חיפוש עבודה - ניתוח מערכות / ניהול מוצר טכנולוגי

AikonP

New member
חיפוש עבודה - ניתוח מערכות / ניהול מוצר טכנולוגי

היי,
אני מחפש משרת מנהל מוצר טכנולוגי / מנתח מערכות - עולם ה WEB
יש לי נסיון של כמה (4) שנים במתכנת full stack
ועוד 3 שנים כמנתח מערכות, מנהל פרויקט/ מנהל מוצר טכני.
את הנסיון שלי צברתי בפיתוח וניתוח במקביל (תפקידים מעורבים)
יש לי קפיצות של 4 מקומות עבודה החל מתפקיד סטודנט ועד למקום הנוכחי שבו אני רק שנה.
ממוצע של שנה וחצי - שנתיים לכל חברה.

אני מגיע לראיונות עבודה מקוצעיים ומקבל תשובה שלילית בראיון האישי
יכול להיות שזה מה שמרתיע את המגייסים? הקפיצות בין התפקידים?
יכול להיות שזה בעצם דווקא התחום הטכני?
אחרי כל ראיון שנענתי בשלילה - שלחתי מייל חוזר של תודה על התייחסותכם ואשמח לקבל פידבק למה נפלתי אך לא עונים על זה ואני לא יודע מה לשפר / לשנות.
השכר שאני דורש הוא גם תואם את השוק.

אשמח לדעתכם ולשמוע מנסיונכם

Indigo121

New member
מנהל מוצר

איך אתה יודע באמת שנפלת על הראיון האישי ולא המקצועי? או על משהו אחר לגמרי? ואיך אתה יודע שהשכר שאתה מבקש תואם את השוק?

כן, יכול להיות שהנסיון היחסית לא סטנדרטי שלך מרתיע אותם. נראה שגיוסים היום פועלים באופן כזה שאם אתה לא נופל בדיוק מוחלט בנישה מסויימת מבחינת קורות חיים או כל פרט אחר אז אתה בעמדת נחיתות גדולה.

למשל אם את השנתיים-שלוש האחרונות עשית כמפתח ולא כמנהל מוצר אז מבחינתם כאילו לא היית מעולם מנהל מוצר ואתה מתחיל מאפס. זה נשמע מופרך ומרגיז אבל אני מכיר מועמדים ששמעו את המשפט הזה במילים אלו ממש.

AikonP

New member
אני לא יודע בוודאות שום דבר, רק משער

מתוך 3 חברות בהן התראיינתי עד עכשיו - תמיד למדתי מאוד לראיון המקצועי, עברתי על האתר של החברה, למדתי עד כמה שאפשר את המוצר ודימיתי לעצמי בבית מבחן (לכתוב אפיון למשל לפיצ'ר חדש)
כתבתי RestAPI, אפיון טכני של ERD, UML, sq. diagram שירותים וכולה.
אח"כ עברתי על המבחן שעשיתי לבד מול ארכיטקט בכיר עם המון נסיון שמתעסק בזה ביום יום.
חברה ראשונה הייתה בדיוק כמו המבחן שעשיתי לעצמי בבית ללא הפתעות
חברה שנייה גם סיפור דומה - אפילו עניתי על שאלות של המראיין וקיבלתי ממנו פידבק חיובי לפתרונות שהצעתי.
בחברה השלשישית היה מבחן טכני - אותו עברתי וזומנתי לראיון שני.
בראיון השני היה ראיון אישי עם מנהל טכני ושוב גם פה, הראיון היה מאוד טוב (אני יודע מה מותר להגיד ומה אסור, ואיך אומרים כל דבר, לא בשביל להשוויץ אבל אני קורא המון על הנושא כי חשוב לי להצליח ולהתקדם) ובסוף גם בחברה האחרונה התקבלה תשובה שלילית (שאלתי למה וענו לי שהעדיפו להמשיך עם מישהו בעל נסיון עשיר יותר)

לגבי השכר - לפי טבלאות שכר, התייעצויות רבות ובדיקות סקרי שוק (כמובן שלא מדע מדוייק אבל עד כמה שאפשר)

הנסיון שלי התחיל מהפיתוח, ועשיתי "הסבה" לניתוח מערכות (ידוע לי שרבים עושים את זה ואפילו מחפשים בתפקידים אלה נסיון עבר בתכנות)

למעלה