טיסה לכנס

lior9586

New member
טיסה לכנס

שלום לכולם,

אני טס לכנס מטעם החברה בפעם הראשונה :)
מה אני אמור לבדוק שאני מקבל פרט לטיסה ומלון?
מי אחראי על ביטוח נסיעות?
הכנס כולל שישי-שבת, איך זה מתבטא מבחינת ימי עבודה ותשלום?
באופן כללי, אשמח לטיפים לגבי כנסים וטיסות לחו״ל מהעבודה.

תודה!

vinney

Well-known member
הרבה דברים תלויים בחברות

בדרך כלל החברה דואגת לעובדים לביטוח נסיעות עסקיות. לגבי סופי שבוע - תבדוק ספציפית בחברה. אם מצפים ממך לעבוד בסוף השבוע אז יש טעם לשאול ליום חלופי. אם אתה שם בסוף השבוע אבל לא עובד - אז זה עדיין יום חופשי שלך לטייל וכו.

תבדוק גם החזרי הוצאות - איך זה עובד בחברה שלך, על מה ידרשו קבלה ועל מה לא, כמה מחזירים וכד׳.

הטיפ שלי הוא לנצל את הזמן ולראות עולם, אל תתחפר במלון - צא ותסתובב ותראה את האזור. גם אם תוציא קצת כסף על מוניות או תשכיר לעצמך רכב. במיוחד אם זה באזור שאליו לא תגיע בעצמך באופן יזום בזמן הקרוב.

lior9586

New member
תודה

הכנס עצמו מתנהל גם בשישי-שבת אז אני מניח שזה נחשב כימי עבודה, ומה מבחינת הטיסות עצמן? הטיסות הן משהו כמו 16-18 שעות לכל כיוון.
אני מבין בעקרון שפשוט צריך לשאול מה התנאים בחברה שלי, ושזה מאוד אינדיוידואלי.
תודה בכל מקרה :)

משכורת גלובלית?

איפה שמשכורת גלובלית - לא סופרים שעות. לא שעות טיסה, אבל גם לא סופרים שעות עבודה.

לא יספרו לך אם המטוס ינחת ביום שלפני הכנס כך שיהיה לך איזה חצי יום חופש בחו״ל, וגם לא אם תגיע לכנס ב11 ותצא ב3....

אצלנו אם אתה עובד בשבת אז אחרכך אתה לוקח יום חופש בלי לסמן.

מוזר לי לקרוא שיש חברות שלא משלמות ביטוח נסיעות.
אצלנו הכל מכוסה על ידי החברה. לכאורה, אתה צריך להיות מסוגל לטוס בלי להוציא אגורה מהכיס. וזה כולל גם חבילה לטלפון, כולל הקצבה של כמה דקות שיחה ביום לשיחות פרטיות (שתוכל לטלפן הביתה).

אבל באמת העצה הכי טובה - תשאל. ובעיקר תברר אם צריך להביא קבלות.

הפרבולה

New member
החברה אמורה להיות אחראית על ביטוח נסיעות

וכל שאר ההוצאות שקשורות לנסיעה ( כולל שיחות טלפון ), אם זה רלוונטי תוודא שיש אינטרנט אלחוטי במקום הכנס ובמלון ( אם לא אולי כדאי לרכוש SIM מקומי ) , תוודא שהציוד החשמלי שאתה נושא ( מטען לסללורי, מחשב אישי וכו יש לו את המתאמים הנכונים לרשת החשמל המקומית)

אם זה משנה לך אז תבדוק גם היכן אתה אמור לשבת במטוס אולי אתה יכול לבקש מראש מקום שאתה מעדיף - במעבר, בחלון או מחלקת עסקים .... מדובר בטיסה ארוכה.
גם כדאי לברר לגבי מזג האוויר הצפוי ולהצטייד בהתאם.

ואל תשכח לקנות שוקלדים וטובלרון בדיוטי .

lior9586

New member
שאלה נוספת

שלום שוב :)
אני רוצה לקחת איתי רק מזוודה קטנה ולעלות איתה למטוס, בנוסף גם לתיק גב ללפטופ. האם יש הגבלה לגבי מה שאפשר לשים במזוודה? (בושם, משחת שיניים, סכין גילוח בעיקר). פשוט בדר״כ כשאני טס לחו״ל כל הדברים האלו הולכים למזוודה הגדולה לבטן המטוס.
בנוסף, אם אין מזוודה גדולה האם צריך לעבור בדלפקי הצ׳קאין בנתב״ג או שאפשר פשוט לעשות אונליין ולדלג על השלב הזה?

תודה ויום נעים :)

choo

Active member
שים לב שאם הטיסה כוללת קונקשיין, חשובה גם המדיניות בשדה השני

&nbsp
יכול להיות שיתנו לך לצאת מהארץ עם משהו בתיק הגב, אבל בקוננקשיין עשויים לעשות לך בדיקות חדשות ועם הגבלות גדולות יותר.
&nbsp
וכמובן גם בטיסה חזרה לארץ עשויות להיות הגבלות נוספות.

למעלה