סטיק סלולרי HUAWEI E3372

geek100

New member
סטיק סלולרי HUAWEI E3372

אנחנו עובדים עם סטיק סוללרי מסוג HUAWEI שמחובר אליו סים שבו מוגדרים נתוני גלישה כעמדה בודדת שרצה stand alone עם מחשב windows 10 . אנחנו עובדים עם המחשב הזה בהתחברות מרחוק עם VNC .
מידי פעם הרשת במחשב נופלת ואנחנו חייבים להגיע לשם על מנת לרסט את המחשב .
כיצד ניתן למנוע שגיאה זו ? שהמחשב יעבוד קבוע ולא תיפול הרשת .תודה!

שמתי לב מה event Viewer שמופיעה השגיאה הזו לפני שה VNC התרריע שאין רשת : ניסיתי לחפש בגוגל וכל פעם זה קורה לנו מחדש ולא ברור למה ..

Fault bucket 128067902473, type 5
Event Name: StoreAgentScanForUpdatesFailure0
Response: Not available
Cab Id: 0

Problem signature:
P1: Update;
P2: 80070422
P3: 15063
P4: 726
P5: Windows.Desktop
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Attached files:
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERACAA.tmp.WERInternalMetadata.xml
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERACF8.tmp.csv
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERAD18.tmp.txt

These files may be available here:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\NonCritical_Update;_397f34a9c59bdc4ee789c2be35dfd7cbc7b39f1_00000000_5ebbb881

Analysis symbol:
Rechecking for solution: 0
Report ID: cda9af2f-2157-4e71-b67a-5cf172493f1c
Report Status: 268435456
Hashed bucket: 8f999a3d3d5f65ad138a772c86fb2a69

כל פעם זה קורה מחדש ולא ברור למה יכול להיות שהסטיקים האלו לא מתאימים לשימוש קבוע למשך הרבה זמן ?
מה ניתן לעשות ?

תודה

geek100

New member
עשיתי disable על windows update ב services

וזה כנראה לא עוזר..
מדובר על מערכת הפעלה של windows 10 home ,
וממה שקראתי בגוגל , מיקרוסופט ביטלה את האפשרות לביטול עדכוני מערכת הפעלה ושזה יעשה רק notify , חפרתי בגוגל וזה רק מה שמצאתי על מנת לבטל את עדכוני מערכת ההפעלה .
&nbsp
אשמח לדעת אם אתם מכירים משהו אחר.
תודה!

selalerer

New member
אולי הם רוצים שמי שמשתמש בזה למטרות כאלו יקנה רשיון מתאים

איזה Windows 10 Server או משהו כזה

יבגניי34

New member
אני לא בטוח שניתן לבטל את זה ב win10 home באופן גורף

אני לא טרול לינוקס לרוב אבל תכל׳ס להריץ ״מערכת מבצעית״ שאמורה להיות באוויר 24/7 על @#$@# win10 home edition זה טירוף מוחלט! והעונש שלכם, כנראה מהקב״ה, הוא לזחול למחשב הדבילי הזה מדי פעם ולעשות ריסטרט ידני

BravoMan

Active member
התשובה היא:

לא ניתן.
&nbsp
אתה לא יכול לצפות מרשת סלולרית יציבות של רשת קווית.
מעבר לזה, לא לגמרי ברור מדוע אתם צריכים לרסט את כל המחשב:
האם ניסיון לסגור ולפתוח את החיבור דרך תוכנה או ע"י חיבור וניתוק הסטיק עצמו לא עוזרים?
&nbsp
ייתכן שיש בעיה עם הדרייבר של הדבר הזה ל-Windows 10.
ייתכן שהבעיה בכלל לא קשורה לרשת, אלא לכל מיני דברים שרצים במחשב.
&nbsp
אם הייתי במקומכם, הייתי מכין Watchdog קטן, איזה service או משהו שרץ מהמתזמן של Windows (יש את זה עדיין, נכון?) שבודק כל דקה, או חצי דקה אם יש פינג החוצה לאיזה שרת.
Google אם הוא פתוח, או שרת שלכם אם לא.
&nbsp
במידה והדבר הזה מזהה שהבדיקה נכשלה יותר מפעם אחת, הוא ירסט את המחשב בעצמו, או יבצע כל פעולה אחרת לחידוש תקשורת.

geek100

New member
תגובה

תודב על תשובתך .
ה watchdog הזה בעצם קיים כי תוכנת VNC ו team viewer רצים ברקע ושולחים את הפינג הזה בשביל לבדוק את ההתחברות ועל מנת שיהיה אפשר להתחבר למחשב זה מרחוק .
&nbsp
אילו פעולות ניתן לעשות על לחידוש התקשורת ?

BravoMan

Active member
כאמור, השאלה היא באיזו רמה באמת התקשורת קרסה.

אופציה הכי פחות דרסטית, אם כי אני לא יודע איך לבצע אותה תכנותית ב-windows, היא להתנתק מהרשת ולהתחבר שוב, כמו שעושים מה-icon למטה בסרגל הכלים.
&nbsp
אפשרות נוספת היא לבצע אתחול ל-USB מה שיגרום לאתחול המודם (stick).
&nbsp
בסוף מה שהכי פשוט תכנותית, והכי בטוח מעשית, אבל גם הכי דרסטי, זה אכן לתת reboot למערכת כמו שיבגניי כתב...
&nbsp
אגב, אם היה מדובר במכונת לינוקס, כל אחת מהאופציות אפשרית ע"י סקריפט פשוט ביותר, כל עוד יש לו הרשאות מתאימות.

למעלה