עד כמה קל לעבור מפיתוח בסביבת דוט נט לפיתוח בסביבות אחרות?

godknows1

New member
עד כמה קל לעבור מפיתוח בסביבת דוט נט לפיתוח בסביבות אחרות?

אני סטודנט שסיים שנה ראשונה, נכון להיום בלי ניסיון עבודה בכלל בתחום.
יש חברה שכנראה שאקבל ממנה הצעה (באופן עקרוני התקבלתי), והפיתוח יכלול פיתוח צד שרת ב-C#.
באופן אישי אני יותר טיפוס של אופן סורס ובכללי אני לא כזה נהנה לפתח בסביבת ווינדוס, ואם הייתה לי הפריווילגיה למיין חברות לפי הטכנולוגיה הייתי עושה את זה, אבל ממש לא קל לסטודנט שנה ב' למצוא עבודה שהיא פיתוח של ממש... (לפחות לי לא קל, כי אין לי ניסיון כמובן).
רציתי לדעת האם ניסיון פיתוח בC# של שנתיים+- בתור סטודנט עלול לפסול אותי מלעבוד בטכנולוגיות אחרות?
יש הרבה יותר פרוייקטים ותחומים שמעניינים אותי שהסטנדרט בהם זה פייתון לדוגמא (הייתי רוצה לעבוד בתחום שמשלב מאשין לרנינג אחרי התואר, מיותר לציין שאני כבר משקיע זמן בלמידת התחום נכון להיום).

ובכלל, למראיינים/מעסיקים ביניכם, הייתם מסתכלים על בוגר שעבד שנתיים בתור מפתח צד שרת בC# ורוצה לעבור לתחום שלא קשר לזה כעל בעל ניסיון מסויים או כעל חסר ניסיון לחלוטין? אני בגישה שאם אני מתחיל איפשהו וכבר מכשירים אותי אני אשאר שם לפחות עד לסוף התואר אם לא קצת יותר (ז"א עבודה לטווח הארוך יחסית, אני לא מהבורחים, במידה שירצו כמובן), זאת עלולה להיות טעות לטווח הרחוק?

תודה!

user32

Well-known member
מנהל
בנסיבות האלה אין בעיה לעבור

יהיה לך חסרון קטן בכך שהנסיון שצברת יהיה רלוונטי רק בחלקו אבל עבודה ראשונה "אמיתית" (לא סטודנט) היא עדיין בגדר עבודה למתחילים והנסיון הקודם לא קריטי מה גם שכל נסיון בתכנות הוא טוב בשלב הזה.

לא הייתי מוטרד מזה יותר מדי.

למעלה