20 כינויים, אל תציק לאנשים

liron50

New member
לי יש תואר במדעי המחשב וכלכלה

ברוב המקומות שהתראיינתי זה לא הפריע.
תמיד אמרתי בצורה ישירה שהשיקול היה להוריד את הקורסים הכבדים של מתמטיקה.
בעבודות (תלוי בטכנולוגיה שמשתמשים) אין יותר מדי צורך בזה, ובמקרה שחסר ידע נקודתי
תמיד אפשר להשלים לבד בצורה מקוצרת.

יבגניי34

New member
מבין ה-3 שענו לך 2 טרולים ואחד בנאדם. עליך לגלות מי ה-

ע״י 3 שאלות של כן ולא. מעבר לתועלת השולית שבביעור הפורום מטרולים, זה גם יתן לך טעימה מלימודי מחשבים.

user32

Well-known member
מנהל
פרדוקס השקרן: האם טרול יכול להעיד על עצמו שהוא טרול?

למעלה