JAVA או C# - שפת תכנות לעבודה ראשונה

user32

Well-known member
מנהל
רוב מפתחי המוביייל לא עושים firmware או נייטיב בכלל

קושחה וחומרה זה אכן משהו שונה (לא אפליקטיבי) אבל רוב מפתחי האנדרואיד למשל לא ייצאו מתוך הandroid sdk הג'אוואי. ההבדלים בין פיתוח אפליקציות ווב למובייל זה בעיקר ניאנסים כמו חיסכון בסוללה או כתיבה סקלאבילית, תמיכה בדפדפנים שונים למול תמיכה במכשירים שונים וכו'. אלה דברים שאפשר ללמוד בזמן קצר יחסית ואז נשאר רק עניין שפת התכנות, הAPI והפרימוורקים השונים (שגם הם די דומים אחד לשני..).

BravoMan

Active member
לא הבנת:

אני לא הייתי זה שפיתח את ה-firmware.
רק הייתי צריך לדבג ביחד איתם ולהסתנכרן איתם בכל מיני נושאים.
&nbsp
זה שהמערכת נותנת לך API נוח בתוך ה-android sdk לדבר עם התקני USB, לא אומר שאתה פשוט קורא לכמה מתודות בלי להבין כלום בהתנהלות של USB וסוגר עניין.
&nbsp
כנ"ל לגבי API של BLE למשל.

zaske

New member
הכי טוב זה טוש ולוח. מנסיון.

אבל אם אתה צריך לבחור,
תבדוק כמה באמת אתה מקבל מעבר ל Java. כמה תהיה למשל ההתמקצעות שלך בעולם הלינוקס.

אני לא מחשיב את עצמי כחיית לינוקס, אבל כנראה שיש לי ידע בלינוקס מעל מה שיש למפתח Java ממוצע.

מעבר למורכבות המערכת/דיזיין/עקרנות עבודה נכונים וכו', אני מניח שזה מותקן על לינוקס, בדוק כמה אתה נחשף לזה ויכול ללמוד את זה. זה יכול לתת לך added value מעולה לאח"כ, שוב מנסיון.

S h a r k 1 8

New member
המשרה שהציעו לך לפיתוח באנדרואיד

היא לא ממש מכניסה אותך ל"עולם ה Java". הסיווג המקצועי שלה הוא "פיתוח לאנדרואיד".
אם אחריה תלך למשרות Java קלאסיות ירצו לדעת שאתה יודע פריימוורקים כמו ספרינג, hibernate וכו'... ואת זה כנראה לא תקבל במשרת האנדרואיד.

למעלה