קצת טרוליות:

BravoMan

Active member
קצת טרוליות:

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3719144,00.html

מבוכה במיקרוסופט: רוכשי מחשבי הסרפס מחזירים אותם בהמוניהם
מסמכים פנימיים של החברה מגלים כי שיעור ההחזרות של מחשבי הסרפס פרו והסרפס בוק נעים בין 10 ל-17%, בשל תקלות שונות. בנוסף, נודע כי מנכ"ל מיקרוספט סבר שמקור התקלה הוא בכלל מעבדי אינטל ולא התוכנה שלו

ובינתיים, Samsung היית צריכה להשבית מרחוק מכשירי Note 7 כי למרות סכנת פיצוץ הסוללה היו די הרבה אנשים שלא רצו להחזיר אותם

user32

Well-known member
מנהל
כשראיתי את הכותרת חשבתי שתכתוב על המתכנת שפוטר מגוגל

bismark1

New member
לא היית אמור לנצל את זה בשביל לייצר קצת טראפיק בפורום?

יש פה פוטנציאל ללפחות 500 הודעות.

user32

Well-known member
מנהל
אוגוסט, חופשות, חם

לא יודע מה איתך אבל אני כותב פה בין חופשות לגרירת רגליים עם הילדים מאטרקציה כזו או אחרת
. מנחש שחצי מהפורום לא זמין לסירוגין.
צפה התעוררות בספטמבר ועוד יותר אחרי החגים!

selalerer

New member
אחרי החופש באים חגים.

אחרי החגים יש את שנת החורף של הדובים.
בקיצור, צריך עוד לחכות הרבה לפורום...

user32

Well-known member
מנהל
תראה את מונה ההודעות

בעמודים אחורה אתה תמצא 500-600 צפיות. פה אתה כרגע עומד על 180 וההודעה על הפרילנסר אנגולר על 148 (וכבר יומיים באוויר).
יש פה כמה חברים שרחוקים מלהחשב לשקטים וכבר שבוע לא הגיבו על כלום.

תלך לקבוצה בפייסבוק "צרות בהייטק"

ותגיד לי אם יש עכשיו חופש.
אני חושב שכצפוי הפורום מתחיל לדאוך. זה קורה לכל הפורומים בתפוז ואין סיבה שזה לא יקרה גם פה.
&nbsp
האתר של תפוז במובייל פשוט מזעזע. היום רוב הגלישה של פייסבוק היא במובייל.
&nbsp
האמת היא שבדיוק רציתי לכתוב על זה.

user32

Well-known member
מנהל
אתה חצי צודק

העדר פתרון מובייל נורמלי אכן מביא לכך שאנשים לא נכנסים כשהם לא ליד מחשב (לפחות אני ככה). ובקבוצות פייסבוק אנשים כן משתתפים גם כשהם בחופש, די להסתכל בחוף הים או במסעדה על כמות האנשים עם הראש תקוע בנייד שמאיר באור פייסבוקי כחלחל.

אבל, ספציפית הפורום הזה משמש עובדי הי-טק להעביר את השעות המתות בעבודה. כל עוד מתכנתים דבוקים לPC ומחכים למייל מהPM, או לקומפילציה שתסתיים או סתם בהפוגות בין דיבאג לפיצ'ר, הפורום הזה ימשיך לשגשג לדעתי...

שאר הפורומים למתכנתים מתו

שפות תכנות, מסדי נתונים, דוט נט, פיתוח אתרים (איחוד של שני פורומים). הפעילות שם מאוד מאוד דלילה.

user32

Well-known member
מנהל
כי אין טעם להתחרות באתרים כמו SO

אבל לשוחח בנושאים שקשורים בעבודה בהיי-טק בארץ אין עוד מקום חוץ מהפורום הזה והאנונימיות היא קריטית כי אף אחד בפייסבוק לא ירצה להתלונן על הבוס או להתייעץ בענייני שכר.

אתה מכיר את הקבוצה שכתבתי עליה?

הדיונים שם מפתיעים אותי על אף החוסר באנונימיות.
אני מסכים שמבחינת כנות זו לא הרבה שיש פה אבל עדיין מאוד מעניין.

user32

Well-known member
מנהל
נתקלתי רק בבדיחות משם ששותפו

בעקבות המלצתך אני הולך להצטרף...

user32

Well-known member
מנהל
מניין לך?

אם זה בגלל שאתה לא רואה את המונה מתעדכן אחרי לחיצה שלך אז מתכנת מוכשר ומנוסה כמוך וודאי יכול לדמיין שיש איזו אגרגציה ושמירות זמניות כדי לשפר ביצועים.

יבגניי34

New member
יש ראיות נסיבתיות. כדי לדעת בוודאות צריך לראות את הקוד.

כ״מתכנת מוכשר ומנוסה״ (התרגלתי ל״טרול״, שינוי מרענן), מותר לי לסמוך על האינטואיציה מדי פעם.

user32

Well-known member
מנהל
הדיון הסוער למעלה הגיע ל650

אז או שמישהו בנה מנגנון חכם שמתאים את המונה לרמת העניין בשרשור (פונקציה שמשקללת את מספר התגובות, אורך התגובות, אינטנסיביות הדיון וכו') או שקצת יותר פשוט לעשות counter שפעם בX זמן מעדכן את הDB.

מה שכן, מסתבר שיש פה יותר גולשים באוגוסט ממה שדמיינתי. אני מתחיל להרגיש אשם, מה גם ששבוע הבא אני שוב בחופשה.

יבגניי34

New member
אין לבלבל בין ״גולשים״ ל״צפיות״. הסיכוי ש-650 בני אדם שונים

צפו בשירשור הזה == 0. אפס פיסיקלי אנחנו קוראים לזה.

למעלה